Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to, ze mogli to znacznie ciekawiej zrobic. Zreszta dla mnie jedyne co RARE wyszlo to wasnie zegluga i PVP. Gdyby wylaczyc mozliwosc atakowania innych graczy to w grze nie zostaloby absolutnie nic.  Dlatego daleki jestem od pisania, ze szkoda RARE, bo przez 3 lata wyszla im 1 aktywnosc, ktorej nie wymyslono wczoraj... Jasne, pewnie nadal ktos tam by plywal po 155 skrzynke na kolejna niczym sie nie rozniaca od siebie wyspe, albo by zabic piracka legende rozniaca sie od siebie kolorem. Jeszcze gdyby te wyspy potrafily czyms zaskoczc, jakims zagadkami, ukrytymi przejsciami, mozliwoscia zdobycia czegos wyjatkowego, moze bedzie, poki co nie ma nic, a jedyne fajne akcje w temacie wiaza sie wylacznie z zegluga.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, easye napisał:

gdyby stawiały jakkolwiek na kooperacje

Nie no nie ma żadnej kooperacji podczas zdobywania fortu. Każdy biega samotnie i robi co chce, nawet nie komunikując w żaden sposób tego kompanom, bo przecież i tak nie pomogą, sami pomocy też nie potrzebują. Np. będąc otoczonym przez wrogów na plaży w forcie, czyli w zasięgu ostrzału z dział umieszczonych na statku sami sobie tych przeciwników ostrzelają. :pawel:

 

A tak na poważnie. To, że fort można przejść samemu nie oznacza, że to jest jedyny i najlepszy sposób na jego zdobycie. Pytanie jak kto gra i co preferuje. Zdobywanie fortu w ekipie, z zaprzyjaźnionymi innymi załogami oraz same walki na morzu to najlepsze, co gra oferuje. Właśnie ze względu na wymaganą współpracę/kooperację kilku graczy. 

Nie chce mi się wnikać już zbytnio w doświadczenia niektórych, bo zaraz podniosą się głosy, że damage control jest dziś silny, ale większość osób krytykujących tą grę w najlepszym przypadku zagrało w nią raz, w większości samemu lub z jednym kompanem, skupiając się przy tym na bezmyślnym robieniu tych nudnych questów, zamiast trochę odejść od przyzwyczajeń, wyniesionych z innych gier i zacząć myśleć trochę mniej szablonowo. Sam miałem kilka mega nudnych sesji w tej gierce, pływałem dla samego pływania, bo była ekipa i jakoś to dawało jeszcze radę. Samemu bym na pewno wyłączył gierkę po max godzinie. 

 

5 minut temu, easye napisał:

Jeszcze gdyby te wyspy potrafily czyms zaskoczc, jakims zagadkami, ukrytymi przejsciami, mozliwoscia zdobycia czegos wyjatkowego, moze bedzie, poki co nie ma nic!

i-dont-understand-gif-10.gif

 

I na chuy ja się tak naprodukowałem xD

EOT

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, kermit napisał:

ile ty w to grales? 30 min?

Nie no z 3-4h chyba pyklo ^^

 

Hum, czy Ty siebie slyszysz - ok w Forcie jest wspaniała kooperacja, bo przez ilosc przeciwnikow trzeba sie komunikowac kto ma strzelic z armaty i komu pomoc gdy jest otoczony prze stado kosciotropow. Pamietam jak wszyscy krytykowaliście w swoim czasie Destiny, a gdzie tu porownywac kooperacje 6 graczy na takim Raidzie (i nie przez ilosc przeciwnikow na ekranie), do tego co mamy w SoT... 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, easye napisał:

Chodzi mi o to, ze mogli to znacznie ciekawiej zrobic. Zreszta dla mnie jedyne co RARE wyszlo to wasnie zegluga i PVP. Gdyby wylaczyc mozliwosc atakowania innych graczy to w grze nie zostaloby absolutnie nic.  

 

Gdyby w Call of Duty wyłączyć multiplayer, to z tej gry nie zostałoby zupełnie nic, singiel na 5h. Gdyby z Horizon 3 wyrzucić auta, to o czym byłaby ta gra, o turlaniu się przez pola?

 

******* nawet dla kogoś kto nie odpalił tej gry te Twoje wymuszone wpisy to kopalnia beki.

 

Ja jeszcze proponuję się zastanowić co by z tej gry zostało gdyby wyrzucić statki i wyspy XD

Edytowane przez Pacquiao
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no pisałem do kogoś innego ale w sumie do Ciebie też się to tyczy xD 

 

przecież gra wspiera takie możliwości i bez problemu możesz to zrobić, z tym że tak jak Rayos napisał że sojusz będzie opierał się tylko na zaufaniu.... czyli tak jak w prawdziwym życiu ;) 

 

taka jest filozofia gry, bez przesadnie rozbudowanych mechanik, opcji i funkcji pozwala na bardzo dużo ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza

No ja nie mam nic przeciwko temu, żeby pływając z jedną załogą ziomków zatopić Twoją łajbę z całym dobytkiem, potem foch, minusy na forumku itp. :fsg:

Ale żeby do tego doszło, to najpierw trzeba by się razem spotkać w grze, a to (przynajmniej wg. mojej wiedzy) nie jest na razie udostępnione. A na cuda bym jednak nie liczył :P

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Gra ma sporo mechanik ''ukrytych'' w swojej prostocie ale juz takie czasy ze jak nie ma znacznika na mapie to nie wiadomo co robic ;) 

 

Ale z tymi fortami to musze troche przyznac racje. Dobrym pomyslem bylo by zastapienie fal wrogow kolejnymi etapami i np. musimy otworzyc wielka brame w dwie osoby, przechodzisz dalej gdzie walczysz z kolejna grupa przeciwnikow i potem np brama na 4 osoby albo trzeba cos zniszczyc dzialem albo np mechanizm gdzie trzeba postawic okreslana ilosc kilogramow zeby otworzyc przejscie, no jest tego troche :)

 

Ogolnie piekne jest to ze to wszystko mozna dodac wiec Rare do roboty.

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie zgodzę się z @asax i @hav7n

Gierka daje mega możliwości rozwoju, bo nie jest ograniczona żadną mechaniką i jak bardzo byśmy nie puścili wodzy fantazji, to wszystko może się tak naprawdę zmaterializować ;)

Wprowadzenie trybu, w którym latamy zespołami kilku załóg i toczymy wieloosobowe bitwy na morzu - brałbym w ciemno :D

Odnośnik do komentarza

 

Bluber: Looking for group

6 minut temu, Matriks_1111 napisał:

Tym bardziej, że można w tą grę przecież bawić się w pojedynkę. Takie rozwiązania zabiłby taką możliwość, a nie każdy przecież lubi pływać w grupie.

Jawna dyskryminacja introwertyków :mog:

 

Najpierw był płacz o jednoosobowe łajby, a później byłby płacz, że jednak nie można samemu grać :P

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...