Skocz do zawartości

PS4 - Zmiana układu chłodzenia i obudowy, wymiana pasty itd.


Rekomendowane odpowiedzi

Kropla. Docisk przykrecazz po trochu rownomiernie- troche jedna troche sruga srubke i tak na zmianne az bedzie opor ze z normalna sila juz nie pokrecisz, nie.proboj na sile bo naronisz szkod.

Jak dasz wiecej pasty to nic sie nie stanie

 

Miales klasc metoda kropelkowa

Rozsmarowanie i "X" są lepsze :P

 

Kropka:

nakladanie-pasty-termoprzewodzacej-x002.

 

Rozsmarowanie :

nakladanie-pasty-termoprzewodzacej-x008.

 

X:

nakladanie-pasty-termoprzewodzacej-x009.

Poprostu tam jest jej za malo, ale mozna zauwazyc ze ilosc powietrza jest najmniejsza :)

Odnośnik do komentarza

Kończę z byciem elektronikiem!!! Dzisiaj rano się wziąłem do roboty i przez cały piękny dzień walczyłem z konsolą. Rano rozkrecilem i dałem pastę na całego procka rozsmarowując. Efekt słaby. Później od nowa rozkręcenie i dałem na X. Ale dużo za dużo. Tak sobie uroilem ze coś będzie nie tak ze znowu rozkrecalem konsole. Pasta była wszędzie, zalała nawet te małe prostokąciki które są w srebrnej kwadratowej ramce wokół procesora(nie wiem jak to jest ważne i co to są za prostokąciki). Wyczyscilem wszystko i tym razem dałem kropkę (załączam zdjęcie). Mam nadzieje że nie za dużą. Ale skrecilem konsole, odpaliłem, sprawdziłem czy chodzi i już nie testuje, nie rozkrecam i nic nie robie. W każdym razie dzięki wszystkim za pomoc w próbie schładzania konsoli.

 

Tyle jest ok jak na fotce poniżej?

 

dsc-0032.jpg

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

Cos musialo mi sie spieprzyc w zwiazku z oprogramowaniem... nowa latka do Until Down ? :| Wtf? przycisk power nie reaguje gdy konsola pracuje... jak przytrzymam dluzej to dziala ( w sensie wylacza odrazu konsole) nie moge wprowadzic jej w tryb standby z przycisku... a tak konsola normalnie reaguje na wlaczenei czy to ze standby czy z calkowitego wylaczenia.... lol ... SONY zaskakujesz mnie !

Odnośnik do komentarza

Cos musialo mi sie spieprzyc w zwiazku z oprogramowaniem... nowa latka do Until Down ? :| Wtf? przycisk power nie reaguje gdy konsola pracuje... jak przytrzymam dluzej to dziala ( w sensie wylacza odrazu konsole) nie moge wprowadzic jej w tryb standby z przycisku... a tak konsola normalnie reaguje na wlaczenei czy to ze standby czy z calkowitego wylaczenia.... lol ... SONY zaskakujesz mnie !

Może ustawienia domyślne dałeś. Dlatego z przycisku nie wchodzi w stand by. Ja też teraz jak przyciskiem wyłączam to konsola się wyłącza a nie wchodzi w stand by. Nie sprawdzałem tego ale włączyłem ustawienia domyślne.

Odnośnik do komentarza

Przegladalem neta i jestem jedyna osoba z takim problemem. Bo jesli przycisk nie dziala np eject to nie dziala w ogole. U mnie przycisk power dziala dp momentu pelnego wczytania xmb... no jaja jak berety. Jeszcze myslalem ze gdzies blaszka od przycisku sie odgiela, ale odpalilem konsole bez obudowy palcem i to samo... nawet w recovery dziala, tym bardziej tez dziala i sprzetowo jest sprawny bo przy trzymaniu ok 15 calkowicie wylacza konsole. No chyba, ze jakis sterownik elektroniczny poszedl sie walic, ale nie sadze... bo tak jak pisze przycisk jeszcze chwile reaguje zanim calkowicie zaladuje sie xmb

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...