Skocz do zawartości

PS4 - Zmiana układu chłodzenia i obudowy, wymiana pasty itd.


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję. Przeczytałem cały temat. Jeśli sam zdecyduje o wymianie pasty to mam kupić tą mx-2,mx- 4 czy jeszcze inna (geldic?). Różne są Wasze opinie i już sam nie wiem która lepiej oceniacie. A i nikt nie napisał jaki śrubokręt do rozkrecania...

U mnie na MX-4 jakiejś znacznej poprawy nie zauważyłem.Wczoraj mi przyszedł Gelid właśnie,dziś mam w planie go nałożyć,jak się wyrobię to napiszę jak konsola chodzi po wymianie.

Odnośnik do komentarza

Po gelidzie wreszcie słychać różnicę:)

Słyszę jak konsola wchodzi na wyższe obroty,ale daleko temu do efektu suszarki,który miałem wcześniej.Wymieniłem też thermopady na kościach pamięci przy okazji,te oryginalne przy zdejmowaniu rwały się same jak kawałki plasteliny.Mam nadzieję,że problem nie wróci.

Edytowane przez gandi77
Odnośnik do komentarza

Moja chodzi jak suszara przy Wiedźminie 3 (a jak były upały to nawet w Mortal Kombat) i nie popadam w paranoję. Ale tam ze względu na charakter gry włącza się i wyłącza bo często zerkam na mapę czy do ekwipunku. Co ma być to będzie. Na razie jest na gwarancji.

 

 

Osobiscie nie zamierzam nic z tym robić bo przez OC czyli min. oglądaniem płyt z każdej strony czy wycieraniem kurzu z konsoli co 15 minut miałem już kłopoty w życiu i nie zamierzam zwariować. Ale podziwiam Was chłopaki za inwencję twórczą, naprawdę ciekawie się ten temat czyta i czasem szczena opada od rozwiązań tu zamieszczonych.

Odnośnik do komentarza

Moja chodzi jak suszara przy Wiedźminie 3 (a jak były upały to nawet w Mortal Kombat) i nie popadam w paranoję. Ale tam ze względu na charakter gry włącza się i wyłącza bo często zerkam na mapę czy do ekwipunku. Co ma być to będzie. Na razie jest na gwarancji.

 

 

Osobiscie nie zamierzam nic z tym robić bo przez OC czyli min. oglądaniem płyt z każdej strony czy wycieraniem kurzu z konsoli co 15 minut miałem już kłopoty w życiu i nie zamierzam zwariować. Ale podziwiam Was chłopaki za inwencję twórczą, naprawdę ciekawie się ten temat czyta i czasem szczena opada od rozwiązań tu zamieszczonych.

Klopoty w zyciu to sa jak sie na zdrowiu podupada albo ktos z rodziny choruje... a konsola... to tylko sprzet. Jesli kogos stac nie musi sie meczyc i wystarczy kupic nowy model konsoli, ja jestem zadowolony z efektu jaki jest. Kupilem.wieksza strzykawke gelide bo jakos sprzedawca ktory sprzedawal 1g pasty nie przekonal mnie co do oryginalnosci i male nie sa pakowane w blisterze.

Odnośnik do komentarza

 

Moja chodzi jak suszara przy Wiedźminie 3 (a jak były upały to nawet w Mortal Kombat) i nie popadam w paranoję. Ale tam ze względu na charakter gry włącza się i wyłącza bo często zerkam na mapę czy do ekwipunku. Co ma być to będzie. Na razie jest na gwarancji.

Osobiscie nie zamierzam nic z tym robić bo przez OC czyli min. oglądaniem płyt z każdej strony czy wycieraniem kurzu z konsoli co 15 minut miałem już kłopoty w życiu i nie zamierzam zwariować. Ale podziwiam Was chłopaki za inwencję twórczą, naprawdę ciekawie się ten temat czyta i czasem szczena opada od rozwiązań tu zamieszczonych.

Klopoty w zyciu to sa jak sie na zdrowiu podupada albo ktos z rodziny choruje... a konsola... to tylko sprzet. Jesli kogos stac nie musi sie meczyc i wystarczy kupic nowy model konsoli, ja jestem zadowolony z efektu jaki jest. Kupilem.wieksza strzykawke gelide bo jakos sprzedawca ktory sprzedawal 1g pasty nie przekonal mnie co do oryginalnosci i male nie sa pakowane w blisterze.

Mogę podpytac ile kosztowała całą strzykawka? Mam wrażenie że sporo przedpłaciem.

Odnośnik do komentarza

Nameczylem się strasznie. Coś mogło się z tą srebrna taśma od napędy stać ale pogrzebalem z 10 razy i działa wszystko. Ale kurcze nie ma efektu w sumie

Wentylator czyscilem. Radiatora nie. Pasty myślę sporo nalozylem i rozprowadzilem po całej powierzchni. Wyje jak wylo gdy konsola zamknięta. Jak ją podłączyłem bez tylnej obudowy to chodziła super. Oczywiście testuje na tych grach co wcześniej. W pokoju mam 27,5 stopnia temperatury.

Odnośnik do komentarza

Gdyby Twoja konsola chodziła jak suszarka, to uwierz mi, że też byś popadł :P

 

Moja w większości gier chodzi ciszej niż PS3, ale są gry w których działa jak suszarka (Rocket League, Killzone) ale jakoś kompletnie mi to nie przeszkadza.

 

 

W życiu nie zagraciłbym sobie tak pokoju jak Wiesław.

 

 

Dodam że konsola wyla od premiery jak jeszcze radiator był nowy. Wierzyłem w tą teorie o pascie że jest jej za mało.

 

Pasty nie może być za mało, ale nie może być jej również za dużo. Musi być też równomiernie rozprowadzona. Nie wiem po co grzebałeś w konsoli jak sam mówiłeś, że się nie znasz.

Edytowane przez amsterdream
Odnośnik do komentarza

 

Gdyby Twoja konsola chodziła jak suszarka, to uwierz mi, że też byś popadł :P

Moja w większości gier chodzi ciszej niż PS3, ale są gry w których działa jak suszarka (Rocket League, Killzone) ale jakoś kompletnie mi to nie przeszkadza.

 

 

W życiu nie zagraciłbym sobie tak pokoju jak Wiesław.

 

Dodam że konsola wyla od premiery jak jeszcze radiator był nowy. Wierzyłem w tą teorie o pascie że jest jej za mało.

Pasty nie może być za mało, ale nie może być jej również za dużo. Musi być też równomiernie rozprowadzona. Nie wiem po co grzebałeś w konsoli jak sam mówiłeś, że się nie znasz.

Grzebalem w konsoli bo chciałem to poprawić. Złożyłem, pokombinowalem i działa. Może podobnie jak przed robota ale czy mam mieć do siebie pretensje? Amster - weź idź zapal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...