Skocz do zawartości

Kuba Sobek Fatalne recenzje filmów na skróty w PSX EXtreme


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Szukałem takiego tematu na forum i oto jest. Więc jednak ktoś podziela moje zdanie o totalnie beznadziejnych recenzjach w Psx Extreme. I nie mam zamiaru zgrywać jakiegoś wielkiego znawcy kina, podejrzewam że Kuba Sobek ma większe ode mnie pojęcie o filmie jako takim.

 

Po prostu strzela mnie gdy zamiast pisać na temat filmu, odjeżdza w zupełnie inne rejony albo opowiada o innym filmie by na koniec w jednym zdaniu powrócić do recenzowanego filmu. Zdarza mu się też streścić większą część filmu ( "Ex Machina"). Ocen się nie czepiam, bo to sprawa subiektywna, ale chciałoby się żeby gość pisał o filmie.

 

Jakoś po prostu bardziej wolałem proste recenzje jakie pisał Myszaq, oraz te Walkiewicza ( gdy on pisał to czytanie magazynu zaczynałem od Regionu Filmowego), albo zwyczajnie zrzędzę i czepiam się bez powodu.

Edytowane przez drozdu7
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Sobek ma specyficzny styl recenzowania, ale przynajmniej ten styl posiada i zawsze rozpoznaję jego tekst po pierwszych kilku zdaniach. Tego samego nie można niestety powiedzieć o całej ekipie PE. Jeśli chodzi o mnie, to chętnie zobaczyłbym Dżejkopa w roli stałego recenzenta gier, bo przy Wasteland 2 pokazał, że potrafi.

 

autoklasyka, a może rozwiniesz swoją myśl? Założyć "kontrowersyjny" temat jest łatwo, ale przydałyby się jeszcze jakieś argumenty.

Edytowane przez Pix
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Krytyka od autoklasyki zawsze będzie komplementem. Ale troszkę racji ma: Kuba robi dygresję, nie ma nic w tym złego, byłoby nawet in plus...tyle, że te recenzje są na to za krótkie objętościowo. Ale na kinie się zna i to czuć. Kilka fajnych filmów mi podrzucił.

 

Kuba proszę o więcej filmów jak Sauna czy Wizyta. Popcorniaki każdy zna, kto chce to obejrzy. Podrzucaj coś mniej znanego.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...