Skocz do zawartości

PSX Extreme 216


Oceń okładkę PSX Extreme 216  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 216



Rekomendowane odpowiedzi

PSX Extreme #216

 

cover%202016.jpg

 

Sierpniowy numer dostępny od 29.07 (środa)

Prenumerata - wysyłka 26.07 (niedziela)

 

To już pewne na 101%, więc ogłaszamy oficjalnie: w sobotę 12 września br. w Warszawie organizujemy imprezę z okazji 18. urodzin PSX Extreme! Czas leci błyskawicznie, dużymi krokami zmierzamy w „dorosłość” i za kilka tygodni minie 18 lat od momentu, gdy pamiętny pierwszy numer ujrzał światło dzienne. To niewątpliwie okazja do świętowania i chcielibyśmy, abyście w tym wyjątkowym dniu byli z nami. Czy możecie nazywać to „kolejnym Extreme Party”? Ależ proszę bardzo. Czy powinniście tam być? Obowiązkowo! Zapraszamy wszystkich naszych czytelników i fanów, starych i nowych, wiernych i mniej – każdego, kto kocha gry wideo i chce z nami oraz swoim hobby przyjemnie spędzić czas w gronie takich samych zapaleńców. Aktualnie dopinamy kilka kwestii i dogrywamy detale – przewidujemy wiele atrakcji, stanowiska do grania, pokazy przedpremierowe, klimaty retro, konkursy, gadżety i inne bajery. Zanotujcie sobie w kalendarzu datę 12 września i bądźcie z nami. Więcej konkretów wkrótce – na PPE.pl, na naszym profilu na FB oraz w kolejnym numerze magazynu.
 
Tegoroczne targi E3 faktycznie były wyjątkowe. Mam nadzieję, że odczuliście to, czytając naszą relację w poprzednim numerze. Nie wspominałbym o nich ponownie, gdyby nie zabawny (jak dla kogo) fakt, że trzech z pięciu naszych felietonistów postanowiło w tym numerze wyrazić swoje odczucia odnośnie faktu, że Square Enix robi remake Final Fantasy VII. Dla Waszego dobra zmuszony byłem zareagować, bo co za dużo, to sami wiecie. Swoją drogą, nie przypominam sobie, żeby jakiś remake wywołał tyle pozytywnych emocji ostatnio.
 

Skoro mowa o E3 – mój Wstępniak z zeszłego miesiąca wywołał małą burzę na Fejsie, gdy Roger opublikował fragmenty na swoim profilu. Naczytałem się, jak to niesłusznie i niesprawiedliwie wbijam szpilki kolegom po fachu, a przy okazji dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy. Np. że wiele redakcji nie lata na E3, bo nie ma kasy (a nam przecież spada z nieba, a sprzedaż PE konkuruje z Faktem) i że zwiastuny gier wyglądają w Warszawie tak samo, jak w Los Angeles (bo oglądanie i opisywanie trailerów jest przecież głównym zajęciem na E3). A poza tym i tak więcej roboty podczas E3 jest w Warszawie niż w L.A. (uwaga kompletnie chybiona w kontekście mojego tekstu – może chodziło o pracujących przy drugiej nitce metra?). Ale wystarczy sarkazmu – przecież wszyscy i tak jedziemy na tym samym wózku. Made in Poland. [Grzegorz 'Butcher' Drabik]

 
PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!
 
TEMAT NUMERU
Programiści – czarodzieje gier wideo
 
CO NOWEGO

ADR1FT
Cuphead
Dragon Quest Heroes: The World Tree's Woe and the Blight Below
Fast Racing Neo
Kingdom Come: Deliverance
Sea of Thieves
SOMA
The Technomancer 
Vampyr 
We Happy Few
What Remains of Edith Finch
World of Final Fantasy

Xenoblade Chronicles X
 
PLAYTESTY

Devil’s Third
Mario Tennis: Ultra Smash
Skylanders SuperChargers 
Smite
Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a
Until Dawn

World of Tanks 
 
RECENZJE

Devil May Cry 4: Special Edition
F1 2015
Final Fantasy XIV: Heavensward
God of War III Remastered
Godzilla
J-Stars Victory VS+

 
NETWORK

Massive Chalice
PlanetSide 2
Podróż
Rocket League
Tales From The Borderlands – Ep. 3
Zaginięcie Ethana Cartera
Zen Pinball 2/Pinball FX2 – Marvel's Ant-Man Pinball

 
POCKET

Dr. Mario: Miracle Cure
Xeodrifter

 
HARDKOR

Konsolowa historia Godzilli
Zgrentgen – Pudełko czy cyfra?
Filmowy flirt gier
Świat oczami kompozytorów
Gra muzyka
Wirtualny przyjaciel
Styliści branży
Kartoteka – Satoru Iwata
Unplugged – Do boju!

 
RETRO

Trzeba znać
Czytelnia
Pegasus zone – Goal 3 
Kult plastiku – Aura Interactor
Kącik kulturalny – „Strażnik Teksasu”
Moje retro – Marcin Momot
Made in Poland – Robbo
Historia gier wideo w Polsce (cz. VIII)
Comix Zone – „Osiedle Swoboda”
Retroskładanki
To było grane – Star Fox 
Martwa strefa – Interplay Ent. cz. 2 
20 lat Segi Saturn 

 
FELIETONY

Z dziennika gracza [Dżujo]
Fabularna tawerna [Zax]
Od gracza dla graczy [Mazzi]
New Game Plus [Mielu]
Z uKosa [Koso]
Savepoint [Michał Walkiewicz]
Okiem maniaka [butcher]

 
STAŁE RUBRYKI

Co nowego 
Ohayo Nippon
Test
Hyde Park
Dream Extreme
Co ja gram?!
Graczpospolita
Region Filmowy
Listy

 
PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!
 
PRENUMERATA zostanie wysłana w niedzielę, 26.07. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z dostawą, opóźnień lub innych problemów - prosimy o maile na prenumerata@psxextreme.pl lub posty w tym temacie. Informacje o prenumeracie dostępne są również tutaj.
 
Zapowiedź nowego numeru również na PPE.pl. Informacje o najnowszym PE znajdziecie także na naszym profilu facebookowym.

dmc.jpg

kartoteka.jpg

programisci.jpg

sega.jpg

until.jpg

wot.jpg

wywiad.jpg

zgrentgen.jpg

Odnośnik do komentarza

Xenoblade X nie łaska dać na okładkę? Albo FF XIV?

 

COŁGI XD

Przecież chodzi o hajs i sprzedaż. temat wałkowany co drugi miesiąc. Ogarnijcie się.

Nowy CDA wygląda tak. Nie wiem ile Polaków gra w WoT ale zgaduję, że więcej niż zagra w Xenoblade albo FF XIV.

 

 

CDA_09_2015-(246)_PAK1_177cc.jpg

Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle to cieszę się że radakcja robi Extreme Party z okazji 18 urodzin pisma. Tego właśnie potrzeba. Gracze lubią się spotkać, forumowicze i pepeowcy mają swoje zloty, ale brakowało "oficjalnej" imprezy. I oto będzie, propsuję to! Mam nadzieję że będzie fachowa video relacja i masa foteczek. Ciekawe czy Yano i Czezky pójdą.

 

Jprdl, chris, my to wiemy. Nie traktuj nas jak gupków. Po prostu wyrażamy swoją opinię o okładce. Jak jest ładna to chwalimy, jak jest tragiczna to ganimy. Wiemy że okładka to hajsy bo wielokrotnie było to omawiane, choćby przez Butchera.

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dobra, w porównaniu z Cede Akcją to wasza okładka jest dziełem sztuki. Ale w porównaniu do chociażby Pixela, to wciąż wypada blado.

Pixel ma zupełnie inny  target. Zauważ, że jest też droższy o 5 zł, a to sporo jeśli chodzi o magazyny bez dodatków.  PE to inna bajka niż chociażby Edge czy wspomniany Pixel. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

W CDA dali tą folię i nawali tam napisów WORLDS OF TANKS, co by przyciągnąć wzrok, sama okładka nie jest już taka zła. Tutaj nie ma folii ochronnej i mamy za to grę FREE TO PLAY aka RAK BRANŻY na okładce.

Ragus coś pisał o Xenoblade, przecież w Polsce Nintendo nie istnieje, a WoT, reklamuje się nawet w TV.

---

edit:

 

psx.jpg

może ten napis troche nie pasuje

 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Nowy numer od dzisiaj w sprzedaży. Do nabycia w stacjonarnych punktach z prasą, a także poprzez nasz sklepik w formie papierowej i formacie PDF (http://www.ppe.pl/sklep-70-psx_extreme_216.html) oraz na platformach e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/numer,89951,psx_extreme) i eGazety.pl (http://www.egazety.pl/advertigo/e-wydanie-psx-extreme.html). Przyjemnej lektury!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...