Skocz do zawartości

World Cup 2018 kwalifikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Z roku na rok Argentyna jest coraz gorszym zespołem. Nie wiem po co oni jadą na ten mundial. Dysproporcja pomiędzy karłem a resztą jest za duża, żeby móc ich traktować poważnie. Jeżeli nic się nie zmieni do przyszłego roku, to bez przesady będzie można napisać, że to jeden z najgorszych zespołów jakie wystąpią w Rosji. Od lat grają tam piłkarze, którzy zupełnie nic nie dają tej reprezentacji, konceptu gry właściwie zawsze brak i to wieczne "taka za(pipi)ista generacja", po czym całkowita odpowiedzialność za to co złe i dobre spada na jednego piłkarza. Ktoś kojarzy jakieś naprawde dobre mecze w kadrze tych supergwiazdorów Aguerów, Marianów, Dybalów czy innych Higuainów? Pojedyncze przypadki. Zakopać i czekać aż urosną nowi, a kareł niech już odpuści i skupi się na Barcelonie. Jak ktoś nie oglądał ich ostatnich spotkań, to niech sobie chociaż obejrzy ten mecz z Ekwadorem, idealne podsumowanie "drużyny" Argentyny.

 

Szkoda Chile, bo to zespół, który na imprezach wygląda zazwyczaj bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle wzięło mnie jak zawsze na sentymentalizm i mam feelsy z powodu Holendrów. Koniec złotej generacji, już oficjalnie. Robben dzisiaj zagrał ostatni mecz, van Persie od mundialu raczej dogorywa w tej kadrze, van der Vaart to już dawno RIP, Sneijder już raczej nie zostanie powołany, zresztą wątpię że sam zechce grać. Huntelaara z racji wieku też trzeba skreślić.

 

No i nic nie wygrali ;/ Żałuję strasznie że w 2014 się nie udało, bo prezentowali jakość przez długi czas (z wyjątkiem euro 2012), szkoda że tego nie zwienczyli.

 

A zastępców nie ma, totalnie. Żadnego gracza światowej klasy. W 2014 Depay wyglądał na takiego co może takim zostać, ale szybko zdążył temu zaprzeczyć. Zostali sami przeciętniacy poza paroma wyjątkami w defensywie jak van Dijk. Wijnaldum, van Ginkel, Fer, bitch please. Janssen który został jednym z najgorszych napastników w historii Premier League, pokładanie wiary w Strootmanie który prędzej dobije do 30 niż zagra sezon bez kontuzji, jakieś powoływanie Ryana Babela po 20 latach przerwy. Strasznie smutne czasy nastały dla Holendrów, a nie widać następców, nie ma chyba żadnego hype'owanego młodego Holendra (może Fosu Mensah jedynie). :frog:

 

Też mam sentyment do drużyny Holandii. Pamiętam jak nie mogłem oglądać finalu MŚ w 2010 i słuchałem relacji w radiu, zacięty mecz, dogrywka i nagle krzyk INIESTA. No przykro mi było.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tak, na euro 2012 tez mieli cwiercfinal ale przeje.bali w karnych, chyba Ashley Cole nie strzelił.

 

Teraz to nawet oni sami w siebie nie wierzą, mają naprawdę przeciętny skład. Jedynie Kane jest obecnie w TOP3 napastników na świecie, ale może sobie w tym sezonie strzelić i z 80 goli, ale na mundialu będzie zawodził i wykonywał wolne jak na euro, jestem tego pewien.

Odnośnik do komentarza

 

Zagrali dobre Euro 2000, na Mundialu w Korei ich nie było, a na Euro 2004 już całkiem inna drużyna.

W jakim sensie inna? Większość piłkarzy, którzy grali na Euro 00 i potem na 04 to juz ponad 30 mieli a doszli do półfinału więc nie było jakoś źle.

 

 

no w Holandii czystka nastąpiła na mundialu 2006, jak van Basten nie powołał Seedorfa, Makaaya, Kluiverta, Davidsa. cięzko powiedzieć czy słusznie ale postawienie na pokolenie 83-84 (Sneijder, Robben, Huntelaar, RvP, RvdV) jednak dało długoterminowe korzyści

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Tym razem przyczyną krachu finansowego zjednoczone stany żenady. Drobna satysfakcja, że w nagrodę zostają w alabamie grać w futbol rękoma.

 

W Ekwadorze w 2 minucie zapachniało dobrą beką, ale karlito w końcu się zerwał ze smyczy i pozamiatane.

 

Australia gra baraż z Peru czy Hondurasem? Pewnie woleliby z tymi drugimi, tym bardziej że nie mają już w składzie Bońka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...