Skocz do zawartości

Sezon 6 - Winds of Winter i dalej.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 495
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tak średnio hajp. Oglądam już bardziej z przyzwyczajenia, no ale w jakimś tam stopniu nadal lubię ten serial. :)

 

Twórcy ostatnio coś przebąkiwali, że planują zakończenie całości na 8. sezonie, a dwie ostatnie serie mogą mieć mniej odcinków niż poprzednie - odpowiednio po 7 i 6 epów.

 

http://westeros.pl/tworcy-szacuja-ze-po-6-sezonie-gry-o-tron-zostanie-im-material-na-10-15-odcinkow/

 

Później, zapewne jeśli oglądalność będzie się jakoś trzymać, dostaniemy ponoć spin-offa w uniwersum

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

@Butt:

nie ma.

 

 

Cholera, mi nowy odcinek się podobał. Sporo akcji, kilka wątków zmierza w nieznanym kierunku.

Ostatnia scena trochę obrzydliwa, moja kumpela mówi, że ta postać położyła się, żeby umrzeć. Jaki jest jej plan?

 

Szkoda, że tak szybko zakończyli wątek

księcia Dorana i Trystane'a, bo Doran, jakby nie było, był dobrym dyplomatą i całkiem nieźle swoją małą wojenkę prowadził.

 

I, spoiler z książki, a raczej teoria, która raczej w serialu się nie sprawdzi, ale warto o niej wspomnieć:

Jest teoria, że całą niedolę sprowadzoną na Lannisterów zaplanował właśnie Doran. Googlujcie Dornish Master Plan.

 

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Dzizas maria

 

ten serial jest mistrzem w knoceniu wątków. Jak już masz nadzieje, że coś fajnego się wydarzy to jeps! Jest zupełnie odwrotnie. Prawie jak w nowych MGSach

 

a teraz znowu 8 epów takiego skakania niewiadomo gdzie, żeby zrobić 9-10 super ep z clifengerem

Odnośnik do komentarza

pooglądalem bo w necie od rana milion spoilerów wiec chciałem miec za soba bez zwlekania

 

 

hmmm chyba głównym moim problemem było to że po tak długiej przerwie nie pamiętałem połowy watków i sie dziwiłem o co chodzi

 

 

odcinek ok, ale dupy nie urwał

 

kompletnie nie pamiętam co sie działo z jamim

 

córką jamiego i sercei? wiem że on po nią pojechał, ona coś tam gadała że kocha kolesia i chce zostać i co? umarła? nie pamiętałem tego

 

Odnośnik do komentarza

Nie będę krytykował, bo dla wielu ten serial i tak jest już kóltowy, ale kurcze, dało się to lepiej zrobić;/ Szkoda, bo nie ma zbyt wiele, jeśli w ogóle, fajnych seriali  fantasy. To skakanie z wątku na wątek nuży jak diabli. Każdy z nich schematycznie dostaje po parę minut i się urywa po kilku minutach. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Zgadzam się dlatego chyba poczekam aż pojawią się wszystkie odcinki i będę oglądał po kolei, żeby kompletnie nie stracić wątków, a w międzyczasie zrobię sobie powtórkę sezonu 4 i 5, bo je oglądałem regularnie tydzień po tygodniu i czasami mam wrażenie, że gdzieś zgubiłem wątek. 

Odnośnik do komentarza

Coraz gorzej zaczyna mnie w(pipi)iać ten serial... 

A co w(pipi)ia ?? Po kolei : 

 

 

 

Zabijanie fajnych postaci - jeśli twórcy tego serialu sądzą ze grubas, białowłosa Mary Sue i karzeł pociągną ten serial sami to sie gruuubo mylą. 

To co na poczatku było ciekawym zwrotem akcji, teraz stało sie nużącym marnowaniem czasu i wątków i powoduje tylko że człowiek zaczyna mieć w (pipi)e to co sie dzieje. 

Trystane mszczący Marcelle, przemiana z idealistycznego pieknoducha-księcia w cynicznego następce tronu mszczącego swoja ukochaną ?? Naaaaah, zabijemy gościa w trzecim odcinku w którym sie pojawia, w totalnie idiotyczny sposób..

Doran jako cierpliwy chessmaster i rozsądny polityk który powoli acz skutecznie plecie nici intryg żeby pogrążyć Lannisterów ?? Naaaaah zabijemy gościa w jeszcze głupszy sposób ( srsly, znana skrytobójczyni która nie dość że już raz probowała zrobić kuku Trystaneowi to na dodatek jest znaną ekspertką od używania trucizn - dopuszczona do księcia bliżej niż jego najwierniejszy strażnik, do tego stopnia że dotyka księcia i pomaga mu chodzić ? Co on (pipi)a służby nie ma ? Czy ktokolwiek ze scenarzystów GOTa przeczytał cokolwiek o tym jak wyglądały takie rzeczy w Bizancjum, Chinach czy nawet w Europie ? ).

Areo Hotah jako wierny i śmiertelnie niebezpieczny bodyguard Dorana ?? Naaaah, gościu dostał w plecy maleńkim nożykiem i padł z punktu... Tak to jest jak ochraniając księcia NIE ZAKŁADA SIE ZBROJI I POZWALA SIE STANĄĆ KOMUŚ ZA PLECAMI ... (pipi)a czy ten scenariusz pisali debile ? Żeby gościa chociaż zgrzali w pięciu to bym nic nie powiedział..

 

Brienne z Tarth - silna wojowniczka, robi mieczem tak że mało kto jej dorówna ... Szkoda (pipi)a tylko że kondyche ma taką że po trzech ciosach dyszy jak ja po przebiegnięciu maratonu z workiem betonu na plecach. Srsly, Sansa ''Księżniczka chowana w puchowych pierzynach'' Stark skoczyła z muru zamku, zwiewała po lesie w cieżkim futrze i bóg jeden wie jak niewygodnych butach ( i cholera wie ile czasu ) a mniej sie zasapała niż Brienne która wozi dupe na koniu a pierwszego przeciwnika zabiła jednym ciosem. 

 

Rodzina Radia Maryja z Westeros aka Faith Militant - dlaczego oni jeszcze żyją skoro Cersei jest już bezpieczna ?? Sorry, ale w starciu wojsko Lannisterów kontra fanatycy z pałkami i w czarnych szatach to ja nie widzę wielkiej szansy dla świeto(pipi)liwych. A argument o "tłumie" też mnie nie przekonuje bo tłum łatwo da sie przekupić, zastraszyć albo odwrócić jego uwage ( ot choćby Martellami którzy własnie zabili siostre króla )

 

 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jezu niech oni jakoś utną wątek tych blachar z Dorne, nie wiem, zapomną o tym czy coś, bo tego się oglądać nie da. Znowu. Poza tym odcinek o niczym, ale kilkumiesięczna rozłąka sprawiła, że oglądało się całkiem miło. Nie rozumiem ludzi, którzy nagle zaczęli narzekać że akcja skacze co 10 minut z miejsca na miejsce. Teraz się obudziliście ? Tak jest od 1 odcinka 1 sezonu i inaczej nie dałoby się nakręcić tego serialu przy takim nawale postaci i wątków.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Może to moje osobiste odczucie, ale miałem wrażenie, jako, że jest to pierwszy odcinek nie bazujący na książce, sceny i dialogi były jakieś takie drętwe. Nie wiem jak to będzie w książce, ale

 

 

np. wątek Daenerys, jak ją porwali i powiedziała, że była żoną Khala Drago i od razu "acha spoko to już w sumie jest ok". Plus rozumiem, że pewne wątki musieli uciąć, ale rozwiązanie z Dorne było jak z serialu Herkules albo Xena. Wielki murzyn umiera od ciosu w plecy, książe ginie w 5 sekund i nara. koniec wątku, super rozwiązanie :D

 

 

Zobaczymy co będzie dalej, ale mam głupie wrażenie, że jak zacznę czytać w końcu nową książkę, to będę miał zupełnie inną opowieść:)

 

Odnośnik do komentarza

Jezu niech oni jakoś utną wątek tych blachar z Dorne, nie wiem, zapomną o tym czy coś, bo tego się oglądać nie da. Znowu. Poza tym odcinek o niczym, ale kilkumiesięczna rozłąka sprawiła, że oglądało się całkiem miło. Nie rozumiem ludzi, którzy nagle zaczęli narzekać że akcja skacze co 10 minut z miejsca na miejsce. Teraz się obudziliście ? Tak jest od 1 odcinka 1 sezonu i inaczej nie dałoby się nakręcić tego serialu przy takim nawale postaci i wątków.

o, to to

 

niesamowicie w(pipi)ia ten motyw i te postacie, ale oczywiście musieli zabić jedyne fajne tam, króla i czarnego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.