Skocz do zawartości

Sezon 6 - Winds of Winter i dalej.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ten serial z odcinka na odcinek staje się coraz bardziej przewidywalny. Dodatkowo dla mnie w serialu wykończyli już większość fajnych postaci i zostały prawie same randomy, na losy których mam wy(pipi)ane. Największa beka z wejściem do obozu:

 

- będziemy udawać kupców, którzy przyszli tu z buta, bez towaru >_> No i oczywiście od razu znaleźli się w środku. Normalnie jak w jakimś Herkulesie lub Xenie. Ogólnie ten wątek jest tak słaby i w ogóle oderwany od pozostałych, że czuje jakbym właśnie oglądał inny serial.

 

Oto moja teoria na ten sezon:

 

 

Jak wiadomo w każdym sezonie musi być główny zły więc w tym jest Ramsey. Jon + Sansa + Littlefinger połączą siły i pójdą na Winterfell.  Wiadomo też, że musi być jakaś szokująca scena, więc Ramsey oskóruje randoma Rickona, na którego i tak wszyscy kładą laskę, bo miał całe dwa zdania do wygłoszenia przez 6 sezonów.

 

W Westeros dojdzie do zamieszek, Cersei z bratem zabiją Sparrowa a w międzyczasie zginie królowa Margaryna i/lub jej brat Legolas.

 

Magiczna księżnikcza Daenerys wróci z armią a Tyrion załatwi jej flotę od innych miast. W międzyczasie pokażą nowego psychola, który będzie w następnym sezonie czyli Eurona czy jak mu tam. Dodatkowo Darth Maul wraz z jego undeadami wciąż będzie zbliżał się do Muru!

 

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Eee tam, marudzicie. Mi się odcinek podobał. "Dyplomację a'la Tyrion" od zawsze miło mi się oglądało, no i akcja z końcówki, a potem jeszcze na dokładkę

 

 

cycki Danki :banderas:

 

 

również bardzo spoko :)

 

Chociaż sama "odsiecz", to faktycznie był lekki śmiech na sali. Myślałem, że gdzieś w jakimś krytycznym momencie nadleci smoczek i sfajczy połowę populacji Dothraków, a tutaj sobie Danka z nową psiapsiółą "wyszła po wodę" i wykminiła cudowny plan. Do czego jej w ogóle tych dwóch kolesi było potrzebnych?  :dynia:

 

 Scena u Ramsaya bardzo przewidywalna, a spotkanie Sansy z wiadomo kim wypadło nadspodziewanie sympatycznie jak na ten serial. Były momenty zamulania, no ale taki już urok tego tworu.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

A mi sie odcinek podobał. 

 

 

 

Sansie zaczeły rosnąć cohones, Edd i reszta ziomków z Nightwatcha nawet nie biorą pod uwage że Jon nie jest już Lordem Commanderem a scena z Cersei i Jamie sugeruje że wreszcie sfragują tego (pipi)anego Rydzyka z Westeros.

Miło że Sansa wreszcie spotkała sie z Jonem - miła odmiana po tych "muh edgy realistic gritty drama" bullshitach z Aryą i Red Wedding etc. 

 

Ramsay zaczyna konkurować z Denerys o miano największej mary sue tego serialu ... Wszystko wie, wszystko umie, kazdy sie go boi bla bla bla.. Mam nadzieje że wkońcu wreszcie go ktoś zatłucze bo w(pipi)iać zaczyna ludzi. 

 

W(pipi)ia tylko to że Jon zamula tak straszliwie apropos zabicia gówniarza i reszty zdrająców - zupełnie jakby zapomniał że ten "poor boy" zadźgał go nozem i gdyby nie hokus pokus Rudej to by latał  wiatrem w formie "Żyd circa 1943" ( tak wiem, niskich lotów humor - i regret nothing ).

 

Tyrion po raz kolejny pokazuje że ma mózg nie od parady - ide o zakład że te laseczki dane slaverom to Ptaszki Varysa które w razie czego zaciukają skurczybyków. 

 

P.s. Wszyscy tak targali że Emilia mase zrobiła - wy sie przypatrzcie jakie podwójne podbródki zaczynają hodować Brienne i Yara ... Królowa Buregerów sie chowa. Tym bardziej że pokazała cycki i zmiany wielkiej nie widziałem :P 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jorah "The Thing" Mormont i ten drugi lovelas po prostu fabularnie póki co są kulą u nogi to musieli ich gdzieś wepchnąć. Zgadzam się, że ich "akcja" odbicia Danki to największa słabizna odcinka, ale przynajmniej sobie chłopy na cycki popatrzyli.

Nie no. Chyba zabarykadowali drzwi ;)

 

Its something xD

Odnośnik do komentarza

A jak inaczej zinterpretujesz ujęcie, w którym ta nowa psiapsiułka Deanerys leży pod zaryglowanymi drzwiami z poderżniętym gardłem ? Napalony idiota Dario najwyraźniej stwierdził, że jednak trzeba ją zabić, mimo że plan zakładał sytuację, po której typiara i tak nie stanowiłaby już żadnego zagrożenia. Nie wiem co prawda jakim cudem w ogóle zbliżył się do tej chaty.  Najwyraźniej znowu udawał kupca, który zapomniał towaru, tylko tym razem wszyscy uwierzyli.

Odnośnik do komentarza

A jak inaczej zinterpretujesz ujęcie, w którym ta nowa psiapsiułka Deanerys leży pod zaryglowanymi drzwiami z poderżniętym gardłem ? Napalony idiota Dario najwyraźniej stwierdził, że jednak trzeba ją zabić, mimo że plan zakładał sytuację, po której typiara i tak nie stanowiłaby już żadnego zagrożenia. Nie wiem co prawda jakim cudem w ogóle zbliżył się do tej chaty.  Najwyraźniej znowu udawał kupca, który zapomniał towaru, tylko tym razem wszyscy uwierzyli.

Nigguh what ?? 

 

To dwóch strażników leży martwych a wspomniana babeczka stoi w pierwszym rzędzie ludzi przed chatą ... 

 

cmQb8IM.jpg

Odnośnik do komentarza

Też myślałem że to była tamta typiara... ciemność i tak jak Tokar prawi ułożenie zwłok sprawia figle oczom.

 

 

Oooo kur/wa, faktycznie xD Tak musiał czuć się Yano oglądający Winter Soldiera 

 

edit:, tak oglądałem na g3 xDDDD

 

 

No ale po co układali ze zwłoki w tak artystyczny sposób, jakby to była jakaś istotna postać

 

rrbouLD.jpg

 

(pipi) z "ułożenia zwłok" skoro trzy sekundy później typiara zajmuje pół ekranu ... 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na wikia.com przeczytałem dość ciekawą teorię odnoszącą się do Tyriona. Mówi ona że

 

 

możliwym jest iż Tyrion nie był synem Tywina Lannistera tylko "Szalonego Króla" Aerysa II Targaryana który posiadł jego matkę Joannę. Tywin nienawidził swojego ułomnego syna obarczając go o śmierć żony. Ale ostatnie słowa umierającego Lannistera seniora:"You are no son of mine"-mogłyby świadczyć że wiedział o całej sprawie i tym bardziej nienawidzić bękarta swojej żony. Innym faktem(czy nawet istotniejszym) jest to że podczas gdy karzeł uwalniał smoki, te nie zrobiły mu krzywdy. Prawdopodobnie wyczuwały w nim domieszkę Targariańskiej krwi.

 

 

Jak dla mnie to nawet się kupy trzyma. Może nowa książka odniesie się do tego.

Odnośnik do komentarza

Napisy do leaka są, a i sam odcinek bardzo dobry. W końcu sporo się dzieje, ale nie wiem czy w ogóle mogę poruszać kwestię nieemitowanego jeszcze odcinka więc wstrzymam się do rana.

 

Spoiler nie-spoiler:

 

Wyjaśniła się jedna duża tajemnica i jedna mniejsza.

 

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...