Skocz do zawartości

Sezon 6 - Winds of Winter i dalej.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mój ulubiony moment z pierwszego odcinka to

 

Rycerka (zapomniałam imienia -_-) ratująca w końcu Sansę.

Tak ładnie i pompatycznie to wyszło. Dorne nuda, Khalessi #nikogo. Reszta 7/10.

 

 

 to na końcu mistrzowski cockblocker.

 

btw pierwsze 3 sezony co chwile gołe du,py, wszędobylski seks do tego ostre mordowanie a teraz zrobiła się Dynastia z tego 

A kto się ma ruchać jak już po romansach a burdel zamknięty?  :dunno: Samo życie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że na samym początku oglądania GoT gubiłem się w ilości postaci i wszelakich koligacjach między nimi. Teraz postaci coraz mniej, a wątki wydają się być na przekór jeszcze bardziej rozdrobnione.   :pawel:

Również pierwszy ep 7+/10. Faktycznie momentami czułem się nielicho skonfundowany, starając się przypomnieć "kto, jak i dlaczego?" ale nadal oglądało się przyjemnie, klimatycznie. :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Smutno mi trochę, że mamy 6 sezon tych samych bohaterów, a ja mam w nich momentami tak bardzo wyje,bane.

 

Arya bita kijem i ślepa? Ojej. Kiedy następna scena.

Smoczyca więziona przez dzikusów, pewnie ja wyru.chają. Zzzzz.

 

Bohaterowie tak mi się już rozmyli momentami, że aż mi smutno. Dla kontrastu, jak zabito Oberyna, którego widziałem przez 1 sezon, to 100 razy bardziej przejmowałem się jego losem.

Odnośnik do komentarza

No nie udało im się z tym odcinkiem, czuć odcięcie pępowiny w postaci pierwowzoru literackiego i zastąpienie tego naprędce zmontowanym kierunkiem dla wcześniej podjętych wątków. Dlatego np. akcja w krainie z księgi tysiąca i jednej nocy została tak chamsko zgilotynowana. Możliwe, że gdzieś tam czai się cała zgraja cliffhangerów, które mają jeszcze mocniej tuszować braki w pomysłach na ciekawe rozwinięcie wątków. Póki co człowiek ma wrażenie, że wszystko tutaj jest na siłę: akcja na Dorne, dialogi  Cersei i Mamy smoka, akcja na zamku NS (poczekamy do następnego odcinka i zobaczymy co robić dalej...)

Odnośnik do komentarza

Czy był ktoś, kto się tego nie spodziewał?

 

W całym odcinku, najbardziej zaskoczył mnie

Ramsay zabijający ojca. Spodziewałem się, że zaciuka grubą Waldę (chociaż sposób na jej śmierć wybrał dość okrutny, tym bardziej, że swojego brata też zabił), ale nie że starego Boltona.

 

 

Ciekawe, czy Tommenowi urosną jaja, czy może zwariuje jak starszy brat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...