Skocz do zawartości

Sezon 6 - Winds of Winter i dalej.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 495
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No całkiem udany powrót Cersei do roli main villaina. Reszta meh.

Nie wiem jak komuś może stawać podczas tego replaya z king in the north, patos overdose.

Arya? Wyglądało to jak scena wycięta z innego odcinka wciśnięta w randomowy fragment finału.

No i jeszcze ten "szoker" z dokończonej wizji Branna. To już ? Po to było to koczowanie w jaskini ? Szkoda, że nie bardzo pamiętam jaka była rola tej Lyany w tym genealogicznym bajzlu i dlaczego w ogóle ma mnie to zaskakiwać albo obchodzić. Po domysłach czy teraz harcerz śnieżynka jest własnym dziadkiem, a kalisi jego przyrodnią matką wnioskuję, że nie ja jeden nie mam pełnego obrazu sytuacji. Zresztą Jon jest tak mdły i nijaki, że choćby zrobili z niego stwórcę wszechrzeczy, to i tak nie robi mi to żadnej różnicy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie bardzo pamiętam jaka była rola tej Lyany w tym genealogicznym bajzlu i dlaczego w ogóle ma mnie to zaskakiwać albo obchodzić. Po domysłach czy teraz harcerz śnieżynka jest własnym dziadkiem, a kalisi jego przyrodnią matką wnioskuję, że nie ja jeden nie mam pełnego obrazu sytuacji.

 

podpowiem ci w takim razie

 

pewna teoria właśnie została potwierdzona

 

 

jon snow nie jest bękartem neda i jakiejś dziwki. przeciwnie - wcale nie jest synem neda starka. jest synem jego siostry oraz szalonego króla, czyli jest pół starkiem i pół targeriańczykiem (siostrzeńcem denerys).

a to uprawomocnia teorie że jon tak samo jak denerys ma kontrole nad smokami, i jest spora szansa że razem z denerys jon będzie sobie latał na smoku i rozpierdalał okolice

 

więc cały ten wątek miał spore znaczeni fabularne a nie był tylko zapychaczem i udziwniaczem

 

 

jest też druga teoria mówiąca że tyrion jest trzecim targariańskim zagubionym bękartem, i że ostatecznie denerys + jon + tyrion będą spełnieniem przepowiedni o trójce smoczych jeźdźców rozwalających wszystko co sie rusza.

jeśli wydaje ci sie to niemożliwe to przypominam że teoria jona też była niemożliwa jeszcze tydzień temu, i przypominam scene gdzie tyrion randomowo podszedł do smoków i zdjął im kajdany, a smoki zamiast go spalić w sekunde zachowywały sie dosyć potulnie - to może dosyć mocno sugerować prawdziwość teorii że tyroion jest trzecim smoczym jeźdźcem

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Szalonego Króla? Chyba jego syna, Rheagara. W dodatku gdyby tak było jak piszesz to Jon byłby bratem przyrodnim Dany, a nie siostrzeńcem (czyli synem siostry, wtf?). Jest jej bratankiem, a jego prawo do tronu jest takie mniejsze niż Gendrego (tego, którego Ruda przeleciała). On chociaż był bękartem króla

Edytowane przez Godot
Odnośnik do komentarza

No całkiem udany powrót Cersei do roli main villaina. Reszta meh.

Nie wiem jak komuś może stawać podczas tego replaya z king in the north, patos overdose.

Arya? Wyglądało to jak scena wycięta z innego odcinka wciśnięta w randomowy fragment finału.

No i jeszcze ten "szoker" z dokończonej wizji Branna. To już ? Po to było to koczowanie w jaskini ? Szkoda, że nie bardzo pamiętam jaka była rola tej Lyany w tym genealogicznym bajzlu i dlaczego w ogóle ma mnie to zaskakiwać albo obchodzić. Po domysłach czy teraz harcerz śnieżynka jest własnym dziadkiem, a kalisi jego przyrodnią matką wnioskuję, że nie ja jeden nie mam pełnego obrazu sytuacji. Zresztą Jon jest tak mdły i nijaki, że choćby zrobili z niego stwórcę wszechrzeczy, to i tak nie robi mi to żadnej różnicy.

 

somebody-give-ywbqwk.jpg

 

 

Edit. 

 

OK przeczytałem post Yano i .... dalej nie kumam tej euforii. Może poprostu lubie oglądać ten serial ale jakiegoś zboczenia na jego (i ksiażek) punkcie nie mam. Ku.rwa, do czego to dziś dochodzi by zamiast delektować sie ksiązką czy ekranizacją ludzie szukają teorii spiskowych w wyżej wymienionych. Na koncu serialu Danka Jon i karzełek zrobią rozpi.erdol na smokach. Spalą wszystkich a następnie miedzy sobą zaczna sie napier.dalać bo ktos na ten żelazny kibel usiąść musi a każdy chce. 

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Pamiętajmy może, że zdecydowaną większość widzów stanowią ludzie, którym książki zwisają i powiewają, co dopiero jakieś teorie internetowe. Wśród moich nieksiążkowych znajomych scena z Lyaną była niezłym szokerem, takim po prostu ludzkim, ukazującym Neda w innym świetle.

Odnośnik do komentarza

No i jeszcze ten "szoker" z dokończonej wizji Branna. To już ? Po to było to koczowanie w jaskini ? Szkoda, że nie bardzo pamiętam jaka była rola tej Lyany w tym genealogicznym bajzlu i dlaczego w ogóle ma mnie to zaskakiwać albo obchodzić.

 

No nie wiem... moze w kluczowej scenie kiedy Danka i Jon beda sie mieli napierdalac wjedzie na koniu brann [a raczej na saniach ciagniety przez konia] i powie ze sa rodzina, czy cos, i w ogole bedzie milosc i cudownie i pojda bic WW, mozliwosci jest wiele z taka wiedza, dodatkowo wyszlo tez na jaw jakies mumbo jumbo z linia czasowa [na przykladzie hodora] i to tez moze odegrac jakas znaczaca role, watpie po prostu ze ten caly watek nie bedzie mial jakiegos wielkiego znaczenia w finale, za duzo uwagi mu poswiecono.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj postanowiłem w końcu nadrobić zaległości i do śniadania włączyłem sobie pierwszy odcinek do obejrzenia. Skończyło się na siedmiu, no nie umiem sobie dawkować przyjemności. Zayebisty jest ten serial, a hejterzy dupa cicho.

 

 

Jara mnie to jak powoli się to rozkręca, tworzą się coraz większe armie i czuć, że w końcu za te kilkanaście odcinków zaczną się wybijać. Tylko nie wiadomo kiedy i kto z kim. I kto z tego wyjdzie obronną ręką.

Z ostatnich odcinków podobało mi się co Arya zrobiła. Zdziwiłem się, że schowała Igłę w kamieniach. Na głos powiedziałem "o ty mała suczko, ale ich ładnie wyrukałaś. Nauczyli cię zabijać i teraz wracasz pomścić rodzinkę, o skurwensyn[/b]". A następnym odcinku dostała kosę w brzuch xd Ale mam nadzieję, że wyjdzie z tego i jeszcze nadzieje na szpadel Cercei.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Nadrabiam zaległości. 

6 sezon wleciał w 2 dni, oglądało się całkiem przyjemnie. Ostatnie 2 epizody kosa, a najbardziej ucieszyła mnie

śmierć Ramseya w męczarniach

w serialu jego postać była dobrze zrobiona, ale mając jeszcze na koncie wszystkie książki, satysfakcja z tego że ten podły skur.wysyn zdechł w ten sposób jest po prostu ogromna :banderas: chociaż nie przeczę, że jakby go przed rzuceniem psom dodatkowo oskórowali to już w ogóle byłby banderoli, może w książce :D

 

jeszcze pare razy sobie dzisiaj puszcze jak go Jon napie.rdala, a potem ogary kończą robote

 

 

Dobrze, że na 7 sezon nie muszę czekać rok.

Zara na siłkę i potem hbogo.com :ogor::kaz:

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Było tak jak zawsze, tylko wycięli 3 odcinki o tym, jak ktoś płynie łodzią czy idzie, albo jedzie na koniu. Zamiast tego mieliśmy bezsensowne teleportacje i skróty.

 

A szkoda, bo wyprawa za mur z fajną ekipą to mógłby być dobry materiał nawet na kilka epów.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.