Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Cały forumek gra w Residenta. Capcom dokonał cudu.

 

Co do wspomnianego tekstu to jest to oczywiście celowy trolling żeby wywołać małe zamieszanie i wyróżnić się skrajnie negatywna opinia na tle samych pozytywów. Olac to, grać i grać!

 

Wczoraj miałem skończyć Leona ale już byłem padnięty o 2.00. Myślę czy nie zacząć sobie od początku.

Odnośnik do komentarza

W Clair B wcale nie było  dużo Mariusza, do czasu wejscia do  pokoju STARS mamy  spokój, później  zan ami  ciągle łazi chyba czesciej  niż za Leonem,  więc wiemy  ze cały jest obok, w podziemiach  go nie ma, w sierocincu nie ma, tylko w filmiku, później spokój. Sądziłem ze narzekają bo łazi za nami  całą grę.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, milan napisał:

W Clair B wcale nie było  dużo Mariusza, do czasu wejscia do  pokoju STARS mamy  spokój, później  zan ami  ciągle łazi chyba czesciej  niż za Leonem,  więc wiemy  ze cały jest obok, w podziemiach  go nie ma, w sierocincu nie ma, tylko w filmiku, później spokój. Sądziłem ze narzekają bo łazi za nami  całą grę.

 

Claire ogolnie ma mniej lysola, ale za to wiecej G

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, milan napisał:

Wbiłem w nocy do laboratorium, mam nadzieję że dzisiaj kończę. Zielska dużo,  ale amunicji  wcale tyle się nie zbiera, musze trochę ograniczyć zużycie. A ten prondzynek to jakaś tandeta a nie bron, nawet nie mysle by gnebic tym bossa.

 

A ic pan fhui z tym, dobrze tego nie naladujesz a boss juz ma w twoim rektum swoje szpony xd

Odnośnik do komentarza

A miałem pisać xD

 

zauważyliscie że największe hardcory  zombie to chinczyki xD

wczoraj władowałem  w jednego 2 kwasy, łaził bez rąk, a jak mnie ugryzł  w ramię to miałem od razu  danger,  i jeszcze przyjął 3 strzały na morde.

Walczył  do końca jak

anigif_enhanced-27202-1416958785-5.gif?d

Edytowane przez milan
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, smoo napisał:

W oryginale zrzucili 1 sztuke mr X, pozostale poszly do oczyszczalni sciekow w ktorej toczyla sie koncowka Re3 (sa tam ich zwloki). Po pierwszym "ubiciu" tyranta w RE2 pojawiala sie cutscenka po wyjsciu z pomieszczenia jak bydlak wstawal.

Racja, na posterunek zrzucili jednego.
Ale nadal nikt nie odpowiedział. Jest opcja aby padł w remaku ?

Odnośnik do komentarza

Kurde, poczytałem w różnych miejscach komentarze dotyczące RE2 i wiozą mnie teraz na onkologię. Fani RE6 którzy nie grali w 1-4, albo "zróbcie teraz remake jedynki" i inne takie. A szczytem szczytów jest ten artykuł. Za karę wysłałbym autora na szkolenie do Gruszczyka. 

 

https://www.eurogamer.pl/articles/2019-01-28-resident-evil-2-remake-uruchomilo-ponad-2-5-miliona-graczy

 

Wydaną przed weekendem odświeżoną wersję Resident Evil 2 uruchomiło ponad 2,5 miliona graczy - wynika ze statystyk zaprezentowanych na oficjalnej stronie internetowej cyklu firmy Capcom.

 

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, giger_andrus napisał:

Racja, na posterunek zrzucili jednego.
Ale nadal nikt nie odpowiedział. Jest opcja aby padł w remaku ?

 

Na innym forum czytałem, że na easy bez problemu można go powalić, nie wiem jak na pozostałych poziomach trudności. Działa to przez jakiś czas, a później i tak dalej cię goni. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...