Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, devilbot napisał:

Pecetowcy znaleźli w plikach Redfielda: 

 

9t8HMvV.jpg

 

6MdrFDI.jpg

 

PFfK8Hh.jpg

 

nbexfPT.jpg

 

 

Design Redfielda z REVII imo dyskusyjny.

 

Źródło: http://residentevilmodding.boards.net/thread/9989/re7-chris-over-leon-noir

 

 

 

ciekawe dlaczego sie znalazl w grze ten model. w tym czasie redfield powinien, wg kanonu, infiltrowac umbrelle w europie, a poki co widze ze remake sie mocno trzyma pierwowzoru. nie tyle zastanawia mnie jego obecnosc, co mundur. bezmyslny fan-service?

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, aux napisał:

Panie Capcomie, spraw żeby te dzbany z Konami opamiętały się i wzięły z Ciebie przykład :shotgun:

Lepiej nie, bo radio z SH będzie osobno w DLC, a gra stanie się multiplayer online survival shooterem :frog: SH HD Collection pięknie pokazało, co się dzieje jak Cumnami zabiera się za "odświeżanie" swoich gierek

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tez mieliscie ten revolver dla Claire kolo pierwszej skrzyni gdzie klucz do dziedzinca. Poty co rozwalam glowy jednym, dwoma strzalami na hc - ma moc.

 

P.S

Dziwne troche, ze Leon juz zdazyl wyeksplorowac komisariat, dotrzec na pietro, a Claire ledwo doszla do furtki na dziedzincu. Co sie z nia wczesniej dzialo? 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Mnie to tam zbytnio nie przeszkadza. Tak tylko bylem ciekaw. Gameplay jest niesamowity. Niby po raz kolejny to samo, a gra sie z jezorem na wierzchu. I jeszcze zapowiedziane bezplatne dlcki. Kto to wiedzial, ze to bedzie takie dobre.

 

Przytulilbym takiego MGS'a, czy Silenta :wub:

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

No capcom yebaniutki ostatnio mocno wygrywa korpo zycie, byla wtopa za wtopa i zbyt duza pustka w banku zeby nowe gierki robic to porty klepali i jalmuzne od sony brali, a od czasu MH World [chyba?] zaczela sie dosc mocna passa sukcesow.

 

Fajnie, oby wiecej takich historii.

 

Powiedziałbym, że dobra passa zaczęła się już od RE7. Bardzo się cieszę z tej reaktywacji, Capcom to mój ulubiony dev mający w w rękawie jedne z najlepszych serii gier (RE, DMC, ONI, Dino Crisis, MonHun). Po RE6 myślałem, że zeszmacili się na zawsze, a u proszę jaki potężny come back. 

 

Cytat

Ej to jak to jest, bo ja w temacie zielony. Przechodzenie kampanii Claire po Leonie to tylko kosmetyczne różnice?

 

Claire ma nieco inną fabułę, spotyka inne postacie, walczy odmiennym uzbrojeniem niż Leon i ma "swojego" final bossa, ale generalnie 90% jej przygody to kopiuj-wklej od Kennediego. 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Jeżeli Camcom będzie słuchał swoich wiernych fanów(co juz z reszta widać) to na pewno na tym nie ucierpi, a tylko zyska. Po takim REmakeu, jestem w stanie sie odwdzięczyć i wyłożyć kapustę na RE8, czymkolwiek będzie: fp czy tp. Przyznam sie, ze RE7 nie brałem na premierę. Nie wiedziałem, czego sie spodziewać.   Niech tylko zapowiedzą oficjalnie REmake 3.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...