Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Walka na Leon A hc z ultra tyrantem na pewno  spowodowało coś złego  w moich  komorach serca,  napier,dalało jak głupie. Głupsza smierc niż od kalosza

Teraz, blakuś napisał:


Jak? Robisz sobie jakąś mapkę kaj po kolei biegać? 
Ciekawe kto zrobi na forum pierwszy trofeum na 14 000 kroków :D

Kolega chyba już znał na pamięc układ pomieszczeń, więc wtedy się idzie śpiewajaco, jeden długi bieg.

Odnośnik do komentarza

Te kroki to jest banał, grając na czas ten trofik wpada sam z siebie. Ale bez save'ów na HC to już gruby szit, na pewno spróbuję. 

 

Cytat

Jak? Robisz sobie jakąś mapkę kaj po kolei biegać? 
 

 

Mapkę mam już rozrysowaną w głowie :D

 

Cytat

 

Gdzie zrobiłeś zapisy?

 

Zgaduję: g2, g3, tyran ;]

 

 

Blisko. Przed krokodylem, G2 i G3. Powoli będę starał się zejść do 1, a później może bez save'ów. 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, milan napisał:

Fakt,  krokodyl  trochę loteria, a tyrant zaraz po  g3,  smart.

Na hc chyba jedno chwycenie przez roslinki i  koniec.

Bez L1 ofkoz.

 

Na normalu jak cię rośliniak chwyci i nie masz broni defensywnej to też jesteś kaput. A krokodyl wbrew pozorom jest bardzo łatwy, wystarczy tylko śmigać od ściany do ściany, save'a robię przed nim chyba tylko z przezorności. Natomiast bardzo często zdarzy mi się zginąć podczas starcia z G2... żuraw jest bezlitosny :P

 

Teraz, Najtmer napisał:

ciekawe ile potrwa opublikowanie w sieci Only Knife Run'u. wiekszym kozackiem w tej serii nie idzie byc.

 

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

less-known fact: kazdego residenta mozna przejsc z samym nozem.

 

bawkbasoup! <3 kocham goscia

 

Facet ma niesamowitego skilla, no i ten stoicki spokój. 

 

Cytat

Chyba wszystko, co wymagajace do platyny juz wymiotles. Cala reszta to juz formalnosc.

 

Została mi jeszcze Claire na S i Hunk. Tutaj raczej nie ma zbyt trudnych trofików, a na pewno nie takich jakie były chociażby w Resident Evil Revelations.

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Josh napisał:

 

Facet ma niesamowitego skilla, no i ten stoicki spokój. 

 

 

Została mi jeszcze Claire na S i Hunk. Tutaj raczej nie ma zbyt trudnych trofików, a na pewno nie takich jakie były chociażby w Resident Evil Revelations.

Mnie Veronica zmeczyla z jednym save'em w srodku gry na PS3. Moje male niezapomniane zwycieztwo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...