Skocz do zawartości

SAINTS ROW - cała seria


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby to było lenistwo to jeszcze bym przeżył, ale to na bank chodziło o kwestie światopoglądowe - cała ta gra wygląda jak tworzona przez LGBTQWERTY-AI, więc ten kreator postaci specjalnie jest bez podziału na płcie, żeby czasem nie było dymów, jak przy Cyberpunku (gdzie przecież mogłeś kutanga babie zrobić, ale to i tak było za mało).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@LukeSpidey SR3 przeszedłem chyba z 4 razy (moja fotka na poprzedniej stronie). Zresztą tutaj gram  napakowanym murzynem w z dredami. Postrzelać, porobić misje dla biznesów można. Olać tą durną fabułe, bo to potwarz dla cyklu.

Swoją drogą reset serii zapowiadano z 10 lat temu, ale miało to być nieco bardziej poważniejsze.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, LukeSpidey napisał:

@PiotrekP @Wredny Panowie, to nie lepiej zainstalować SR3 Remastered?


Zainstalowałem to, bo pojawił się jakiś trofidziwkarz, których chciał jakieś pucharki wbić i tak zacząłem singla.
Co do SR3 to kiedyś zacząłem (na PS3) i nie porwało, a później sobie ubzdurałem, żeby się cofnąć do początków serii i zanim znów wezmę się za trójkę to chcę przynajmniej jedynkę i dwójkę przejść.

84bd0b6f-6ca1-498c-b220-a637e04ea5c9.thumb.png.45bbd0a59d5916b4aea6e7bc7d001b1a.png
 

Odnośnik do komentarza

Ja niestety mam tak, że raczej nie jestem retrokompatybilny. Jeśli jakiś tutaj za bardzo się zestarzał to niestety choćby nie wiem co, nie potrafię w niego zagrać. Raz tak miałem nawet z moich ukochanym Jedi Academy. Grę przeszedłem z 5-6 razy w swoim czasie. Kilka lat temu chciałem sobie odświeżyć, ale niestety kwestie techniczne mnie odrzuciły i wtedy postanowiłem nie wracać do starych gier, aby nie zabijać wspomnień. 

 

Też się kiedyś brałem za bary z Saints Row 2 (jeszcze na X360), ale przeszedłem kilka misji i niestety odpuściłem. Potem zagrałem w SR3 i przepadłem. Czwórkę też łyknąłem bez popity, bo to przecież Prototype w przebraniu. 

 

Remastered SR3 kupiłem jak tylko się pojawił i pewnie kiedyś przejdę jeszcze raz, ale póki, co nowej odsłony nie planuję. Dodałem ją tylko do biblioteki z Plusa. 

Odnośnik do komentarza

Ja pisałem wcześniej- remake dwójeczki. Zostawić fabularnie jak było, zrobić tylko na nowym silniku graficznym i zmienić model jazdy. Ale to się nie wydarzy. 

Tam wszystko (oprócz modelu jazdy i optymalizacji) było świetnie zrobione. TV gdzie można było sobie oglądać wcześniejsze cutscenki to ciekawa rzecz, jak na tamte czasy. Niby jest jakiś mod graficzny (wraz z dodatkowymi rzeczami), ale na wersji steamowej wywala grę w randomowych momentach. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra- ta gra... nie, wróć. To jakaś cholerna beta. Jeśli tak to wygląda po tym patchu "2.0" to jak to wygladało na premierę?

Grafika? To początki PS3, a momentami jeszcze gorze.  Na pustyni krzaczki przy drodze doczytują się na "linii" zderzaka pojazdu. Jak to jest poziom PS5, to takie Forbidden West, to poziom przynajmniej PS8.

 Gameplay? Strzelanie do tych idiotów to jedyny plus. Cała reszta jest zjebana, bo detekcja kolizji i fizyka żyją swoim własnym życiem. Dodajmy do tego idiotów w ruchu ulicznym i odechciewa się jeździć, zwłaszcza ze model jazdy jest spierdolony jak nasza kadra kopaczy na eliminacjach do euro 2024.

Cutscenki to dno i wodorosty i nie chce się tego oglądać bo gra aktorska i ich realizacja to kilka poziomów niżej od trudnych spraw.

Arsenał broni jest żałosny, a ulepszenia nie wiem czy dają cokolwiek, oprócz ciut większego magazynka.

Jedyne co nie jest tu  totalnie upierdolone po najmniejszej linii oporu to projekt mapy. Gdyby ją nieco zmodyfikować, otworzyć więcej lokacji- byłaby to dobra baza pod sandboxa. Cała reszta to gówno kloaczne. I winne jest tu tylko lenistwo twórców/wydawcy cz innej bandy idiotów, która dopuściła do wypuszczenia tego w takim stanie.

20 godzin przy tym spędziłem, i sam nie wiem czemu. Wypierdalam to z dysku i wyjebałbym z biblioteki konsoli, razem z osiągnięciami.

 

Johnny Gat w wirtualnym grobie się przewraca.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PiotrekP napisał:

Dobra- ta gra... nie, wróć. To jakaś cholerna beta. Jeśli tak to wygląda po tym patchu "2.0" to jak to wygladało na premierę?

Grafika? To początki PS3, a momentami jeszcze gorze.  Na pustyni krzaczki przy drodze doczytują się na "linii" zderzaka pojazdu. Jak to jest poziom PS5, to takie Forbidden West, to poziom przynajmniej PS8.

 Gameplay? Strzelanie do tych idiotów to jedyny plus. Cała reszta jest zjebana, bo detekcja kolizji i fizyka żyją swoim własnym życiem. Dodajmy do tego idiotów w ruchu ulicznym i odechciewa się jeździć, zwłaszcza ze model jazdy jest spierdolony jak nasza kadra kopaczy na eliminacjach do euro 2024.

Cutscenki to dno i wodorosty i nie chce się tego oglądać bo gra aktorska i ich realizacja to kilka poziomów niżej od trudnych spraw.

Arsenał broni jest żałosny, a ulepszenia nie wiem czy dają cokolwiek, oprócz ciut większego magazynka.

Jedyne co nie jest tu  totalnie upierdolone po najmniejszej linii oporu to projekt mapy. Gdyby ją nieco zmodyfikować, otworzyć więcej lokacji- byłaby to dobra baza pod sandboxa. Cała reszta to gówno kloaczne. I winne jest tu tylko lenistwo twórców/wydawcy cz innej bandy idiotów, która dopuściła do wypuszczenia tego w takim stanie.

20 godzin przy tym spędziłem, i sam nie wiem czemu. Wypierdalam to z dysku i wyjebałbym z biblioteki konsoli, razem z osiągnięciami.

 

Johnny Gat w wirtualnym grobie się przewraca.

Szkoda, SR3 (4 już mi nie podeszła) to była dobra gierka, a tutaj od zapowiedzi było widać gówno i wyszło gówno. Pewnie to koniec serii. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...