Skocz do zawartości

SAINTS ROW - cała seria


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele recek chwali walkę jeśli chodzi o pozytyw z gamplay’u. Od początku wyglądało to jak DLC do trójki czy czwórki, mi to pasuje. Jak ktoś oczekiwał czegoś więcej no to zły adres, przypomina mi to trochę sytuację z Cyberpunkiem, gdzie miało być Cyberpunkowe GTA, a tutaj Deus Ex w otwartym świecie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Wiele recek chwali walkę jeśli chodzi o pozytyw z gamplay’u. Od początku wyglądało to jak DLC do trójki czy czwórki, mi to pasuje. Jak ktoś oczekiwał czegoś więcej no to zły adres, przypomina mi to trochę sytuację z Cyberpunkiem, gdzie miało być Cyberpunkowe GTA, a tutaj Deus Ex w otwartym świecie.

No ja zrobiłem interes życia z tjerym i przypisałem grę do swojego konta, pograłem trochę i jak dla mnie też nie jest tak słaba jak wszędzie piszą, ale werdykt wydam jak pogram chociaż parę h. Też nie wiem czego ludzie się spodziewali, bo tak jak pisałem wcześniej 2013r dawno za nami, a ostatnie 3 odsłony (tak wiem że to był remaster i dlc) pomimo tego że były grami na 6 bawiłem się świetnie.

 

Postacie jakoś w ogóle mnie nie denerwują, po raz pierwszy w grze biegam ciemnoskórym grubasem, humor w ogóle się nie zmienił, walka jest całkiem niezla, a i z bugami narazie się nie spotkałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza


Tytuł na obecnej generacji konsol (piąte PS i Seria X) oferuje aż siedem ustawień graficznych. :shok:

1080p max framerate - animacja jest tu najpłynniejsza i stara się utrzymać 60 k/s, niemniej zdarzają się spadki + opcja oferuje skromne detale (!);
1080p ultra quality bez Raytraced Ambient Occlusion - lepiej z szczegółowością, ale spadki występują częściej;
1080p ultra quality z RTAO - jak powyżej, ale tu animacja odwiedza rejony 44 k/s;
1440p high FPS - pocięte detale, całość stara się dobijać do 60 klatek, jednak średnio to wychodzi;
1440p high quality bez RT - więcej detali i 43 k/s;
1440p high quality z RT - jak powyżej, ale przy granicy 38 k/s;
2160/4k - najwyższa rozdzielczość, najgorzej prezentujące się cienie i pływające 34 k/s;

Wersja na Serię S to 1080p z animacją trzymającą się okolicy 48 k/s (zamknięte pomieszczenia oferują 60 klatek).

Wybór jest, ale szału nie ma. Jak na moje mogli się skupić na 1440p w 60 k/s i 4k przy zablokowanych 30 k/s. Czyli tradycyjnie.

 

Odnośnik do komentarza

Jak pisałem, DLC do trójki, przyjemne strzelanie, choć z udziwnionym sterowaniem, gdzie strzałka w dół to kucanie i brak systemu osłon. Tak jakbyśmy dostali grę z czasów PS3 tylko w nieco lepszej oprawie. Model jazdy specyficzny, ale typowy dla Saints Row, czyli momentami absurdalna fizyka byleby robić rozpierdol. Brakuje przejrzystego wprowadzenia do poszczególnych mechanik jak i wykonywania wybranych zadań pobocznych. Gra nie wyjaśnia czym są poszczególne ikony na mapie, takie znajdźki/kontrabandy(jakkolwiek to nazwać) mam wrażenie, że pojawiają się z dupy.

 

No ogólnie jak ktoś czekał na kolejnego Saints Row’a bez większych nowości to się nie zawiedzie. Mi to w zupełności wystarcza.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Sylvan Wielki napisał:

Tytuł na obecnej generacji konsol (piąte PS i Seria X) oferuje aż siedem ustawień graficznych. :shok:

twórcy najwidoczniej wyszli z prostego założenia. Po co starać się nad optymalizacją, dali 7 ustawień graficznych i niech gracze sami ją sobie zoptymalizują  xd

Odnośnik do komentarza

Dokładnie jak wyżej wypowiadający się którzy grają.

Nowi świeci są spoko tylko grając na ps5 ma się wrażenie jakby grało się w dobrą grę z czasów ps3 ale z grafiką z czasów ps4 fat.

Muza retrowave jest świetna. Szkoda tylko, że playlista jest taka skromna, raptem kilka nutek. 

Tez tak macie? Wł opóru spustow w ustawieniach nie działa? a postać porusza się w odwrotny sposób, przód to tył a tył to przód.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...