Skocz do zawartości

SAINTS ROW - cała seria


easye

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.07.2022 o 16:11, Figuś napisał:

 

 

Spoko materiał, ale nie zgodzę się co do dwójki. Bo ta miała nadzwyczaj... mroczną fabułę. Jasne, było tam polane to sosem misji pobocznych typu jeżdżenie szambiarką i polewanie wszystkiego g*wnem, ale w fabule działy się naprawdę okrutne rzeczy, np.

Spoiler

zakopywanie żywcem, ciągnięcie przez miasto po asfalcie, odcinanie uszu, miażdżenie kobiet monster truckiem, etc.

 

Taka naprawdę bezpardonowa wojna między gangami. Może nie był to poziom wybitnej dramy, ale też nie było totalnej głupoty. Ta pojawiła się w trójce, którą uważam za najgorszą z części, bo tak jakby nie potrafila się do końca określić i poza paroma momentami, to ogólnie była średnia. Dopiero czwórka odjechała fabularnie i dzięki temu mogła być w pełni superhero-sandboxem z elementami satyry/parodii popkultury.

 

Ja osobiście czwórkę uwielbiam. Ilość pracy i pomysłów w nią włożonych, sprawia że stała się magnum opus studia i jednym z najlepszych miejskich sandboxów w historii. Nie open worldów, tylko sandboxów właśnie. Ta nowa część (którą kupię) wygląda trochę dziwnie. Najlepiej by jej było, jakby wróciła do statusu quo z dwójki, albo poszła o bandzie jak w czwórce. A takie zlepianie tego i owego, ze slapstickiem niestety może ją wstawić bliżej trójki. No nic, zobaczymy. Ważne, że seria żyje i stara się być oryginalna ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Dave Czezky napisał:

Czuje, ze gdzies bedzie taniej :sonkassie:

na PS5 także?

 

W dniu 25.07.2022 o 16:27, LukeSpidey napisał:

 

Wygląda na to, że można się rozejść. Reboot to stara gra z nowym pudrem na mordzie. Szkosa, bo trochę liczyłem, że jednak będzie coś nowego. 

 

No i… mi to pasuje. W czwórce czy Gat out of Hell nie pasował mi setting, a tutaj powiedzmy, że wracamy do korzeni, uwspółcześnionych, ale jednak.

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem edycje niesławna za 399 zł oglądałem wrażenia z pokazów itp dla mnie zapowiada się fajny luźny klimat trochę zmęczony jestem poważnymi historiami człowiek za dużo na głowie ma w życiu codziennym plus dookoła inflacja wojna i zatrucie odry także myśle ze gra wejdzie jak złoto najwyżej się przejadę jakaś to będzie nauczka ale liczę na dobra luźna giere z fajnym klimatem

Odnośnik do komentarza

Z serią jakoś nigdy nie było mi po drodze i w sumie moja jedyna styczność to The Third na PS3, w które pograłem może ze 2h łącznie (licząc ze 3 podejścia).
Może to i fajne, ale jakoś chyba wolę doroślejsze klimaty w gangsterskich sandboxach.
Do samego strzelania nic nie mam, bo Volition ma całkiem spoko system, który przypadł mi do gustu w ich drugiej serii, którą lubię dużo bardziej (Red Faction), ale ten klimat mnie odrzuca trochę. To tutaj wygląda jak singlowa wersja GTA Online z tymi wszystkimi młodzieżowymi kolorkami, fryzurkami i ciuszkami.
Może dam kiedyś szansę, bo pamiętam, że na drugie Watch Dogs też narzekałem, a chyba za piątym razem zaskoczyło.
Póki co odpaliłem oryginał na XSX, żeby poznać serię od podstaw. Muszę przyznać, że wygląda to zaskakująco dobrze i gra się całkiem nieźle (mimo zajebiście dziwnego sterowania).

94a96aca-b5aa-47e9-8e96-ff2d8ee5b1c9.thumb.png.0a63788f485b2da2ae43dc55e1b1eec7.png

af9db2d2-f65c-4c25-9993-dff6aa56cc58.thumb.png.7acfbea63efe8435b998a5ecd95ce029.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...