Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - rozwój Mother Base, ekwipunku, porady, pytania etc.


Rekomendowane odpowiedzi

3-4 albo cztery high tierowe itemy w developingu tego wymagaja, nie ma sensu tego sprzedawac bo praktycznie nie ma skad tego farmic poza FOBami online.

Jak brakuje kasy to robic powtorki misji na wyzszych poziomach (extreme, subsistence, total stealth) i sprzedawac pojazdy. W grze spokojnie mozna fultonowac ponad 12 walkerow, oraz duzo ciezkiego sprzetu z side opsow i z nich jest dobra kasa.


Najlepiej sprawdzic co chce sie developowac, bo nie wszystko jest warte kasy i czasu wiec lepiej sie zastanowic i wybrac jakas konkretna sciezke w danej grupie i ja rozwijac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Precious Metals sa chyba tylko potrzebne kilkukrotnie do zrobienia czegos na wyzszy tier, oraz zawsze sa potrzebne do wyposazenia Stealth Camo [tego najlepszego] oraz 5 gwiazdkowy Stun Grenade, jesli ma sie tak powyzej 5 tysiecy, to surplus mozna smialo sprzedac. Na Nova Braga Airport sa 3 kontenery zawsze w hangarze, trzeba miec jednak Wormhole aby je ukrasc.

 

W sumie kazdego materialu jest na peczki oprocz paliwa, wiec jak ma sie powyzej 100 tysiecy czegos to tez mozna smialo zamieniac na GMP.

 

ty masz jakies klopoty ze soba

Tak bizon, mam klopoty ze soba, dlatego przestan juz plakac, to moja wina :yao:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ok, słuchajta, to o FOB,

 

Wczoraj jakiś koleś wyczyścił mi baze jak spałem. No ukradł 3/4 załogi i kontenery. Wbijam do tego chama się odkuć a tam nawalone strażników jak w ulu ale najgorsze było to że byli opatuleni w pancerze że nawet twarz oslonięta. Dupa zbita i mnie w końcu wykończyli. U mnie maks level ochrony ale kolesie są w battle dress i nie maja chełmów. 

 

Co trzeba zrobić by mieć takie zbroje w fob?

 

 

PS. potem koleś wbił znowu do mnie ale go złapałem i sfultonowałem:) niech se nie myśli że jak ja jestem to będzie miał łatwo jak z AI

Odnośnik do komentarza

To chyba zalezy od calego levelu danego sektora FOB. Niektorzy maja 12lvl, inni 24, inni 32lvl gdzie zwykle w takim sektorze jest wiecej juggernautow i latajacego gunwa niz we wszystkich kol of djuti wydanych do tej pory.

 

Taki tip dla Ciebie jak chcesz sie dluzej w to bawic: jak atakujesz takie wypasione sektory, to idealnie sprawdza sie semi auto snajperka aby z odleglosci wyczyscic dolny poklad z obecnych i nadbiegajacych ludzikow. A jak sie dolaczy typ to czesto kampi albo na samej gorze probujac wypatrzyc snajpera, albo w waskim korytarzu miedzy schodami - najczesciej z jakims shotgunem lub granatnikiem stunujacym i od razu robi ci w pomieszczeniu fulton wormhole i po zawodach. Bez tego fultona nie ma sensu robic co trudniejszych fobow.

 

Ja przestalem grac bo w wersji na PC wszyscy juz graja z trainerami na niesmiertelnosc, no recoil, inifinte ammo, no reload no i jednym kliknieciem mozna wymaksowac gmp oraz wszystkie resources.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie do tych co są po misji 31

 

właśnie walczyłem z wiecie kim i po powrocie dostałem info że moge produkować

 

 

atomówki

 

a jak wiecie to moja ulubiona broń ;)

 

ale przeleciałem chyba całe menu i nie widze nigdzie opcji ich budowy, o co chodzi? coś jeszcze musze zrobić czy źle szukałem?

Odnośnik do komentarza

Tak jak masorz mówi, tez musiałem polować na czołg. Mozliwe ze to zależy od misji. 

 

Jeśli chodzi o ochronę FOB: wyczytałem że im lepszy poziom obstawy, tym lepszy sprzęt mają. Jak w ochronie pracują ludzie z rangą A+, to noszą pełne maski, a jak słabsi, to mają odkryte głowy.

A+ także podobno widzą na większą odległość i oólnie sa lepsi we wszystkim.

 

Czyli ogólnie trzeba do ochrony poświęcać najlepszych ludzi, bo co ci po kolesiach w battle dresach skoro headshot załatwia sprawę i ktokolwiek ze skillem może ci wyczyścić bazę. 

Próbowałem się odkuć dwa razy na kolesiu, ale ma tak nasrane tych kolesi w pancerzach, dron, kamer i wsszystkieg, że infiltracja po cichu kończy się po 5 minutach. A potem trudna walka z tymi robochłopami.

Odnośnik do komentarza

na takie misje za(pipi)iście polecam psa-wallhacka oznacza pięknie te zwierzaki (ludzi też) i oczywiście jak oznaczy cel sideopsa to odrazu to widać bo oprócz trójkącika nad głową jest jeszcze migające kółeczko i widać że to właśnie jest nasz cel. w ten sposob znalazłem owce w pół minuty jak tylko wszedłem do miasteczka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...