Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - rozwój Mother Base, ekwipunku, porady, pytania etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Te diamenty w Resources to można bez problemów sprzedawać? Tylko po to one są?

 

Jak mam pełno ludzi w jednym oddziale i dostarczę ludzi z oceną A+ to oni automatycznie wchodzą do tej grupy, a Ci na samym dole zostają automatycznie przeniesieni gdzieś indziej tak? 

 

Ogólnie ostatnio dużo znajduję ludzi z ocenami A, A+, a był nawet z A++. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

W plikach gry jest opis na jakiej podstawie pojawiają się ludzie z rangami S, A, A++, itp. 

Otóż liczy się łączny poziom wszystkich "działów". Im wyższy tym większe prawdopodobieństwo znalezienia kogoś ze statami S albo A++. 

Niestety, ale nie znajdziemy nigdzie ludzi ze statami S+ i S++, bo w plikach jest to ustawione na 0. Pobawiłem się tym trochę, pozmieniałem tak, aby znajdowało też S++ ale potem nawet nie dało się gry odpalić, od razu crash :P

Odnośnik do komentarza

No ja w nich nawalałem z RPG, Quiet kazałem strzelać, ale oddała jeden strzał w głowę, który zabrał jednemu z 1/4-1/5 hp. Biegałem z jednej strony na drugą i jakoś się udało, ofc musiałem zrobić jeden zrzut ammo bo rakiet zabrakło. :P

Odnośnik do komentarza

Nie czaję modyfikacji broni.

Wchodzę w menu i przykładowo modyfikuję smg po prawej stronie na żółto pokazują mi się "skille" broni np.: szybsze przeładowanie czy tam większy magazynek i tak sobie modyfikuję i na liście po prawej mam z 10 żółtych modyfikacji, zatwierdzam i przechodzę do wykonywania misji.

 

Podczas wyboru broni do misji wchodzę do menu i wybieram to zmodyfikowane smg a tam żadnych modyfikacji nie ma w broni i ogólnie ta broń, którą modyfikowałem jest znacznie słabsza niż bez modyfikacji... e?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...