Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - rozwój Mother Base, ekwipunku, porady, pytania etc.


Rekomendowane odpowiedzi

FOBy są dziwnie skonstruowane

 

 

nie ma możliwości żeby coś ukraść z bazy przeciwnika bez zawiadamiania żołnierzy, kilka razy fultonowałem jakąś rzecz gdzie przeciwników nie było w pobliżu a i tak był komunikat przez szczekaczkę, że sprzęt im ginie, jedyna opcja to iść po cichu do punktu ewakuacji i nic nie fultonować no ale wtedy dostajemy tylko żołnierzy

 

Odnośnik do komentarza

mam pare pytań co do gameplayu z quiet

 

 

czy przy wzroście lubienia dochodzą jej jakieś komendy? bo narazie mam tylko "kill" i "quiet"

i czy jak np mam dwóch gości i celuje w jednego i dam kill to ona odrazu zabije czy poczeka aż ja strzele i strzeli razem ze mną?

 

btw fajną miałem akcje - strzeliłem w gościa w hełmie i strzłka sie odbiła i zaraz potem quiet odstrzeliła mu hełm a ja go uśpiłem :D

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

mam pare pytań co do gameplayu z quiet

 

 

czy przy wzroście lubienia dochodzą jej jakieś komendy? bo narazie mam tylko "kill" i "quiet"

i czy jak np mam dwóch gości i celuje w jednego i dam kill to ona odrazu zabije czy poczeka aż ja strzele i strzeli razem ze mną?

 

btw fajną miałem akcje - strzeliłem w gościa w hełmie i strzłka sie odbiła i zaraz potem quiet odstrzeliła mu hełm a ja go uśpiłem :D

 

 

 

Dochodzi kilka komend. Z tego co pamiętam to osłanianie, nie strzelanie i strzał w granat

 

 

Pytanie na poziomie misji 46

 

 

Zrobiłem własnie misję 46. Nie zrobiłem żadnej powtarzanej misji- czyli jednak da się. 

Mam jednak mały problem- wątek Quiet. 

Wg poradników po misji 43 powinna odejść. W ciągu całej tej misji było o niej cicho. Straciłem szansę na rozwinięcie jej wątku?

 

Odnośnik do komentarza

mam pare pytań co do gameplayu z quiet

 

 

czy przy wzroście lubienia dochodzą jej jakieś komendy? bo narazie mam tylko "kill" i "quiet"

i czy jak np mam dwóch gości i celuje w jednego i dam kill to ona odrazu zabije czy poczeka aż ja strzele i strzeli razem ze mną?

 

btw fajną miałem akcje - strzeliłem w gościa w hełmie i strzłka sie odbiła i zaraz potem quiet odstrzeliła mu hełm a ja go uśpiłem :D

 

 

Tak dochodzą

 

 

Możesz kazać jej siebie osłaniać i mieć na celowniku jakiegoś oponenta

 

 

Odnośnik do komentarza

ma ogromny wpływ, każdy ma range w danej dziedzinie, jak ktoś ma B w budowie a E w supporcie to oczywiscie opłaca sie go wrzucić do budowania, ale ogolnie gra sama ci rozdziela do odpowiedniego dzialu wiec nie musisz sie zbytnio martwić

 

a co do troublemakerów - w jednym z tipsów w czasie loadingu wyczytałem że np jak sie ma dwóch skorych do bijatyk ludzi w tym samym dziale to oni sie będą bic między sobą i nie będzie akcji że czasem któryś kogoś pobił i pare osób wylądowało w szpitalu, więc to jeden ze sposobów na tek kłopot. nie wiem jak z pozostałymi niegrzecznymi ziomami (np brudasem), ale ogolnie to ja to olewam - wiele to nie szkodzi że czasem 3 osoby pojdą na L4

Odnośnik do komentarza

Wszystkie platformy rozbudowane do 3 poziomu. 170 ludzi oczekuje na przydział, a na razie wszystko mam zapełnione. Czy jak rozbuduję bazę na max, przydzielę wszystkich jak trzeba, wszystkie miejscówki będą obsadzone. To jest sens trzymać ludzi w "waiting room"? W sumie, jak mają gorsze statystyki od tych przydzielonych to mogę ich śmiało wywalić? Albo zostawić z 10 by byli na podmiankę jak ktoś trafi na L4 lub za kratki.

 

Dobrze kombinuję?

 

PS. Kiedy mniej-więcej odblokowuje się FOBy? Po jakiejś misji głównej? Czy jak?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to dobre miejsce ale sprobuje. Jestem po misji w ktorej zaatakowano moja baze. teraz mam mozliwosc  zbudowania FOB i tu jest problem gdy wybieram jakis ocean i zatwierdzam lub cofam  akcja sie wiesza. moge wlaczyc menu podpowiedzi ale nic innego. Zna ktos moze jakies rozwiazanie? MGS na xbox one

Odnośnik do komentarza

Jeśli zaczniemy misję, uratujemy więźnia/dwóch czy porwiemy paru żołnierzy, a następnie wezwiemy heli bez ukończenia misji, to czy więźniowie i żołnierze nam zostaną? Obstawiam, że nie, bo byśmy tak mogli farmić klony specjalistów czy unikalnych więźniów, ale z drugiej strony przecież misje można powtarzać, więc na to samo wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...