Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - rozwój Mother Base, ekwipunku, porady, pytania etc.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Pytanko o side opsy

 

Większkość które zrobiłem są odfajkowane i na szaro że nie mogę ich grać jednak przy kliku mam fajkę jako zaliczony ale świeci się na biało i mogę go odpalić ponownie od czego to zależy ?

 

Side Opsy się powtarzają.

 

ty no co ty xD jak ich rodzajów jest chyba z 5 to nie dziwota a bartizowi chodziło o co innego czyli to co je.bany wytłumaczył

Odnośnik do komentarza

Pytanko: Zmajstrowałem bombę atomową a potem ją przetopiłem na odpady radioaktywne. Teraz mój BB wygląda jak skąpany we krwi diabeł. Dodam, że po tym całym zabiegu zostało mi około 650k heroizmu. Czy da się wrócić do normalnego stanu?

 

edit: nvm. już znalazłem. muszę fultonować zwierzaczki i dzieci.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Odnośnie szybkiego farmienia surowców. Kontenery najlepiej podpierniczać przez FOB'y, bo:

- jest masa typów z surowcami rzędu ponad 200k na rodzaj

- nawet jak cała misja komuś nie pyknie, to wyłowione kontenery zostają i tak zdobyte.

Wybiera się bogatego jegomościa na ofiarę, po czym lądujemy na pańskim stole =  base development i obławiamy się do oporu.

Odnośnik do komentarza

Uzbierałem wymaganą ilośc surowców na to co obecnie buduje sie 30h i nie mogę włączyć bo pisze że ich jednak nie mam. 75k paliwa, 50k chyba metalu (no tego mam ponad 100k juz) i 750k GMP. Jak wchodze do menu to pokazuje mi ze mam za mało paliwa i że owned (to w nawiasie, co to w ogole za liczba skoro nigdzie mi takiej wartosci nie pokazuje?) mam tylko 7500. Zeby było smieszniej to oczywiście takie Medical platform na lvl 4 za 48k mogę sobie z tych surowców postawić, ale własnie wole teraz czekać to 30h i w miedzyczasie wybudować wszystko inne niż na samym koncu modlic sie zeby zostały jakies side opsy do zrobienia. Ktoś tak miał ? Dodam jeszcze że oczywiście poza prawie 77k paliwa mam jeszcze 65k nieprzerobionego przez chłopaków z base development.

Odnośnik do komentarza

No własnie tak zrobilem. No dramat. Mam 80% resourcow na FOB :( Jeszcze zebym mógł za to budować to co jest mi potrzebne to spoko ale oczywiscie jednej rzeczy nie moge a tylko to bym chciał :(. Czeka mnie sporo zbierania paliwa. Dobrze że zostało mi jeszcze kilka misji na S i sporo tasków do zrobienia więc nie bedę się nudził.

Odnośnik do komentarza

W ciagu gry lotnisko robi sie 3-4 razy, oprocz tego inne opsy z kontenerami i resourcow jest spokojnie duzo aby baze zrobic full 4/4 i nie trzeba zadnych wormholi, wystarczy grac. Za pierwszym podejsciem olewalem kontenery, gdzies w polowie gry sie zorientowalem, ze z nich jest najwiecej i mimo wszystko przy pierwszym przechodzeniu nie bylo problemu zrobic cala baze na full.

Odnośnik do komentarza

Przerobione. Nieprzerobionych mam jeszcze 65K (jak jestem online). W sumie samo fultonowanie to szybka sprawa. Na lotnisku to jest około 100k w 30 minut jezeli po powrocie do ACC sie to resetuje (nie musiałem do tej pory nic grindować więc nie wiem) tylko gorzej że potem to musi zostać przerobione. Jak będę musiał to robic offline to odpadnie mi dodatkowa szybkośc, która mam dzieki rozbudowaniu odrobinę FOBa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...