Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - rozwój Mother Base, ekwipunku, porady, pytania etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Wylevelować - jak często są wysyłani na misje, dostają medale - to widzę, że im rośnie słupek w danej kategorii, ale nikt u mnie nie przekroczył A++.


 


Czasami jak koleś startowo ma A++ np.: w Combat, to jego słupek wynosi powiedzmy 4-5cm (mały fiutek) a moi z A++ po tych misjach, medalach to już mają na żółto dodane doświadczenie do tej kategorii i ten słupek to już nie jest słupek ale drągal duży (20+) - a i tak pozostaje na A++...


 


Jakimi murzynami oni muszą być aby wbiło im na S ?


Odnośnik do komentarza

Nawet nie musisz ich na misje wysylac bo leveluja Ci ktorych juz masz oraz dolaczaja nowi z S. Ja mialem wiecej wylevelowanych na S za pierwszym przejsciem kiedy olewalem dispatch mission lub wysylalem jakis noobow aby gineli niz za drugim przejsciem, jak robilem dispatch missions samymi kozakami A+/A. Poprostu musisz upgradeowac baze i robic duzo wszelakich misji aby ich levelowac.

Odnośnik do komentarza

żołnierzy z S jest całkiem nie mało na mapie

bardzo często ich spotykam, z tym że ja już zakończyłem fabułę, wcześniej nie było opcji spotkania S (ma to też związek z levelem lornetki)

nie ma za to S+ i S++

Jak już ktoś pisał wcześniej żołnierze mają rangi s od pewnego poziomu heroizmu , pewnie po osiągnięciu odpowiedniego jego levelu pojawią się też żołnierze s+ i S++

 

PS. napiszcie jaki jest wasz level heroizmu.

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

No ok, tylko rozkminiamy teraz czy poajwiaja sie po watku fabularnym czy od danego poziomu heroizmu.

no przeciez napisalem ze to nie zalezy od ukonczenia fabuly bo mam gosci z S na mapie i nie skonczylem fabuly.

 

heroizmu mam sporo ale nie pamietam ile.

 

kiedys ktos mowil ze to zalezy od lvlu bazy a ten mam spory bo caly czas zbieram ludzi przy kazdej okazji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...