Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - rozwój Mother Base, ekwipunku, porady, pytania etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mam już full ekipę na każdej platformie a dalej pozyskuje ludzi (często o lepszych statach) gdzie oni trafiają ? Do poczekalni ? jeżeli tak to jak się ich stamtąd pozyskuje ?! Warto skorzystać z opcji przypisania automatycznego ?!

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Jeżeli mam już full ekipę na każdej platformie a dalej pozyskuje ludzi (często o lepszych statach) gdzie oni trafiają ? Do poczekalni ? jeżeli tak to jak się ich stamtąd pozyskuje ?! Warto skorzystać z opcji przypisania automatycznego ?!

też mam max - na szczęscie nowych lepszych ludzi przypisuje mi automatycznie do odpowiednich działów a słabiaków wywala do poczekalni, już mam chyba z 60 w poczekalni

 

mam dylemat czy wykupić plusa i zrobić FOB bo przydało by mi sie bardzo miejsce dla moich ekip, wszystkie mam już zapchane a narazie nie mam surowców żeby rozbudować wszystkie platformy.

ale planowałem kupić plusa dopiero jak wyjdzie MGO, kurde

 

 

sam mam pytanie

używa ktoś karabinu na gumowce? to chyba FN FAL ma taką opcję, ja mam narazie jego drugą wersję (z kolimatorem), i nie moge dodać mu tłumika (w customizacji) mimo że bardzo by mi sie przydał. czy żeby dodać tłumik musze czekać na jego czwarte ulepszenie które ma już i tak wbudowany tłumik? (a to daleko bo narazie mam 24lvl r&d a 4lvl wymaga oko 49 poziomu), czy jest jakiś inny sposób? czy może np można wcześniej zrobić jakiś inny karabin z lufą z gwintem żeby podmienić temu gumowemu lufe i dokręcić tłumik? bo najwyraźniej w obecnej formie jego lufa nie ma możliwości dodania tłumika, a zarazem nie moge zmienić mu lufy (może nie mam odpowiedniej, dlatego pytam)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

Kiedy zdobędę "Transport Specialsit" żebym mógł upgradeować Fulton do przenoszenia wozów ? Jestem jakoś w okolicy 15 misji

 

po pierwsze pisz co jest w spoilerze nastepnym razem, po drugie transportowca można zdobyć chyba w 10 i 13 misji, zresztą przy wyborze misji masz po prawej stronie na górze liste skilli i schematów jakie można zdobyć w danej misji (nad mapką)

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Kiedy zdobędę "Transport Specialsit" żebym mógł upgradeować Fulton do przenoszenia wozów ? Jestem jakoś w okolicy 15 misji

 

 

Tak jak wcześniej wszyscy pisali: 10 misja

Tylko uważaj bo sporo ludzi jest do uratowania. 3 prisonersów w ruinach Lamar Palace (dwóch w samych ruinach, na piętrze, jeden w karcerze, blisko domku z dokumentami) oraz kolejnych dwóch w Yakho Oboo Outpost (plus Makal, który zostaje tam przeniesiony)

 

Wydje mi się jednak, że pan od TS, był w tej pierwszej lokacji.

Ogólnie jest spory bonus za uratowanie wszystkich , dzięki temu i dodatkowym punktom z perfect stealth/no kills bez problemu dostałem rangę S, mimo że czas przejścia był stosunkowu długi

 

 

Odnośnik do komentarza

Misie kochane. Jestem po drugiej misji no i gdy chciałem kogoś przesłuchać to BB nie mógł się dogadać i tu pytanie. Znalezienie tłumacza będzie wplecione w fabułę główną czy będzie to aktywność poboczna?

 

Jeżeli to drugie to kiedy to można wykonać?

Odnośnik do komentarza

Co to są te FOB-y? 2x więcej luda w bazie to nie w kij dmuchał, bo aktualnie mam limity i rozwój stoi w miejscu.

 

Cholera, zapomniałem wczoraj gierkę włączyć i pobrać daily bonus ;/.

Budujesz druga baze do Online w FOB i tam napadasz na inne FOB bazy przeciwnika mozesz im krasc surowce itd 

Gdzie sie to uruchamia?

 

 

Kilka osób pytało i nadal nikt nie odpowiedział. Gdzie się uruchamia te FOBy? Nie mam nigdzie takiej zakładki/opcji.

 

 

 

 

w końcu zdobyłem customizacje broni - jednak obecnie nie mam dużo opcji do zabawy  (jestem na 13 misji), od czego zależy ilość dodatków i możliwych customizacji? czy od ilości różnorakich broni jakie mam wyprodukowane? czy może customizacja danej broni opiera się o ilość poziomów tej konkretnej broni jakie mam wyprodukowane? a może jeszcze od czegoś innego?

 

Jak zdobyć możliwość kastomizacji broni? Wymagany jest jakiś człowieczek z tą specjalnością? Jak się zwie (ta specjalność) i gdzie go znaleźć? Mam 16 misję i zrobiłem ze 25 side ops, ale nadal nie mam możliwości kastomizacji broni.

Odnośnik do komentarza

A to spoko, na razie odbiłem jednego legendarnego majstra.

 

 

Czy nowe side opsy przybywają jak się robi te aktualne dostępne, czy jak się pcha fabułę do przodu? A może to i to?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...