Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - rozwój Mother Base, ekwipunku, porady, pytania etc.


Rekomendowane odpowiedzi

No mam wszystko zrobiłem w jednym SMG mnóstwo modyfikacji właśnie z laserami, latarkami i jak go potem wybieram z menu misji to jest żółty (zmodyfikowany, kolorek zmieniony) ale pod względem bajerów mechanicznych "goły".

 

Z innej beczki:

 

Jak mam w dziale troublemaker'a to o ile dobrze przeczytałem to można do tego samego działu wrzucić 2giego troublemaker'a to będą się między sobą nawalać i zniweluje to efekty uboczne na reszcie działu? - tak pisali przy loadingach o ile dobrze przeczytałem.

 

Pytanie zatem co się stanie jak w jednym dziale będę miał 3 troublemakerów - negatywne skutki będą niwelowane czy zawsze trzeba ich parować, żeby nie przeszło na innych ludzi z działu?

Odnośnik do komentarza

Ja jestem przy misji Traitor's Caravan i juz szalu dostaje bo przejsc za cholere nie moge.Jakis sposob sprawdzony??

Też się męczyłem. Moj sposób był taki:

- nie walczyć z nimi na otwartym terenie - nie ma się gdzie schować przed ostrzałem

- zaatakowałem ich w pierwszej baze za lotniskiem: C4 rozłożone rozwałiły transportery

- ciężki sprzęt, podstawowy karabin nic im nie robi. Wziąłem ze sobą cięższy karabin typu M60 (na rambo).i zamówiłem dodatkowe dwa zrzuty ammo. RPG jest słabe wg mnie. Dużo biegania, uników i od cholery amunicji ale rozwałiłem ich maszynówą i na koniec ranga S

Odnośnik do komentarza

Tak pytam bo on mial gre 3 dni wczesniej i gra jak szalony, ja zarwalem kilka nocek, potem bylem 5 dni na wakacjach i jestem aktualnie na 15 misji w drugim przejsciu, nie spinam sie, gram normalnie, troche fultonuje, troche nie, popycham fabule tym razem w towarzystwie cichodajki.


I na PC po patchach, nawet w trybie offline tez idroid laguje i loadinguje jak cholera.

Odnośnik do komentarza

Ty yanusz grasz drugi raz czy od premiery dotarles dopiero do 20 misji ? Co ty robisz w tej grze tyle czasu ?

gram pierwszy raz, mam niecałe 50h, i robie sporo różnych pobocznych zabaw a i same misje też dosyć wolno przechodze (chociaż ostatnio szybciej, ale na początku mocno sie czaiłem)

 

ogolnie nie gram tak dużo jak niektórzy, 2-3h dziennie, a nie jak banasai że już pare dni temu miał ponad 120 godzin zrobione

Odnośnik do komentarza

 

Ty yanusz grasz drugi raz czy od premiery dotarles dopiero do 20 misji ? Co ty robisz w tej grze tyle czasu ?

gram pierwszy raz, mam niecałe 50h, i robie sporo różnych pobocznych zabaw a i same misje też dosyć wolno przechodze (chociaż ostatnio szybciej, ale na początku mocno sie czaiłem)

 

ogolnie nie gram tak dużo jak niektórzy, 2-3h dziennie, a nie jak banasai że już pare dni temu miał ponad 120 godzin zrobione

 

Powiedział Yano, który grał w MH 24/7 :D Swoją drogą mi steam pokazuje 20h w grze i mam obecnie 13 misje i wszystkie side opsy po drodze zrobione

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza

Powiedział Yano, który grał w MH 24/7

 

no własnie dokładnie o to chodzi. nie gram do oporu w MGSa tylko te 2-3h, podobnie z wiedźminem było - własnie z powodu tego ostrego na(pipi)iania w monstera, planowałem w niego grać kilka miesięcy, ale grałem tak dużo że w 2 miechy nabiłem z 450h i przeszedłem wszystko. i czułem zawód że tak "szybko" przewałkowałem gre na wylot, dlatego teraz daje sobie na luz i ciesze sie na spokojnie odkrywaniem nowych rzeczy itp. bo gdybym grał tyle co w MH to pewnie już bym 2 razy zdążył przejść MGSa i miał bym rozczarowanie czemu gra starcza na tak "krótko" :P

planuje grać nadal na spokojnie tak żeby przejść w miare pod koniec miesiąca, i potem przeskoczyć do MGO

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...