Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - rozwój Mother Base, ekwipunku, porady, pytania etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu niektóre misje z Side Ops nie odhaczają się jako zrobione po ich ukończeniu? Dopiero jak ukończę po raz kolejny to się odznacza. Przecież po każdym ukończeniu mam komunikat o zakończeniu misji a tu zonk. Ta nadal widnieje na liście jako "do zrobienia".

Odnośnik do komentarza

Mam na koniec komunikat "side ops completed", więc chyba dobrze?

 

Inaczej.

 

Side ops jest odhaczony, w sensie kwadracik przy liście jest odhaczony, że zrobiony. Ale side ops nadal jest podświetlony i oznaczony kropeczką "jako nowość".

 

Normalnie side ops po wykonaniu jest odhaczony i niepodświetlony. Co lepsze nie przy każdym mi się takie cuda dzieją. Niektóre przejdę raz i jest OK.

Odnośnik do komentarza

Tak mi się zdarzają powtórki tego samego side opsa np destroy armored unit 04 a potem 05 mysle, że normalne ale pojazdy to najlepiej sobie fultonować z 9 misji fabularnej tam są przeróżne APC, które potem się przydadzą aby wysyłać na misje. Najlepiej konia postawić na środku drogi i skitrać się potem zajść ich od tyłu i fultonem do bazy.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj jak powtarzalem misje 9 to biegalem pędem za tymi pojazdami i musialem strzelic w nie zeby sie zatrzymaly. I wtedy szybko fulton. Robilem blokady samochodem na drodze ale nie zawsze trafialem i omijaly go i musialem gonic. Swoja droga jak sie biegnie za pojazdem to nas nie widzi

 

fajne bylo jak ciezarowke zostawilem na drodze i skitralem sie w krzakach i jeep przyjechal i zaczal trąbic na nnią i walić ręką w bok swojego samochodu krzyczac po rusku "spieprzaj z drogi buraku!" :)

Odnośnik do komentarza

Pojazdy w misji 9 mozecie olac i skupic sie tylko na ich zniszczeniu - caly ciezki sprzet spokojnie mozna nafarmic w side opsach bo niczego nie da sie przegapic. Jedyny sprzet ciezki z misji, ktory warto fultonowac to d-walkery bo potem nie ma dobrego zrodla z nimi a sprzedaz 10 d-walkerow to dobra kaska. Dla leniwych, to w 9 misji moga snajpic rpg z wiezienia w kazdym kierunku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...