Skocz do zawartości

Apple Watch, czy inne zegarki


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A czy w tym zegarku gdzie jest „always on” da się to ustawić tak jak w poprzednikach tzn aby działało tylko na przechylenie nadgarstka ?
Ciekawy jestem ile bateria wytrzyma dłużej bez tego, bo moja 4 obecnie bez tego bajeru dzień wytrzymuje Max. Jeśli nowy wytrzyma dużo więcej w co osobiście szczerze wątpię to może jest sens wymiany. Ktos ma, testował?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Szukam smartwatcha dla dziewczyny. Generalnie jeśli chodzi o funkcje to idealny byłby miband 5 od xiaomi, ale strasznie się jej nie podoba wygląd - woli klasyczne koperty.

Czy jest cos wartego plecenia co ma:

- możliwie mała i okrągła kopertę

- jest srebrne lub czarne

- nie jest gównem z AliExpress za 50zl

?

 

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

https://zegarownia.pl/smartwatch-suunto-9-peak-granite-blue-titanium-ss050520000

 

Piękny smarcik sportowy:banderas: Dla mnie ideał jeśli chodzi o wygląd, a i możliwości spore. Biegać nie biegam, ale na rower by mi się przydał :wub: Brałbym jak nic, tylko ta cena...:frog:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czy macie takie migotanie ekranu kiedy zegarek jest w słońcu? Prawdopodobnie tylko u tych co mają modele z always on display. Ciężko to nagrać telefonem, nie widać tego jak na żywo, generalnie jak w zegarek świeci mi mocno słońce, to ekran tak dziwnie migocze na biało co sekundę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wstępnie podoba mi się ten huawei 3 pro elite. Wydaje się duży, więc musiałbym przymierzyć, ale na ogromny plus czas pracy na baterii, 5 dni to czas którego potrzebuje i który by mi spokojnie wystarczył. Do codziennego chodzenia apple watch jest ok, nie śpię z zegarkiem, więc na ładowarkę i rano 100%, ale jak gdzieś się jedzie na weekend to trzeba myśleć o ładowarce i wtedy to już frustrujące. Oby ogarnęli baterie w końcu ale pewnie nie ma na co liczyć.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Panowie, orientujecie sie jak moge jakims domowym sposobem zdjac ekran/tyl mojego Apple Watcha SE zeby wlozyc karte do srodka?

 

EDIT: Juz sie dowiedzialem po kontakcie z Apple :obama: Nie moglem ogarnac tego ze nie ma fizycznie wejscia na karte Sim tylko jest eSim a z tym to juz grubo

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Trochę szok, że wszelkie plotki o aw7 się nie potwierdziły, zapowiadały całkowicie inny design, a i pod koniec lepszą baterię, finalnie nic się nie sprawdziło. Liczyłem, że w końcu coś zaczną z tym robić i fajnie by było jakby zegarek potrafił trzymać te 4 dni aby nie zabierać ładowarki na każdy weekendowy wyjazd. No nic, czekamy dalej. :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Gadanie do zegarka czasem mi się przydaje, jak np. coś gotuję w kuchni, to odbieram na zegarku, bo telefon i tak leży daleko i nie chcę odchodzić. Też spoko jak bywam w domu i telefon został na I piętrze, gdzie ja na parterze, ktoś dzwoni, to znowu odbieram zegarkiem ( nie wiem czy po wifi wtedy nie idzie połączenie ). Czasem się to sprawdza, wersji z esim bym raczej nie brał, bo żre baterie, która i tak jest przeciętna.

 

Ten brak zmian w kwestii godzin pracy strasznie boli, 4 dni by się przydały, aby móc gdzieś pojechać na weekend bez ładowarki.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...