Skocz do zawartości

Apple Watch, czy inne zegarki


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ragus
2 godziny temu, Il Brutto napisał:

Ja mam zloty i malo ktora pasuje idealnie. Gumowa mam biala i w sumie jest spoko. W skorzanych albo metalowych to najwazniejsze zeby sie kolor tych zapiec zgadzal i wtedy jest git.

 

do złotego tylko gumowa Cocoa

 

67_14.jpg

 

ahhh, piękny. trochę boli że już się pozbyłem, mimo że i tak leżał w szufladzie xd

 

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Moldar napisał:

Pomału robię jakieś przymiarki do smartwatcha i pytanie o apple watch 4. Czy każdy posiada funkcję esim ? I jak wygląda płatność apple pay zegarkiem ? Są jakieś zabezpieczenia ?

Nie. Musisz kupić wersję z Cellularem(4 stówki droższy). Co do Apple Paya, to ustalasz sobie PIN na zegarku(żeby ktoś nie mógł nim zapłacić jakby Ci ukradł), a potem płacisz przez naciśnięcie dwukrotnie przycisku bocznego. Nie ma nic prostszego i wygodniejszego. Ja praktycznie od roku nie noszę przy sobie portfela.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, sprite napisał:

Tylko jak zakładasz zegarek na nadgarstek. Czyli np. rano zakładasz, podajesz PIN i potem już cały dzień jest odblokowany(dopóki go nie zdejmiesz).

 

Jak masz ajfona to nawet tego nie trzeba robić, odblokuj tylko telefon (co robi się i tak 100 razy dziennie) a zegarek się odblokuje do tego. A później zegarek jeszcze można MAKBUKA odblokowywać :obama:

Odnośnik do komentarza

@Il Brutto akurat ten co pokazałem to ten sam, co wysłałeś link do Amazona. ;) Zapięcie jest od zewnątrz do wewnątrz i ma się nijak do oryginalnego, które zapina się od środka jak @kubson wspomniał. Jest po prostu (pipi)owo rozwiązane. Pokaż mi Sport Banda zapinającego się identycznie jak oryginał. Będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Tutaj masz moj zegarek z opaska zakupiona z linka ktory podalem:

xwrQwvJ.jpg

 

Edit: Chociaz faktycznie teraz dopiero zauwazylem ze na zdjeciu ten przedmiot ma takie chu.jowe zapiecie jak ten co kupiles. Ale ja mam calkiem inne a kupiony byl dokladnie z tego linku bo skopiowalem go z mojej historii zakupow.

Edytowane przez Il Brutto
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ciągle biję się z myślami nad smartwatchem i na start kupiłem mi banda 4 aby sprawdzić, czy to mi w ogóle potrzebne.

 

No więc podeszło bardzo szybko, bez wibracji na ręce już nie wyobrażam sobie żyć. Telefonu w kieszeni już kompletnie nie czuję od dawna, a jak wibruje na stole to jeden wielki rumor. Więc aktualnie wibracje w telefonie kompletnie wyłączone smile.gif

 

I teraz zastanawiam się co dalej i w co warto iść. Myślę nad amazfit gtr, wygląda całkiem nieźle, bateria wytrzymuje długo, ale na dobrą sprawę to trochę lepsza opaska sportowa, z większą ilością funkcji.

 

I tu rodzi się pytanie. Co więcej ma smartwatch? Na dobrą sprawę, potrzebuje powiadomień na ręce, kto dzwoni, kto pisze. Odpowiadać nie muszę, bo wolę zrobić to z telefonu. Sport jak najbardziej uprawiam, siłka itp, ale amazfit to wszystko ma. Płatność kartą spoko rzecz, ale przeżyje bez tego i tak ciągle mam telefon przy sobie. Myślałem o aw z esim, ale jak przeczytałem jak to żre baterie to darowałem sobie szybko. Do czego wam jeszcze przydaje się smartwatch? Zwłaszcza od apple, który wydaje mi się najlepszą opcją, biorąc pod uwagę smartwatcha, ale krótka praca na baterii skutecznie mnie zniechęca.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

ja glownie z tych opcji korzystam; platnosc, mozliwosc romowy przez zegarek - przydaje mi sie w pracy  jak mam zajete rece, mapy - rewelacja zegarek drga w momencie skretu, muzyka jak biegam to super sprawa no i przede wszystkim telefonu nie trzeba brac ze soba. 

 

a mam AW 4 SS bateria starcza na 2 dni czyli bez rewelacji no ale z drugiej strony telefon kazdego wieczora podpinam pod ladowarke

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

120 zł to śmiech cena, więc jak najbardziej warto. Ciężko stwierdzić czy ten pulsometr działa poprawnie, choć pokazuje podobne wartości do tych na siłowniach, więc chyba ok.  Zlicza wszystko fajnie w jednym miejscu, więc dla aktywnych można się trochę pobawić, do tego myślę jeszcze o ich smart wadze, aby od razu wszystkie wartości wpadały do apki. 

 

Najważniejsze są dla mnie i tak powiadomienia, robi to robotę. Odczytasz smsa, messengera ( w obu przypadkach jest niestety limit znaków ), oraz zobaczysz kto dzwoni.

Odnośnik do komentarza

Mój brat kupił niedawno Amazfita GTR. Jest zadowolony. Zegarek jest fajnie wykonany i wygląda po prostu ładnie. Ekran duży, oledowy,  wyraźny nawet w mocnym świetle. Dość dokładny jeśli chodzi o zliczanie tych wszystkich sportowych rzeczy, trzyma chyba ze 3 tygodnie więc bez porównania z czymkolwiek. 

 

Na minus to oczywiście brak mikrofonu więc nie zadzwonisz, nfc również brakuje. Zależy oczywiście na czym komu zależy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...