Skocz do zawartości

Apple Watch, czy inne zegarki


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ma ktoś Apple Watch SE? Żona chce sobie kupić - wersja bez eSIM bo tańsza. Jak się sprawuje? Trochę mnie przeraża praca na baterii 18 godzin, kiedy swojego Huawei GT Classic ładuje raz na 3 tygodnie. Wiem, opcji ma nieporównywalnie mniej ale różnica w czasie pracy jest kolosalna.

Odnośnik do komentarza

Cześć, ja posiadam. Przesiadłem się z gen. 0 na SE i dla mnie przeskok jest ogromny na plus. Co do baterii to w wersji 44mm odłączając zegarek o 5:00 rano podłączam go do ładowania nastepnego dnia o 22:00-23:00. Czyli około 42-43h - bateria wskazuje wtedy około 10-15%. Oczywiście w nocy kiedy śpię z zegarkiem mam załączony tryb "sen".

 

Odnośnik do komentarza

Samemu go posiadam i polecam, wczesniej mialem AW 3 i czuje roznice. Moge spokojnie polecic.

 

Druga sprawa jest taka ze mam zbity ekran na samej gorze i po prawej stronie co nie przeszkadza w uzytkowaniu ale wzielem z nim prysznic i po wszystkim ekran jest czarny ale zegarek dziala normalnie tak samo jak dotyk, po prostu ekran nic nie wyswietla. Probowalem hard resetu, pukania w niego i dociskania panelu, ladowania na max, wysuszania i dalej to samo. Wie ktos co mozna zrobic zeby ekran znowu dzialal?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Panowie, pytanie: szukam dla siebie jakiejś prostej opaski na start, z racji na to, że mam Xiaomi to myślałem o Xiaomi Mi Band 6. To będzie dobry wybór? Dodam, że nigdy nie korzystałem z tego typu urządzenia. 

 

Druga rzecz: poszukuję opaski dla osoby, która chce przede wszystkim korzystać z funkcji typu pomiar tętna, jakość snu itd. niż łączyć ją z telefonem. Co taniego, ale nie badziewnego polecacie? 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Te pomiary tętna to są fajne, zegarek nie na ręce i pokazuje puls ponad 70. Kiełbasa żywiecka tez pokazuje puls. Testowane na iWatch i Amazfit GTR i mi band 5. Także jakbym się miał sugerować pulsami z smart watchy to dawno bym musiał iść do kardiologa sie przebadać. Ale jak już pisze to napisze,ze używam wspomnianego wyżej Amazfita GTR i nie narzekam. Śpię w nim, tylko się w kim nie kąpie no ekran od wody głupieje,w sensie woda działa jak dotyk i się tandemowi wszystko włącza,na pływalni jak byłem to oszaleć można było. Bateria trzyma ok 2 tyg,a mam wszystko co możliwe do włączenia włączone. Twardy tez jest,bo nie raz w pracy nim o coś stuknę i ani ryski na ekranie,na kopercie tez śladowe ślady. Ojcu rok temu kupiłem Amazfita T-Rexa i tez sobie chwali szczególnie podczas górskich wędrówek. iWatche to dla mnie lekkie nieporozumienie z racji konieczności codziennego ładowania. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.12.2022 o 22:25, Szajka napisał:

Te pomiary tętna to są fajne, zegarek nie na ręce i pokazuje puls ponad 70. Kiełbasa żywiecka tez pokazuje puls. Testowane na iWatch i Amazfit GTR i mi band 5. Także jakbym się miał sugerować pulsami z smart watchy to dawno bym musiał iść do kardiologa sie przebadać. Ale jak już pisze to napisze,ze używam wspomnianego wyżej Amazfita GTR i nie narzekam. Śpię w nim, tylko się w kim nie kąpie no ekran od wody głupieje,w sensie woda działa jak dotyk i się tandemowi wszystko włącza,na pływalni jak byłem to oszaleć można było. Bateria trzyma ok 2 tyg,a mam wszystko co możliwe do włączenia włączone. Twardy tez jest,bo nie raz w pracy nim o coś stuknę i ani ryski na ekranie,na kopercie tez śladowe ślady. Ojcu rok temu kupiłem Amazfita T-Rexa i tez sobie chwali szczególnie podczas górskich wędrówek. iWatche to dla mnie lekkie nieporozumienie z racji konieczności codziennego ładowania. 


Galaxy watch 4 ,gear 3 frontier   i galaxy fit 2  - minięcia z pulsometrem o 1 max 3 u/m  imo nie jest źle

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolega mi dzisiaj pokazał galaxy watch i jego funkcjonalność mierzenia body fat % i ogólnie composition. Mój Apple watch series 3 nie ma tego. Czy ktoś się orientuje czy series 7 lub 8 to ma? Czy jedna opcja w przypadku Apple to dokupienie Aura strap? Niby pani w apple c/s powiedziała ze ma ale jakoś jej nie wierzę bo coś nie mogę tego na internetach znalezc.

Odnośnik do komentarza

wszystkie pomiary organizmu smart watchem sa o kant dupy rozbic, niektore az kluja w oczy od razu swoja glupota jak ten BF, niektore jeszcze moznaby jakos uargumentowac ale jak sami wyprobujecie to sie szybko przekonacie. Probowalem kiedys mierzyc parametry mojego snu i aplikacja nawet nie potrafila wylapac przebudzenia a co dopiero jakies tam fazy. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Il Brutto napisał:

wszystkie pomiary organizmu smart watchem sa o kant dupy rozbic, niektore az kluja w oczy od razu swoja glupota jak ten BF, niektore jeszcze moznaby jakos uargumentowac ale jak sami wyprobujecie to sie szybko przekonacie. Probowalem kiedys mierzyc parametry mojego snu i aplikacja nawet nie potrafila wylapac przebudzenia a co dopiero jakies tam fazy. 

 

brzmisz jak stary dziad. Akurat pomiary natlenienia, BPM, ilość oddechów czy hałas są bardzo fajnie mierzone i w normie w porównaniu do profesjonalnych sprzętów. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Postanowiłem kupić sobie pierwszego w życiu sportowca. Od dawna miałem na oku ten model, który jest już teraz do wyrwania w powiedzmy akceptowalnych pieniądzorach:

https://zegarownia.pl/smartwatch-suunto-9-peak-granite-blue-titanium-ss050520000#reviews

Czy ktoś może używa smartów tej firmy i potrafi powiedzieć o nich coś dobrego lub złego? A może w podobnej kasie jest coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam Samsung Galaxy Watch 5 i gdyby nie to, że można nim płacić to wymieniłbym z chęcią na jakiegoś amazfita.

Nieważne. Miałem sytuację, że sparowany telefon został w aucie, a z samym zegarkiem poszedłem do sklepu i nie mogłem zapłacić...mam wersję bt. To normalne ? Czy musiałbym mieć wersję z esim ? albo chociaż być podłączony do jakiegoś wifi np dostępnego w sklepie ?

 

można zmienić nazwę tematu na just "smartwatche" bo mnie np. wkur...Apple na pierwszym miejscu jakby to ten technologiczny troll wymyślił zegarki ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...