Skocz do zawartości

Awarie, usterki, niedomagania


Gość osiol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie ruszam się samochodu robi za mnie wszystko mechanik. Co do mojej usterki to zblokował się ręczny mieliście racje. Sąsiad mi odblokował ale i tak trzeba będzie do mechanika we wtorek podskoczyć. Podobno zardzewiała jakaś część to we wtorek mi wymienia. 

 

Ni uważam że samemu trzeba zajmować się wszystkim. Czy stolarke też robicie sami w domu?   :D

 

Jak zamawiałem okna pvc to z adnotacją, że sam będę obsługiwał wytłaczarkę do profili, przeciez nie bede jak jakis lamus czekal na gotowe jak mozna samemu to zrobic.

Blancik ty casualu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

no najlepiej w takim żeby gwarancje dali. Ile u ciebie regeneracja kosztowała z montażem lub bez?

 

byłem narazie u takiego heńka żeby sprawdził czy to na pewno maglownica. Powiedział, że na pewno nie bo przy kołach jest sucho i nic się nie leje.

Może tak być od samego braku płynu? Może gdzieś tylko przewód się posypał 

Odnośnik do komentarza

jak masz sucho na mankietach i nie masz luzów na końcówkach drążków to nie magiel.

 

Sprawdź płyn. Jak jest normalny poziom, to sprawdź czy jak podkręcisz go do ponad 3000 obrotów będzie lepiej. Jak tak to pompa wspomagania. Jak nie to zrób geometrię?

 

Nie pamiętam ile zapłaciłem bo robiłem trochę więcej. Regeneracji bez wymiany listwy około 600zł, z listwą 900zł. Do tego z 300zł wymiana.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wychodzę z roboty a w przednim lewym kole flak. Do pracy nie mam daleko i było wszystko ok jak jechałem ;/ Pierwsza wymiana koła w życiu poszła gładko :D Tylko w zapasowym kole okazało się, że też jest flak, ale mniejszy XD na szczęście BP po drugiej stronie ulicy jest więc dojechałem i sobie podpompowałem.

Odnośnik do komentarza

wczoraj zaczelo ostro trzeszczec przy skretach kierownica, dzis zajezdzam do mechaniora i sworzeń wahacza do wymiany. dobrze, ze na jutro zamowili i jakos rano wyskocze z pracy i podstawie, na fajrant bedzie do odbioru-100zl

musze jeszcze wymienic szybe bo troche pekla i jest zle wstawiona przez poprzedniego wlasciciela, podczas wiekszego deszczu troche kropel zbiera sie przy lusterku wstecznym=wieksza wilgoc w samochodzie przez ta nieszzczelnosc-400zico

ehh

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość mastafaker

Nie wiem skad pomysl na A klase. Samochod stal na mrozie, odpalilem go ostatnio i wywalilo olej gora. W drodze oczywiscie sie skapnalem jak mi kontrolka oleju wyskoczyla. Podjechalem do serwisu, koles stwierdzil, ze gdzies woda zamarzla i wywalilo olej. Dolal.

 

I co? Samochod zaczal wydawac dziwne dzwieki przy dodawaniu gazu. Tak jakby w wentylatorze lopatka sie wygiela i stukala o kratke. Do tego kopci z rury do 4 biegu, bialym dymem.

 

U mnie nikt nie chce tykac A klasy, jeden stwierdzil, ze silnik na wykonczeniu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...