Skocz do zawartości

Awarie, usterki, niedomagania


Gość osiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj dojechałem do pracy i poczułem swąd spalenizny. Wącham koła z bliska i lewe tylne śmierdziało oraz  felga strasznie gorąca była. Zastanawiam się co to może być . Myślicie że hamulec ręczny się zblokował  i trze podczas jazdy ?  (pipi)a mój mechanik teraz mi mówi że przyjmie mnie dopiero we wtorek za tydzień a ja bez samochodu jak bez ręki.  Problem z tym że właśnie tam mi wymieniali 3 tygodnie temu klocki z tyłu. Chcę na reklamacji aby sprawdzili jeszcze raz ...  

Zastanawiam się czy mogę jeździć przez ten tydzień w sumie tylko praca-dom 6 km dziennie 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dojechałem do pracy i poczułem swąd spalenizny. Wącham koła z bliska i lewe tylne śmierdziało oraz  felga strasznie gorąca była. Zastanawiam się co to może być . Myślicie że hamulec ręczny się zblokował  i trze podczas jazdy ?  (pipi) mój mechanik teraz mi mówi że przyjmie mnie dopiero we wtorek za tydzień a ja bez samochodu jak bez ręki.  Problem z tym że właśnie tam mi wymieniali 3 tygodnie temu klocki z tyłu. Chcę na reklamacji aby sprawdzili jeszcze raz ...  

Zastanawiam się czy mogę jeździć przez ten tydzień w sumie tylko praca-dom 6 km dziennie 

 

źle założony klocek, albo tarcza.

Albo żona się w(pipi)iła za lampę i wcisnęła między klocek  a koło twojego kapcia.

Odnośnik do komentarza

Mnie chodziło o to, że to raczej oczywiste, że powinien po robocie jechać prosto do tego typa co mu to robił i od ręki ma naprawić, bo tak przecież nie da się jeździć. A nie blantmanek dzwoni i pan mu mówi że zaprasza za dwa tygodnie, a za dwa tygodnie pan powie że klocki zużyte trzeba kupić nowe :D A blantman woli zapytać na forum o gierkach, pewnie żonie się nie przyzna że naprawił samochód a ten ciągle zepsuty bo koniec ze spotkaniami z kolegami, szlaban


red podobnie sie pytał, bo ma ryse i nie wie co z tym zrobic, zamiast wziac szmatke, kupic paste k2 i spolerowac to pytal na forum


Odnośnik do komentarza

A propos piłki nożnej, to Stanowski, ten dziennikarz sportowy wytoczył niezłą krucjatę mercedesowi, tu link do jego pierwszego posta o tym a tu link do całego fanpage'a.

 

No ciekawe jak to się rozwinie bo sprawa w toku.


W sumie tu lepiej całość wyjaśniona: http://wmeritum.pl/publicysta-sportowy-dosc-klopotow-samochodem-ktory-kupil-salonie-publicznie-opisuje-swoje-problemy-uderza-znana-firme-swietna-reklama-dla/162552

Odnośnik do komentarza

Ja nie ruszam się samochodu robi za mnie wszystko mechanik. Co do mojej usterki to zblokował się ręczny mieliście racje. Sąsiad mi odblokował ale i tak trzeba będzie do mechanika we wtorek podskoczyć. Podobno zardzewiała jakaś część to we wtorek mi wymienia. 

 

Ni uważam że samemu trzeba zajmować się wszystkim. Czy stolarke też robicie sami w domu?  :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...