Skocz do zawartości

Awarie, usterki, niedomagania


Gość osiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wieśwageny też trzymają ceny bo dla przeciętnego polaka to superwozy

 

ile razy widziałem test E60 to była mowa że to jedne z najgorszych bmw pod względem awaryjności i kosztów serwisowania, także prawie 40 koła za 10 letnią skarbonkę to jakiś mindfuck dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Te testy 10 letnich BMW są tak wiarygodne jak ich przebieg. E61 mojego ojca osiagnie 10 lat w tym roku, ma pokolo 200tys przebiegu i usterki to:

 

- przepalony zarnik xenon

- uszkodzony modul bluetooth

- teraz padl akumulator - nowy 500zl

 

 

 

Zawieszenie, sprzeglo, turbo, wtryski - wszystko fabryczne. Tak wiec nie czarujmy się, ale 3x krotnosc ceny w stosunku do tanszej konkurencji to nie tylko fajne gadzety, znaczek na masce czy wygluszenie drzwi, mimo wszystko takie tuleje wahaczy są lepsze jakosciowo na pierwszym montazu od takiego we fiacie, pezo czy reno.

 

 

p.s sam bym w zyciu nie kupil 10 letniej bmw, ale jak juz kanabis zauwazyl przy zakupie suzuki - starzeje sie. 

Odnośnik do komentarza

Te testy 10 letnich BMW są tak wiarygodne jak ich przebieg. E61 mojego ojca osiagnie 10 lat w tym roku, ma pokolo 200tys przebiegu i usterki to:

 

- przepalony zarnik xenon

- uszkodzony modul bluetooth

- teraz padl akumulator - nowy 500zl

 

 

 

Zawieszenie, sprzeglo, turbo, wtryski - wszystko fabryczne. Tak wiec nie czarujmy się, ale 3x krotnosc ceny w stosunku do tanszej konkurencji to nie tylko fajne gadzety, znaczek na masce czy wygluszenie drzwi, mimo wszystko takie tuleje wahaczy są lepsze jakosciowo na pierwszym montazu od takiego we fiacie, pezo czy reno.

 

 

p.s sam bym w zyciu nie kupil 10 letniej bmw, ale jak juz kanabis zauwazyl przy zakupie suzuki - starzeje sie.

Jeżdżę 9-letnim Outlabderem, przebieg 240k i też nic nie było wymieniane, poza eksploatacyjnymi rzeczami, a to tylko Mitsubishi, auto o bardzo niskim prestiżu w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...