Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Skąd wziąć kasę w ilościach hurtowych?

Miałem ~11k  po ukończeniu podstawki i zrobieniu prawie całego zestawu niedźwiedzia. 5k już poszło na runotwórcę a z tego co można wyczytać potrzeba jej dużo więcej. 

No jest myk na szybka kase z którego musiałem skorzystać bo wszystkie mapki wyczyszczone a kasy na runy brakło. Chyba działa u każdego kowala/płatnerza, u Hatoriego i w oxenfurcie działało. Nie żebym popierał takie czity w grach ale czasem nie ma wyjścia :P

 

Dzięki za sposób. Jeden mały problem: gościowi nie odnawia się kasa po medytowaniu. Coś źle robię czy jakiś patch zrobił swoje?

Odnośnik do komentarza

Dobra skończyłem dodatek. O mechanizmach nie będę pisał, bo tu od czasu wydania głównej gry nic się nie zmieniło. Sorry, poszły dodatkowe runy, na które nie mam zamiaru przeznaczać tyle tysięcy dla marnego efektu, choć quest w większości wykonałem.
Fabuła za to jest super. Przypomina się wątek dla barona. Jeśli chodzi o zakończenie które ja wybrałem to

uratowałem tego gnoja tylko po to aby dostać jego miecz. Gdyby nie to miałbym wyplamciane i oddał tego durnia Lusterku za wszystko co zrobił.

 

Pierwszy raz odkąd gram wkurza mnie, że wybrałem dobre zakończenie.

 

A o Shani to nie ma co pisać. Jest doskonała i dla mnie zostawia daleko w tyle porąbaną Triss i zołzę Yen.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nom, masakra, moze chociaz najwyzszy poziom trudnosci nie beda ruszac, w koncu nazwa zobowiazuje ;)

Tymbardziej ze w Sercach z Kamienia walki z bossami byly rewelacyjne na najwyzszym poziomie trudnosci, chociaz i tak niektorych mozna by podkrecic taka

ropuche z poczatku

w 30 sekundy polozylem, a walke chwile pozniej juz powtarzalem z 6 razy :)

Odnośnik do komentarza

Co do walk z bossami w dodatku to męczyłem się jedynie z

 

klucznikiem

ale to przez własne błędy, co do reszty to na pierwszy raz poszli, ale z wykorzystaniem większości potionów

 

Ogólnie to Boss Fighty:

Serce z Kamienia > Podstawka

 

Historia z dodatku świetna, ale druga w hierarchii zaraz po queście Barona

 

Nic tylko czekać na Krew i Wino

Odnośnik do komentarza

ja tam wszystkich bosów z dodatku zmielilem jak ochrona remizy naćpanego małolata. jedynie boss a la bloodourne troszke duzej zająl, ze wzgledu na jego specyfike

powinni jeszcze podkrecic deathmarch, a co dopiero obnizac ...

 

jedyny trudny moment, a wlasciwie taki, podczas ktorego treba sie miec na bacznosci, bo trudnoscią jakas bym tego nie nazwal, to pierwsze kroki w velen, zaraz po wyzimie...

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

No po patchu gdzie osłabili, znaki boss o którym wspomniałem sprawił mi problemy, jednak do następnego dodatku zamierzam pójść w alchemie>

 

grając w podstwkę znaki były wystarczające (igni i do przodu), w dodatku praktycznie nie używałem znaków z wyjątkiem Quen

Odnośnik do komentarza

Dodatek zaliczony na najwyższym poziomie ofc. Szkoda że calak na X'ie to kwestia farta bo osiągnięcie za wypielenie czerwonych róż jest póki co kwestią losową, ale i tak przygoda była przednia. Przy ostatnim wyborze wahałem się do samego końca co wybrać, ale ostatecznie skończyłem z "dobrym" zakończeniem. 

Bez wątpienia najbardziej mnie urzekły wątki w rezydencji

von Everec'ów, ten horrorowy klimacik był ekstra oraz walka i design "Klucznika" to dla mnie mistrzostwo.

 

Słowa runiczne to też ciekawy patent, w glify i runy nie bawiłem się za bardzo bo "gunwo" dawały, a tutaj mamy ciekawe efekty i było przynajmniej na co kase wydawać.

Szkoda tylko że nie było za dużo nowych elementów ekwipunku, ofirski rynsztunek jest raczej słaby i nie podoba mi się design, a na rynsztunek szkoły żmii miałem za słabą postać bo skończyłem na 38 lvl, a wymagany był 39 :(.

Odnośnik do komentarza

Za dużo dobrego jest w tym dodatku, żeby cokolwiek wymieniać, ale zakończenie z

uratowaniem Olgierda i wysłaniem Lusterka w cholerę

wrzuciło mi banana na ryj. Tak się powinno robić gry - fabuła, tempo, zadania stawiane przed graczem, nieustanny rollercoaster emocji (od napięcia, przez komedię, po trochę horroro-dramatu), no dosłownie wszystko jest tu pierwszą ligą pierwszej ligii.

 

Tylko szabla Iris trochę mnie rozczarowała, spodziewałem się tej szumnie zapowiadanej nowej mechaniki, a dostałem mieczyk, który ładuje sobie moc i sam ją uwalnia. Szkoda. Tym niemniej, jeśli bierzemy Dziki Gon i Serca z Kamienia jako całość to Wiedźmin 3 jest RPGiem dekady, lekko.

Odnośnik do komentarza

Goty dodatek sobie porobiłem ostatnie zadania dziś. Naprawdę nie wiem kto pisze scenariusz tego dodatku ale widać że odpuścili troszkę z powagą i to na plus .  Małe rzeczy śmieszą jak one linery wiedźmina dialog : - Jak romantycznie  - (pipi)j  . Śmieszą też większe których zdradzać nie będę. Bardzo fajnie zrobiona Shani i tak może za dużo jej nie było ale dla mnie w sam raz a

scena nad jeziorkiem goty i chyba najlepiej zrobiony sex w Wieśku

.

chociaż sex z triss na latarni nadal najbardziej humorystyczny

 

 

Olgierd i Pan lusterko dają radę. Dubbing jak zwykle daje radę. Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić to chciałbym w następnym dodatku jakąś fajną rolę dla jaskra i  któregoś z krasnoludów albo Yarpena albo Zoltana. Dla mnie ta trójka to goty ekipa i żąl że w pierwszym dlc nie wykorzystana.

Odnośnik do komentarza

Blantman mogłeś napisać ze drugi spoiler tyczy sie podstawki:/ osobiście narazie miałem wątek z yen. A co do dodatku ja skończyłem wczoraj i co tu dużo gadać. Niech oni wypuszczają takie cos regularnie do konca tej generacji konsol:o i jeszcze te karty w wersji pudełkowej. Juz ograłem trochę partyjek w rzeczywistości i czekam na kolejne talie w kolejnym dodatku: Redzi wierze ze go dorzucicie;)

Odnośnik do komentarza

Goty dodatek sobie porobiłem ostatnie zadania dziś. Naprawdę nie wiem kto pisze scenariusz tego dodatku ale widać że odpuścili troszkę z powagą i to na plus .  Małe rzeczy śmieszą jak one linery wiedźmina dialog : - Jak romantycznie  - (pipi)  . Śmieszą też większe których zdradzać nie będę. Bardzo fajnie zrobiona Shani i tak może za dużo jej nie było ale dla mnie w sam raz a

scena nad jeziorkiem goty i chyba najlepiej zrobiony sex w Wieśku

.

chociaż sex z triss na latarni nadal najbardziej humorystyczny

 

 

Olgierd i Pan lusterko dają radę. Dubbing jak zwykle daje radę. Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić to chciałbym w następnym dodatku jakąś fajną rolę dla jaskra i  któregoś z krasnoludów albo Yarpena albo Zoltana. Dla mnie ta trójka to goty ekipa i żąl że w pierwszym dlc nie wykorzystana.

Jaskier może się znajdzie w Toussaint, ale jakoś nie widzę tam za bardzo krasnoludów, choć faktem jest, że lubią popijawy i inne zabawy. W następnym dodatku to chcę dużo wampirów i równie ciężkie walki jak ta w trzecim życzeniu.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...