Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz na niższym, nie ma za to i tak osiągnięcia. Nie wiem, nie miałem szczególnych problemów, może lepszy miecz.

Udało się na najwyższym :D A wszystko dzięki

Krąg Aard. Bez tego chyba w "nieskończoność" bym walczył :) Kto wie może zbyt szybko wracająca energia to jakiś bug. Być może część osób ma z tym problem, a część nie.

 

 

Osiągnięcia/trofea, itp w grach nie interesują mnie specjalnie. Jak coś wpadnie to jest "miło". Gram na wyższym dla własnej satysfakcji :)

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

:D   Ja nie cierpię w grach zabawy w kompletowanie broni/rynsztunków/szukania jakichś z d.u.py składników po omacku lub z poradnikiem i ani razu nie użyłem żadnego oleju, a z mikstur to tylko Jaskółka i Grom :) Na Drodze ku zagładzie i tak było prosto, miałem tylko problem z

Imlerithem

, bo nie wiedziałem jaką taktykę obrać :) Tak samo w Bloodborne, walczyłem tą długą bronią (kosa, czy tam halabarda - nie pamiętam), bo jak zobaczyłem, że trzeba coś zbierać i szukać z poradnikami, to mnie ch... strzelał :) Teraz zacząłem Dark Souls II i postąpię podobnie ;)

 

A dodatek Serca z kamienia znakomity :) Weselicho rodem z Wyspiańskiego, klimacik całej opowieści - Mistrzostwo Świata. Wart każdej ceny. Jak wydadzą wersję GOTY z dodatkami Serca z kamienia i Krew i wino i Ktoś w to będzie grał pierwszy raz, to będzie ojsrany ze szczęścia. Po prostu czysty, growy orgazm.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Ja nie cierpię w grach zabawy w kompletowanie broni/rynsztunków/szukania jakichś z d.u.py składników po omacku lub z poradnikiem i ani razu nie użyłem żadnego oleju, a z mikstur to tylko Jaskółka i Grom

 

 

Może masz inne podejście do gry może nie wczułeś się w ten świat itp itd nie wazne ale powiem jedno.

Omijając alchemię, cale to szukanie ziołek, składników schematów oręża itp sporo z gry Tobie uciekło.

Grając na ostatnim poziomie trudnosci ciągle korzystam z ostrzenia broni, olejków elikisrów itp itd i nie wyobrażam sobie aby tego nie robić.

Po prostu gra traci wtedy ten pazur wiedzminski!!!

Odnośnik do komentarza

Mi za czyszczenie obozów nie wpadło zarówno na nowym sejwie, jak i po ukończeniu wątku głównego. Zbugowany, do patcha nie ma co się męczyć.

Wymyśliłem jak to wbić, bo nie mogłem spać po nocach w oczekiwaniu na łatkę. Wywaliłem wszystkie savey z konsoli i następnie zacząłem 'Tylko Serce z Kamienia". Szybkensem obskoczyłem 8 obozów i BOOM! trofka wpadła po zarżnięciu ostatniego rycerza. Nawet ostatniej skrzynki nie musiałem otwierać. 100% w Wiesiu - tak dobrze się z tym czuje  :banderas:

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Mi za czyszczenie obozów nie wpadło zarówno na nowym sejwie, jak i po ukończeniu wątku głównego. Zbugowany, do patcha nie ma co się męczyć.

A probowales jeszcze raz odwiedzic kazdy oboz, bo mi tez nie wpadlo, a jak zaczalem raz jeszcze po nich jezdzic, to okazalo sie ze gdzies byl 1 z rycerzy.

Co do samego dodatku - wszytsko juz zostalo powiedziane - swietny jak cala gra. Mozna oczywiscie sie przyczepic, ze nie kontynuuje zakonczenia, bo u mnie w dodatku zdecydowanie nikt nie powinien pozdrawiac Radowida, a i mialem nadzieje, ze pale z odmiencami znikna.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zacząłem, jestem pod koniec pierwszej misji przy

opcjonalnej walce z Olgierdem

 

 

Jakie to jest dobre :banderas: klimat po prostu wylewa sie z ekranu i jest zupełnie inny niż w podstawce. plus w końcu poziom trudności nie jest tak żałośnie niski jak pod koniec podstawy (na death marchu). 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

A co jeśli zaczniemy dodatek oddzielnie? Bo u siebie mam zalecane, żeby postać była na 62. poziomie a ja zbliżam się właśnie do 50. Po zakupie w menu gry pojawiła się opcja, że albo ruszam od razu albo w trakcie przygody. Rozpoczęcie Serc z Kamienia od razu nie ma potem żadnego wpływu na przebieg historii w głównej fabule? A jak rozpocznę grę w trakcie przechodzenia wątku głównego to ma to wpływ na główne wątki w podstawce?

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

właśnie ściągam serce z kamienia :) jeszcze nie ukończyłem głównego wątku gry (nadal, wstyd :( ale na 2 miesiące odłożyłem wiedźmina dla DkS2 i 3). Lepiej do niego przystąpić przed zakończeniem właściwego wątku, w trakcie ogrywania wątków głównych, czy już po ? Czy nie robi to żadnej różnicy? :) 

Odnośnik do komentarza

Ja też dzisiaj zacząłem dodatek - questy mam na poziomie 32. Sam mam 34 level i gdyby nie op krwawienie w broni, to bym się napocił w walce z pierwszym bossem. A tak wystarczył hit i życie mu spadało w mig - rinse & repeat . Myślałem, że to załatali w między czasie - bo pamiętam, że podobnie ubiłem tego gryfa z 4x poziomem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...