Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No scena super. Jak zapytał

Czy kupowałem małże aby potem sprzedać perły z nich?

to leżałem ze śmiechu tak samo na pytanie

czy wchodziłem do cudzych domów i przywłaszczałem sobie ich rzeczy

. Jak na razie dużo humoru i klimatu takiego z bajek dla dorosłych. To spotkanie na rozstajach i dziecięca piosenka :D Goty dlc do goty gry

najbardziej mi sie podbał gag z

zebraniem magicznego domu ze skarbca, jak geralt go cchcial podniesc, zapalil swieczki przez przypadek i powiedzial "cholerne swieczki!"

xddd

 

no i pan lusterko... ta postać jest najbardziej kozacka z całego uniwersum wiesława :banderas:

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Mam problem z misją Hulaj Dusza ;/

 

 

 

Jest ze mna duch Witolda i jedziemy na to wesele na które Geralt miał iść. Na miejscu czeka na nas Shani i jak chce z nią pogadać i zacząć misję to jest tylko: "taak, co chcesz Geralt ? " i to wszystko ;/ Próbowałem medytować i rozpocząć misję w różnych godzinach, ale to nic nie dawało ...

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam problem z misją Hulaj Dusza ;/

 

 

 

Jest ze mna duch Witolda i jedziemy na to wesele na które Geralt miał iść. Na miejscu czeka na nas Shani i jak chce z nią pogadać i zacząć misję to jest tylko: "taak, co chcesz Geralt ? " i to wszystko ;/ Próbowałem medytować i rozpocząć misję w różnych godzinach, ale to nic nie dawało ...

 

 

 

 

A ubrałeś się w weselny strój suszący się przed domkiem na lewo od Shani?

 

Odnośnik do komentarza

 

No scena super. Jak zapytał

Czy kupowałem małże aby potem sprzedać perły z nich?

to leżałem ze śmiechu tak samo na pytanie

czy wchodziłem do cudzych domów i przywłaszczałem sobie ich rzeczy

. Jak na razie dużo humoru i klimatu takiego z bajek dla dorosłych. To spotkanie na rozstajach i dziecięca piosenka :D Goty dlc do goty gry

najbardziej mi sie podbał gag z

zebraniem magicznego domu ze skarbca, jak geralt go cchcial podniesc, zapalil swieczki przez przypadek i powiedzial "cholerne swieczki!"

xddd

 

no i pan lusterko... ta postać jest najbardziej kozacka z całego uniwersum wiesława :banderas:

Cd projekt pokazuje tymi gagami dystans do swoich produktów. Mało która firma potrafi śmiać się z siebie

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem 2/3 z głównego questu i wydaje mi się, że zbliżam się powoli do końca. 

Jak na razie bardzo mi się podoba aczkolwiek mam pytanko

 

 

Czy napad dało się przeprowadzić całkowicie po cichu czy jednak i tak rozpierducha jest nieunikniona?

 

 

W ogóle podczas walki ze strażnikami jeden z nich rzucił tekst "Twoja stara pierze w rzece". XD

 

No i jakieś nowe wersje ekwipunku dodali tzn. mistrzowskie zbroje/miecze i nie wiem czy to jakiś bug czy coś, ale zbierałem jakiś ekwipunek gdzie zadanie było na lvl 4, chyba 16 i 26 aczkolwiek wiem, że tego nie zbierałem wcześniej(a jestem pewien, że chyba wszystko zebrałem) bo było to w Kaer Morhen i z map, których nigdy wcześniej nie widziałem. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Skąd wziąć kasę w ilościach hurtowych?

Miałem ~11k  po ukończeniu podstawki i zrobieniu prawie całego zestawu niedźwiedzia. 5k już poszło na runotwórcę a z tego co można wyczytać potrzeba jej dużo więcej. 

No jest myk na szybka kase z którego musiałem skorzystać bo wszystkie mapki wyczyszczone a kasy na runy brakło. Chyba działa u każdego kowala/płatnerza, u Hatoriego i w oxenfurcie działało. Nie żebym popierał takie czity w grach ale czasem nie ma wyjścia :P

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Właśnie ukończyłem dodatek. Dosyć krótki, mogliby dodać więcej pobocznych zadań (no chyba, że coś pominąłem - alchemik, kobieta i zaklinacz?).

 

Historia bardzo dobra, ciekawe zadania. Nareszcie poprawili walki z bossami, tych dwóch występujących w dodatku jak dla mnie o wiele ciekawszych niż walki z dzikim gonem. 

 

Znalazł ktoś może stalowy miecz żmii? 

Odnośnik do komentarza

O to widzę, że mieliście złe zakończenie. 

 

Ja też najpierw to wybrałem, ale potem wczytałem save'a i

 

 

przeszkodziłem panowi Lusterko w zabraniu duszy Olgierda i wtedy Geralt zaproponował układ 2 dusze uwolnione jeśli uda mu się rozwiązać jego zagadkę. Udało mi się. Bardzo dobre zakończenie.

 

 

W ogóle to historia jest bardzo podobna do historii pana Twardowskiego, który zaprzedał duszę diabłu. W obu historiach jest również księżyc. :D

Można to też lekko porównywać do Fausta. 

 

 

 

Fabularnie znowu Redzi rozwalili. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...