Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie wkurza to zapędzanie świń na weselisku... Jedna jakimś przypadkiem poszła, gdzie trzeba, ale z drugą, bez Aksji (a nie chcę, bo nagroda mnie ominie) nie ma opcji, bo w sumie to mechanika całej akcji skopana jest niesamowicie - na dobrą sprawę nie wiadomo, jak świnię zaganiać, nakierować itp.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Właśnie się dowiedziałem, że (spoiler z zakonczenia)

 

Można zapytać Gauntera o Ciri w ramach ostatniego życzenia, nie powie Geraltowi gdzie ona jest ale powie jak sprawić, żeby mieć najlepsze zakończenie podstawki

 

 

Ta gra nie przestanie mnie zaskakiwać

 

e: widze ze byla o tym mowa wczesniej, przegapilem a sam dodatek ogrywalem po podstawce, ciekawe ile jeszcze takich rzeczy mnie ominelo?

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Właśnie się dowiedziałem, że (spoiler z zakonczenia)

 

Można zapytać Gauntera o Ciri w ramach ostatniego życzenia, nie powie Geraltowi gdzie ona jest ale powie jak sprawić, żeby mieć najlepsze zakończenie podstawki

 

 

Ta gra nie przestanie mnie zaskakiwać

 

e: widze ze byla o tym mowa wczesniej, przegapilem a sam dodatek ogrywalem po podstawce, ciekawe ile jeszcze takich rzeczy mnie ominelo?

 

W trakcie brania udziału w aukcji, gadamy z tą starszą panią. Po podstawce sami wiemy kto zmarł, więc mówimy o tym babce. Jeśli pogadamy z nią przed tym wydarzeniem, dialog będzie naturalnie inny ;) dodatkowo, jak Geralt nabawił się swojej pieczęci na twarzy, to mógł spytać triss/ciri/yen o to czy wiedza jak to usunac i jak wyglada

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Właśnie ukończyłem pierwszy dodatek do Wieśka. Co prawda rzuciłem się od razu na wątek główny i zostało mi jeszcze trochę zadań pobocznych i zleceń. Świetna postać ten cały O'Dim, szkoda tylko, że w gwincie jego karta jest taka słaba. Dodatek to mocne 8/10, przynajmniej jeśli chodzi o główną fabułę. z Krew i Wino chyba się wstrzymam do czasu wyjścia edycji GOTY, 169zł z wysyłką to moim zdaniem zacna cena.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ukonczylem pierwszy dodatek i chyba smialo moge go nazwac najlepszym dodatkiem w jakiego gralem ever. Zajal z jakies 10-15 h i jest p.ierdolonym przykladem dla innnych leniwcow i oszustow kastrujacych swoje gierki i opychajacych  krótkie popłuczyny, które są w wiekszosci  wyrwanymi kartkami ze srodka/końca książki. O stosunku cena/jakość to nawet nie ma co wspominać, bo DLC do Wiedźmina  pokazuje jak powinno to wygladac.

 

Serca z kamienia maja naprawdę fajne i dosyć wymagające walki z bossami (niektóre w stylu soulsow) i każdy z bossow ma swój wlasny repertuar. Najlepsza

Żaba, Klucznik(dizajn jak z SH) i Olgierdy

w tym w tej ostatniej walce na początku nie miałem pojęcia jak sobie poradzić do momentu az zaczalem

tak grac, zeby maksymalnie z jednym jednocześnie walczyc, unikając kontaktu z reszta

.

Glowny watek bardzo dobry i lepszy niż podstawka, ale tez wiadomo, ze  skondensowana forma dodatku na pewno w tym pomaga. Tak jak podstawke można porownac do sagi, tak HoS jest odpowiednikiem opowiadan. 

Postac

Pana Lusterko

jest tak dobrze napisana, ze z pewnoscia najlezy do scislej czolowki w wiedzminksim uniwersum, Olgierd tez kozak postac, która nie jest czarno biala tak samo jak wybory w całej grze.

Shani

 dosyć krotki epizod, ale scena seksu z nia chyba najlepsza ze wszystkim części, wiec jest dobrze.

Cala historia to praktycznie mieszanka wszystkiego co się da, mozna znaleźć tu horror(czasami miałem ciary), komedie(Wesele roz,(pipi)alo), dramat, no dosłownie wszystko.

Wspomniec musze tez o przyśpiewce dzieci, która jest trochę creepy i dziwnie dla mnie znajoma, nie wiem czy to reinterpretacja jakiś ludowych motywow czy jak ale bardzo fajnie to wyszlo.

Z tego co, wiem jest sporo smaczków w zaleznosci czy zaczniemy dodatek w trakcie gry, przed podstawka czy pod koniec, niby (pipi)y, ale jaram się takim rzeczami nieporównywalnie bardziej niż rozdzielczoscia 8k i sloncem bez efektu szmaty w FH3.

 

Naprawde polecam, bo wśród dodatkow to jest perla i tylko DLC od Rockstara sa na podobnym poziomie. Ktos kto zagra pierwszy raz w Wiedźmina 3 w wersji GOTY bedzie roz.(pipi)ony na atomy. Zycze sobie, zeby Krew i Wino zachowaly ten poziom, a później nic tylko czekac na CyberPunk.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

pozyczylem konsolle od ziomeczka, on ma dodatki sciagniete z neta, a plyte z podstawka, czy jak nie mam tej konsoli do neta to nie urucomie dodaktów?

Uruchomisz. Najlepiej nie zaczynaj ng+ tylko wgraj save po skończeniu podstawki i możesz jechać dodatki. W ng+ wszystko jest zeskalowane w górę i raczej ciężko będzie ci grać ten dodatek, bo on sam w sobie jest trudny. Dodatek możesz też przejść na randomowym Geralcie z levelem początkowym 30, po wybraniu w menu gry "nowa gra". Tam chyba jest wybór, czy chcesz grać od nowa, ng+ czy same dodatki z tego co pamiętam.
Odnośnik do komentarza

Po skończeniu podstawki od razu odpaliłem dodatek Serca z Kamienia i OMG jakie to było dobre, w pewnych moemntach lepsze niż podstawka. Na najwyższym poziomie trudności bossowie są nieco trudniejsi niż w podstawie ale dalej nie jest to poziom bloodborne. Misje, fabuła i postacie po prostu mistrzostwo świata.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo juz, ze wersja goty ma oddzielne pucharki, od wersji premierowej. Jak, jednak wygląda sytuacja z dodatkami - czy tez maja oddzielne trofea, czy wspólne ? 

GOTY ma osobne trofea, ale są dokładnie takie same jak w przypadku podstawki i dodatków. Trzeba je zdobywać od zera. Zapisy z podstawki nie działają z wersją GOTY.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...