Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nabijanie kasy w W3 poprzez wykorzystanie glitchy mija się z celem. Grając na najwyższym poziomie kasy miałem tyle że i tak nie było co z nią robić. Dopiero Serca z Kamienia i rozwijania kupca od zaklinania broni/pancerzy pozwolilło na wydania większej ilości kasy (jak dla mnie akurat te słowa runiczne były słabo przydatne).


Pewnie będę powtarzał zdanie innych ale co tam  ^_^ . Tak powinno się robić dodatki, fabuła, postacie, bossowie wszystko to na bardzo wysokim poziomie. W szczególności zachwyciła mnie postać Pana Lusterko: tajemniczy, przebiegły, okrutny no i ten świetnie dobrany głos w Polskiej wersji językowej. CDP dokonało tego czego większość studiów nie potrafi zrobić lub nie chce, czyli zrobić dodatek do gry odpowiadający cenie ( a nie maści DLC za nie wiadomo jakie pieniądze i dające na jedno wielkie (pipi)), a co najważniejsze posiadający fabułę nawet lepszą niż w podstawce. 

 

Następny dodatek biorę w ciemno, bo mam mega kredyt zaufania do tego co robi CDP.

 

Święta prawda, W3 przeszedłem już dwa razy na Drodze ku zagłady, platynka wpadłą, Serca z Kamienia zakończone i mogę potwierdzić tylko, że ta gra jest wybitna. Piękny świat, ciekawie prowadzone questy poboczne, poprostu chce się grać. Szkoda tylko, że na kolejne DLC przyjdzie jeszcze trochę poczekać:(

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nie, były chyba ze 3 albo 4 starcia(w jaskiniach).

 

Spoko, ja też mam tę dolegliwość i dałem radę, po prostu napier.dalałem X, żeby jak najszybciej to zabić. :lapka:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Ja to ścierwo w grach napier.dalam z zamkniętymi oczami, a wcześniej koniecznie muszę zobaczyć na YT jak wygląda design, by "się nastawić" :D Ostatnio miałem problem z graniem w Skyrima jak te wielkie bydlaki znienacka spadały z góry w jaskiniach. Na szczęście w Bloodborne było tego mało. Paskudna dolegliwość. Horrory, Silent Hille, Alien itd. - nie robi mi to. Za to pająki w grach powodują u mnie gęsią skórę i nadmierną potliwość.

Odnośnik do komentarza

Witam forumowicze. Mam mały problem jak go... pobrać. Kupiłem wersję pudełkową dodatku (ps4), ale niestety nie ma mnie teraz w Polsce bym sam mógł obadać paczkę więc poprosiłem brata o pomoc. Wysłał mi tylko jakiś 12-cyfrowy kod i nic więcej. Otóż moje głupie pytanie brzmi - gdzie mam ten kod wpisać? W menu głównym gry? PSN? Pewnie w pudełku jest instrukcja "step by step", ale niestety nie mam do niej dostępu. 

Odnośnik do komentarza

Witam forumowicze. Mam mały problem jak go... pobrać. Kupiłem wersję pudełkową dodatku (ps4), ale niestety nie ma mnie teraz w Polsce bym sam mógł obadać paczkę więc poprosiłem brata o pomoc. Wysłał mi tylko jakiś 12-cyfrowy kod i nic więcej. Otóż moje głupie pytanie brzmi - gdzie mam ten kod wpisać? W menu głównym gry? PSN? Pewnie w pudełku jest instrukcja "step by step", ale niestety nie mam do niej dostępu.

Na ps store w opcji zrealizuj kod.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Maiden

1. Czy trzeba rozpocząć grę od jakiegoś konkretnego poziomu? 33 styknie?  
2. Czy gdzieś znajdę intrukcję gry w Gwinta? Kupiłem limitkę, mam talię, ale grać nie umiem ;)

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

1. Czy trzeba rozpocząć grę od jakiegoś konkretnego poziomu? 33 styknie?

2. Czy gdzieś znajdę intrukcję gry w Gwinta? Kupiłem limitkę, mam talię, ale grać nie umiem ;)

Masz trzy metody rozpoczęcia dodatku. Po zainstalowaniu gra w menu sama ci je opisze.

Pograj z karczmarzami w grze i szybko złapiesz zasady.

Odnośnik do komentarza

Dodatek jest na normalnej grze bodajże od 30-32 levelu więc spokojnie możesz grać.

 

W Gwinta najlepiej się nauczyć grać podczas partyjek w samej grze, choć też mi dużo kumpel pomógł, gdy sam grając mówił mi co robi, dlaczego i jak to ogólnie działa. Instrukcja do gry w gwinta jest w limitkach dodatku, w limitce do Xboxa One niestety takiej nie ma.

Odnośnik do komentarza

 

Quen, okładanie mieczem i od razu niszcz aktywny obraz.

 

 

Tak już wcześniej robiłem, ale czasami za późno niszczyłem i większość energii odzyskał. I tak w kółko... Ewentualnie zagram na niższym. Z tego co przeczytałem na różnych forach to wiele osób ma z tym problem na najwyższym poziomie.

 

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.