Skocz do zawartości

Gość _Be_

GOTY 2015  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej goty/gotg gra 2015 na stacjonarkach to?

  2. 2. A GOTY na handheldach?

    • Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 Record Breaker
    • Xenoblade Chronicles 3D
    • Monster Hunter 4 Ultimate
    • The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D
    • Etrian Odyssey 2 Untold: The Fafnir Knight
    • Steins;Gate
    • Helldivers
    • Oreshika: Tainted Bloodlines
    • Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls
    • La-Mulana EX
    • Nie mam handhelda smutna rzaba.psd
    • Hearthstone
  3. 3. Najlepszy remaster 2015

    • Grand Theft Auto V (PC)
    • Journey
    • Divinity: Original Sin Enhanced Edition
    • Homeworld Remastered Collection
    • Dark Souls II: Scholar of the First Sin
    • Resident Evil HD Remaster
    • Uncharted: The Nathan Drake Collection
    • DmC: Devil May Cry Definitive Edition
    • Borderlands: The Handsome Collection
    • Gears of War: Ultimate Edition
    • Rare Replay
  4. 4. Największy fuckup/rozczarowanie 2015

  5. 5. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

grafika nie jest najważniejsza ! Graficznie i tak robi xeno wrażenie na otwartym terenie to leveling jest z(pipi)any :D

 

masz za dużo gier i dlatego tak mówisz, przez wszystko chciałbyś iść jak przecinak i mieć zaliczoną nastepną grę a tutaj psikus tak to nie działa

Odnośnik do komentarza

uwaga oficjalne podsumowanie wiedzmina 3:

-grafika ładna tylko w słonecznej pogodzie, po zmroku wyglada jak guwno

-c,hujowy system walki, gorszy niż w jedynce

-questy w 90% polegające na gonieniu czerwonych kropek

-za duzy w wiekszosci pusty swiat, postawili na ilosc a nie na jakosc

-sciezka dzwiekowa ktora zaczyna wku,rwiac po kilku godzinach

 

bedzie tak jak z unczarted 2, po jakims czasie od premiery zacznie sie pojawiac coraz wiecej negatywnych opinii. obudzcie sie z tego matrixa, gra jest pie,rdolonym balasem!!

 

edit dodam, że przeczytałem całą sagę 2 razy, w jedynke grałem zaraz po premierze, 2ke przeszedłem 2 razy i rpg jest moim ulubiionym gatunkiem oczywiscie mowie o pecetowych a nie jakichs chinskich pedalszczyznach no i co no i guwno.

Edytowane przez Tommo
  • Plusik 7
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

grafika nie jest najważniejsza ! Graficznie i tak robi xeno wrażenie na otwartym terenie to leveling jest z(pipi)any :D

masz za dużo gier i dlatego tak mówisz, przez wszystko chciałbyś iść jak przecinak i mieć zaliczoną nastepną grę a tutaj psikus tak to nie działa

Nie, potrafię z grą spędzić i 200 h olewajac inne ale nie lubię grindu. Nie wiem co ma niechęć do grindu wspólnego z ilością gier? Jak miałbym jedną grę to bym grał nawet jakby mnie grindowanie nudziło :)? Wtedy bym po prostu konsole wyłączył :P

Odnośnik do komentarza

uwaga oficjalne podsumowanie wiedzmina 3:

-grafika ładna tylko w słonecznej pogodzie, po zmroku wyglada jak guwno

-c,hujowy system walki, gorszy niż w jedynce

-questy w 90% polegające na gonieniu czerwonych kropek

-za duzy w wiekszosci pusty swiat, postawili na ilosc a nie na jakosc

-sciezka dzwiekowa ktora zaczyna wku,rwiac po kilku godzinach

 

bedzie tak jak z unczarted 2, po jakims czasie od premiery zacznie sie pojawiac coraz wiecej negatywnych opinii. obudzcie sie z tego matrixa, gra jest pie,rdolonym balasem!!

 

edit dodam, że przeczytałem całą sagę 2 razy, w jedynke grałem zaraz po premierze, 2ke przeszedłem 2 razy i rpg jest moim ulubiionym gatunkiem oczywiscie mowie o pecetowych a nie jakichs chinskich pedalszczyznach no i co no i guwno.

Zgadzam sie w pelni, prawie takie same guw.no jak Red Dead Redemption

Odnośnik do komentarza

o to to, pamiętam jak kupiłem po raz pierwszy ps3 i RDR było na dysku wersja z plusa ja podjarany, że zagram za free w takiego sztosa nad którym srało się całe forum a nawet do meksyku nie doszedłem tylko wydupcyłem tego nudnego crapa z dysku

 

wiedzmiin

unczarted 2

rdr

3 najbrdziej przehypowane balasy w historii kosmosu

 

edit, ostatnim asasynem w jakiego grałem była jedynka na x360, po takim traumatycznym przezyciu nie mialem odwagi sprawdzac innych czesci.

Edytowane przez Tommo
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

o to to, pamiętam jak kupiłem po raz pierwszy ps3 i RDR było na dysku wersja z plusa ja podjarany, że zagram za free w takiego sztosa nad którym srało się całe forum a nawet do meksyku nie doszedłem tylko wydupcyłem tego nudnego crapa z dysku

 

wiedzmiin

unczarted 2

rdr

3 najbrdziej przehypowane balasy w historii kosmosu

 

edit, ostatnim asasynem w jakiego grałem była jedynka na x360, po takim traumatycznym przezyciu nie mialem odwagi sprawdzac innych czesci.

 

ATOMÓWKI PRAWDY!

Odnośnik do komentarza

 

klimat, koncept muzyki, cele.....WHAT ?

Celem w BB jest głównie zabijać i ewentualnie delikatnie zainteresować się lore świata czytając inskrypcje przedmiotów tak jak w Soulsach. W Wiedźminie musisz wpływać na dialogi i liczyć się z konsekwencjami tego jak potoczą się wątki, pobawić się w detektywa, jeździć konno, zabijać, porobić inne opcjonalne rzeczy - To tylko kilka z rzeczy jakie można tam (czasem trzeba) robić ale nie do tego zmierzam. Pomimo że tyle wypisałem dla Wiedźmina wcale to nie znaczy że jest lepszą grą, tylko inaczej skonstruowaną.

Obie gry potrafią uzależnić swojego odbiorcę do długich posiedzeń. Walka w BB musiała byc skonstruowana bardzo dobrze, bo to na niej opiera się główna część gry. Musi dawać radość i mnogość opcji. BB technicznie da się przejść tak jak soulsy całą grę polegając na swoim skillu, a mniej na statsach postaci tak Wiedźminowi bliżej do klasycznego rpg, gdzie jeszcze może damy rade ubić coś większego od nas o 5 lvl'i ale im dalej w las tym coraz mniej ma to sensu. Jednakże wciąż w Wiedźminie można walczyć wedle własnego uznania, a walki z różnymi maszkarami czy ludźmi wymagają innego podejścia i trochę poznania wroga.

Nie wiem dla mnie po prostu porównywanie tych gier czy mierzenie ich ze sobą to głupota. Możesz albo nie lubić jednej, albo trochę mniej lubić od drugiej i tyle z krytykowania.

 

max payne 2

Nie była zła ale osobiście zmęczyły mnie niektóre poziomy względem niepokonanej jedynki.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

@froncz

 

Mgs 5 był (pipi)owy od drugiej połowy. Mam wrażenie że gra wyszła nie skończona. Mgs online to już w ogóle kupa była.

 

 

Zeldy prawie wszystkie nudne. Skończyłem tylko 2 twillight princess i skyward sword. Reszte nawet jak uruchamialem to szybko zasypiałem. A grałem we wszystkie co wyszły w ciągu ostatnich lat na 3ds , wii u czy wii. Też remastery starych części.

 

Dishonored przeszedłem ale im dalej w las tym nudniej.

 

Xenoblade x już krytykowałem kilka stron wcześniej. Spoko gra ale po czasie nudzi grindem bez celu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...