Skocz do zawartości

Gość _Be_

GOTY 2015  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej goty/gotg gra 2015 na stacjonarkach to?

  2. 2. A GOTY na handheldach?

    • Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 Record Breaker
    • Xenoblade Chronicles 3D
    • Monster Hunter 4 Ultimate
    • The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D
    • Etrian Odyssey 2 Untold: The Fafnir Knight
    • Steins;Gate
    • Helldivers
    • Oreshika: Tainted Bloodlines
    • Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls
    • La-Mulana EX
    • Nie mam handhelda smutna rzaba.psd
    • Hearthstone
  3. 3. Najlepszy remaster 2015

    • Grand Theft Auto V (PC)
    • Journey
    • Divinity: Original Sin Enhanced Edition
    • Homeworld Remastered Collection
    • Dark Souls II: Scholar of the First Sin
    • Resident Evil HD Remaster
    • Uncharted: The Nathan Drake Collection
    • DmC: Devil May Cry Definitive Edition
    • Borderlands: The Handsome Collection
    • Gears of War: Ultimate Edition
    • Rare Replay
  4. 4. Największy fuckup/rozczarowanie 2015

  5. 5. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

4 gierka bazująca na mechanice z pierwszego Demon Souls z nowym settingiem kontra Wieśniak 3,który pokazał,że gry z otwartym światem mogą być zrobione z pasją,posiadać ciekawe side-questy i urzekać klimatem, świetnym main story i wyrazistymi postaciami. Wybór mógł być tylko jeden i w pełni zasłużony.

 

bawi mnie niezmiernie, kiedy ludzie masturbujący się do czystości, wyższości i hardkorowości gameplayu, zarzucają bloodborne odgrzewanie kotleta. przemodelowanie systemu walki z soulsów na bloodborne to więcej, niż w tym temacie dokonał wiedźmin na przestrzeni całej serii.....i w zasadzie wszystkie zachodnie gry.

 

klimat ? pod względem klimatu, na który składa się design graficzny, muzyka, opowieść i niesamowicie wykreowany (wrzech)świat z pogranicza jawy i snu, to dla mnie absolutny numer jeden w temacie gier.

 

gra stworzona z wielką pasją ale i wymagająca tyleż samo pasji i zaangażowania od gracza. dlatego nie miała zbytnio szans z wiedźminem, który jest totalnie komercyjnym pewniakiem na wzór holywoodzkiej superprodukcji. dość powiedzieć, że pewnie malutki procent graczy jest w stanie docenić tą grę w pełni, nawet ci co dali ją na pierwszym miejscu. zupełnie naturalna sprawa. 

 

 

 

No faktycznie BB w chu.j oparta jest na mechanice DS. Kolejny który nie grał a sie wypowiada.

 

no jest mocno oparta, ale jest też poza konkurencją, nie musi przecież konkurować z machaniem mieczykiem w skyrimach, wiedźminach i dragon ejdżach, bo zupełnie nie ma z czym. to tak jak wymagać od inwalidy, żeby skakał wyżej od majkela dżordana

 

 

 

Wiedzmin 3. 3 czesc oparta na tym samym schemacie co W1 i W2.

 

jednak krążą słuchy, że tym razem nawet grywalna i wyprzedza asasyna . tak że jest krok na przód 

Odnośnik do komentarza

Wybór mógł być tylko jeden i w pełni zasłużony.

jeśli wybór najlepszej gry rozumiemy przez wybór tej dysponującej najlepszą grywalnością to nie :reggie:

inna sprawa że sam do niedawna wskazywałem czasami wyżej gierki, których gameplay/ sterowanie niedomagało, ale fabuła, klimat i postacie dodawały im +2 do oceny, więc mogę to zrozumieć. :hi:

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

 

Piękny ból dupy klapów,że nawet na forum jedyny wartościowy ex na PS4 nie wygrał w kategorii najlepsza gierka XD

niepewny grunt ? szybko ! wklejam slogan z console wars zapisany w notatniku !

 

dlatego właśnie wolę śmiać się z wujaszka dżejdżej na tym forum niż pisać o grach

Paliodor to człowiek, który w żadną z tych gier nie grał, ale, to dla niego typowe, się wypowiada.

 

Proponuje olać.

Odnośnik do komentarza

Kazub grałeś chociaż w któregokolwiek wiedźmina? Ta gra w każdej kolejnej części przechodzi wielką metamorfozę. System walki nie zmieniał się wcale od jedynki niga plz. Zresztą dla mnie Dark Souls to najlepsza gierka poprzedniej generacji, ale w 2015 król był tylko jeden

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie ma kategorii najlepszy soundtrack

 

 

:facepalmz:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Mez7zaB6PoY

 

 

Ta (pipi)a Bloodborne NIC nie zapamiętałem ze ścieżki dźwiękowej a grałem miesiąc temu w dlc.. Z Wiedźmina 3 przynajmniej 6 kawałków do teraz pamiętam.  

 

Dla mnie pierwsze miejsce zasłużone ale Bloodborne bym z tomb raiderem zamienił i undertale.  

 

Niezależnie od miejsc 2-5 . W3 zasłużenie na 1 miejscu. Z wiedźminem spędziłem w tym roku prawie 200 h i cały czas odkrywałem coś nowego. BB to gra na 40 h a potem to zabawa z mechaniką, lochami i pvp.  Ja tam nigdy się w to nie bawiłem za dużo. Polecam obie ale W3 to arcydzieło a BB to gra bardzo dobra.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Blant dobrze napisal, w BB przegralem jakies 200-300h i nic nie pamietam ze sciezki dzwiekowej (chociaz moze to wina Ukya, bo nolajfilismy razem na party czacie), z Wieska pamietam chyba z 10 kawalkow ktore czasem sobie odswiezam bo sa po prostu tak za(pipi)iste :banderas:

 

Wiedzmin zaoral po calosci, w niemalze kazdym aspekcie.

 

 

Odnośnik do komentarza

jakkolwiek ładne te folkowe przygrywki z wiedźmina, wpadające w ucho i mogą się podobać, zwłaszcza z sentymentu do samej gry, to nie wiem jaką fantazję trzeba mieć, żeby stawiać to wyżej od ścieżki z bloodborna. je.bać graczy :taknieco:

Kazub ale tak na spokojnie grałeś w cokolwiek z top 10 poza bb? Bo wiesz ja gralem we wszystkie pozycje to i mogę porównać a obejrzenie czy posłuchanie na youtube to nie to samo co przeżywanie samemu:).

 

Lubisz soulsy i dla ciebie każda gra from będzie goty. Daj jednak szanse innym grom a może pozytywnie cie zaskoczą.

 

P.s. przepraszam idę spać jutro w robocie poczytam:)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...