Skocz do zawartości

Gość _Be_

GOTY 2015  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej goty/gotg gra 2015 na stacjonarkach to?

  2. 2. A GOTY na handheldach?

    • Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 Record Breaker
    • Xenoblade Chronicles 3D
    • Monster Hunter 4 Ultimate
    • The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D
    • Etrian Odyssey 2 Untold: The Fafnir Knight
    • Steins;Gate
    • Helldivers
    • Oreshika: Tainted Bloodlines
    • Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls
    • La-Mulana EX
    • Nie mam handhelda smutna rzaba.psd
    • Hearthstone
  3. 3. Najlepszy remaster 2015

    • Grand Theft Auto V (PC)
    • Journey
    • Divinity: Original Sin Enhanced Edition
    • Homeworld Remastered Collection
    • Dark Souls II: Scholar of the First Sin
    • Resident Evil HD Remaster
    • Uncharted: The Nathan Drake Collection
    • DmC: Devil May Cry Definitive Edition
    • Borderlands: The Handsome Collection
    • Gears of War: Ultimate Edition
    • Rare Replay
  4. 4. Największy fuckup/rozczarowanie 2015

  5. 5. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

Jedziemy a co tam

 

ZASADY

 

1. Głosujemy dwoma metodami:

a) głosowanie w ankiecie

b) systemem punktowym

 

2. Używając ankiety głosujemy na maksymalnie po 3 gry na stacjonarki i handheldy, gdzie każda z nich uzyskuje w ten sposób 2 punkty.

 

3. Używając systemu punktowego wpisujemy się do tematu, gdzie wymieniamy i pozycjonujemy 3 gry. W tym wypadku gra na 1 miejscu dostaje 3 pkt, na 2 miejscu 2 pkt, a na 3 miejscu 1 pkt.

 

4. Jeżeli ktoś w ankiecie nie widzi gry, która jego zdaniem zasługuje na tytuł GOTY 2014 niech użyje w głosowaniu systemu punktowego i jej przyzna swoje punkty.

 

5. Jeżeli ktoś zagłosował już w ankiecie ale się zreflektował i woli system punktowy, to może usunąć swój głos w ankiecie.

 

6. W przypadku użytkowników, którzy zarówno zagłosowali w ankiecie jak i wpisali w tym temacie swoje trzy typy, tylko głosy z ankiety będą brane pod uwagę.

 

 

FAQ

1.Wybierałem tytuły, które byly dość głośne na forumku i miały ogólnie dobre przyjęcie, jak czegoś nie ma to wypiszcie w poscie

 

2.Gry sportowe, cody, asassyny i inne raki branży zostały olane (z wyjątkiem Fallouta) 

 

3.Głosowanie kończymy w połowie stycznia

 

 

WYNIKI GŁOSOWANIA

 

Rozczarowanie roku 2015

 

Line up ps4

Kaz-Hirai-600x300.jpg

 

z gierek to MGS V

 

Remaster roku 2015

 

Pudziany ultimate oraz reszta gyrosów

Image19.jpg

 

Rak branży

 

Goty firma robiąca świetne nowe ip i kochająca graczy

1003353_547206471994646_2132301577_n.jpg

 

GOTY 2015 Handheld

 

5. Helldivers

helldivers-listing-thumb-01-us-09feb15-6

4. Hearthstone

Priest.jpg

3. Xenoblade Chronicles 3D

Xenoblade-Chronicles.jpg

2. Monster Hunter 4 Ultimate

Monster-Hunter-4-Ultimate-has-its-releas

1. The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D

skull-kid-600x300.jpeg

 

GOTY 2015

 

10. Life is Strange

Life_Is_Strange_2_97697.jpg

9. Xenoblade Chronicles X

Xenoblade-feature-600x300.jpg

8. Batman: Arkham Knight

Batman__Arkham_Knight_72721.jpg

7. Pillars of Eternity

gry2.jpg

6. Halo 5

evidenza-_1393708177.jpg

5. Ori and the Blind Forest

Ori%20and%20the%20blind%20forest%202-1.j

4. Metal Gear Solid V : Phantom Pain

Metal-Gear-Solid-5-The-Phantom-Pain-PC-6

3. Rise of the Tomb Raider

rise-of-the-tomb-raider-14-600x300.png

2. Bloodborne

bloodborne_70982.jpg

1. Wiedźmin 3

wiedzmin3-dlc--001-0290234u.jpg

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko zagłosować na "Sony" w kategorii największy rak branży, ale kazało mi zaznaczyć odpowiedź w każdej kategorii. Na tegoroczne gierki prócz MGSV i Cities:Skylines (to jest z 2015?) miałem raczej wyje,bane, więc podziękuję za ten plebiscyt z racji braku odpowiednio dużej wiedzy :hi:

 

smutna rzaba.psd

Odnośnik do komentarza

1. Wiedźmin 3

2. Bloodborne

3. Pillars of Eternity

 

Najlepszy remaster: GTA V

Rozczarowanie: Lineup PS4 i XO, po raz pierwszy odkąd pamiętam nie mam kompletnie ochoty grania na konsolach i w najbliższej przyszłości nie zapowiada się, żeby ta chęć wróciła

Rak: Warner Bros

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Ok jadym

 

1. Wiedzmin 3

2. Bloodborne

3. Pillars of Eternity ale tutaj bylo kilka innych swietnych gier np Halo5 duzo nie pogralem ale to co juz pogralem to az chce sie siedziec w Multi. Dying Light imho gra strasznie niedoceniona a tez spedzilem z nia 50h i swietnie sie bawilem.

 

Remaster: Resident Evil HD

Rozczarowanie: Lineup Ogolnie ( PS4 i XBONE ssaja po same kule )

Rak: Jak co roku Ubisoft

 

Btw GOTY 2016

 

1. Guilty Gear Xrd: Revalator

2. Street Fighter V

3. :yao:  Te dwie to jakies 2000h psu w dupe :D

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

1)wiedźmin mimo ze nie ograne, zasługuje na ten tytuł u mnie z racji na wykonanie i całokształt
2)Bloodborne dla fana soulsów gra marzenie, nie jaram się tym ale szanuję, chciałbym miec gre którą bym sie tak jarał i dawała by mi tyle radości.

3) filary eternitu, imo najlepszy rpg tego roku a lubie rpg.

remasterów nie wspieram, ale klikam dżirsy.

rozczarowanie to temat rzeka, najbardziej boli ofc lineup ps4. ale dodam od siebie hotline miami 2, batman ak w wersji pc, war for the overworld, kolejny rok remasterów, gier w wersji beta/alpha, potworków pokroju żerujących na nostalgii (armikrog fail roku xd) czy dymanka na mikrotranzakcjach, które wpływają na odbiór gry.

od siebie dodam ze najwięcej czasu w tym roku pochłonęły mi: heroes of the storm z 500h chyba pykło, heartstone z gierek mobilnych i jak najlepszy dodatek czyli legacy of the void do starcrafta 2 (w trakcie ogrywania, ale co tam sie dzieje :fsg: )
a zapomniałem xd crap roku zamówienie 1886

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

1. Splatoon - największa niespodzianka 2015.

2. Zapewne Xenoblade X :>

3. Super Mario Maker

 

 

GOTY gra Handheldowa: Majora's Mask 3D

GOTY Remaster: .... Majora's Mask 3D?

Największe rozczarowanie: Line up PS4

Największy rak branży: Warner Bros. Nie lubię ich gier.

Odnośnik do komentarza

Jak ten czas leci. Zagłosowałem w ankiecie, teraz tylko uzasadnię.

 

GOTY - tu wiadomo, wygra Wieśmin i pewnie mu się należy. Ja jednak tym razem wybieram płynną, bezproblemową rozgrywkę. Produkt kontrowersyjny, ale dopracowany technicznie i dający mnóstwo frajdy - The Ord... wróć, oczywiście Metal Gier Solid V.

 

GOTY KIESZONKA - tu za wiele nie pograłem, ale na jakąś Zeldę muszę zagłosować i niech będzie to Majora 3D.

 

GOTY REMASTER - wygra GTA V i słusznie, ale ja najlepiej się bawiłem w rezydencji Spencera. Smaczny kotlet z ciekawymi trofikami, bawiłem się wybornie mimo że znam gierkę jak własną kieszeń.

 

GOTY FAKAP - tu dużo by można pisać i wymieniać. Niech będzie Nintendo i sytuacja Wii U. Jakieś gierki wychodzą, ale nie te co trzeba. Sony też się nie popisało, ale tu przynajmniej jest dużo zapowiedzi na 2016 i dalej.

 

GOTY RAK - zagłosowałbym na Microsoft i świństwo z Tum Rejda, ale nie ma, więc głos idzie na Ubisyf. Niegdyś wielka firma z klasą, dziś rak totalny.

Odnośnik do komentarza

Czemu GTA V na PC jest jako remaster? (pipi)ło się komuś na musk?

 

wyciąg tego kija z du,py, tak gta v na pc to remaster/port cokolwiek

GOTY RAK - zagłosowałbym na Microsoft i świństwo z Tum Rejda, ale nie ma, więc głos idzie na Ubisyf. Niegdyś wielka firma z klasą, dziś rak totalny.

 

A SF V u sony to już spoczko c'nie :D

Odnośnik do komentarza

Po 200h gry bez zastanowienia na pierwszym miejscu Wedzmin 3 Duck Hunt. Drugie miejsce dla Bloodborne. Trzecie miejsce puste. Nie bede wybieral czegos w co nie mialem jeszcze okazji zagrac.

 

Na temat handheldow sie nie wypowiem - wszystko co ogralem w tym roku to starocie. Remastery nie zasluguja na glos wiec je pomine. 

 

Najwiekszy rak branzy to Ubisoft - ich gier juz nie rozrozniam. Sony dostaje puchar za najwieksze rozczarowanie roku - ich lineup byl tak slaby, ze gdyby nie backlog na ps3 i pc to bym ps4 uruchomil tylko dla paru gier.

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

Najlepsza grą tego roku na handheldy jest Monster Hunter 4 i na razie jest to też dla mnie najlepsza gra roku, bo inne tytuły w mniejszym lub większym stopniu mnie rozczarowały.

 

1. Mh4

2. Super Mario Maker

3. Splatoon

 

Może jeszcze XenoX coś zmieni, ale możliwe, że jednak nie.

Odnośnik do komentarza

1. Wieśmin 3 (wiadomo, że wygra, bo na to po prostu zasługuje i to jest gra, którą ciężko będzie przebić na tej generacji),

2. Bloodborne (nie myślałem, że aż tak mnie wciągnie, nie czekałem, nie śledziłem niusów, a skończyło się platyną),

3. Resident Evil: Revelations 2 (trochę z braku laku, ale jako fan serii jestem zadowolony i każdemu polecam zagrać - za śmieszną cenę dostajemy dobrą grę).

 

Remaster: nie grałem, choć na pewno obadam Dark Souls 2 jak znajdę w dobrej cenie, zatem mój głos na tę grę.

 

Rozczarowanie: MGS V i Batman Arkham Knight.

 

Psuje branży: Ubisoft od zawsze i na zawsze. Nie cierpię tych ich crapów dla januszy.

 

Nie grałem w Pillarsy, ale chciałbym zagrać, choć nie cierpię grać na PieCu. Może kiedyś będzie konwersja, Divinity i Wasteland 2 stały się faktem, więc może kiedyś...

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Wiedźmin 3 i długo, długo nic. Najlepsza gra tego roku, a dla mnie dodatkowo najlepszy RPG 3D w jakiego grałem ever.

 

Przy remasterze przychylam się do GTA V, bo przy tej wersji gry spędziłem dziesiątki godzin i dalej świetnie się bawię.

 

Nie mam handhelda :(

 

Rozczarowaniem jest dla mnie line-up na PS4, jeden Bloodborne to za mało.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze GOTY 2015 to

 

1. Wiedźmin z dodatkiem 

2. Bloodborn

3. Life is Strange

 

Handheld -  :frog:

Remaster - Divinity: Original Sin Enhanced Edition

 

Rozczarowanie - Line up Sony, niestety za mało exów w tym roku

 

Rak - oczywiście, że Ubisoft

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...