Skocz do zawartości

Gość _Be_

GOTY 2015  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej goty/gotg gra 2015 na stacjonarkach to?

  2. 2. A GOTY na handheldach?

    • Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 Record Breaker
    • Xenoblade Chronicles 3D
    • Monster Hunter 4 Ultimate
    • The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D
    • Etrian Odyssey 2 Untold: The Fafnir Knight
    • Steins;Gate
    • Helldivers
    • Oreshika: Tainted Bloodlines
    • Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls
    • La-Mulana EX
    • Nie mam handhelda smutna rzaba.psd
    • Hearthstone
  3. 3. Najlepszy remaster 2015

    • Grand Theft Auto V (PC)
    • Journey
    • Divinity: Original Sin Enhanced Edition
    • Homeworld Remastered Collection
    • Dark Souls II: Scholar of the First Sin
    • Resident Evil HD Remaster
    • Uncharted: The Nathan Drake Collection
    • DmC: Devil May Cry Definitive Edition
    • Borderlands: The Handsome Collection
    • Gears of War: Ultimate Edition
    • Rare Replay
  4. 4. Największy fuckup/rozczarowanie 2015

  5. 5. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

 

Może niech figaro się wypowie, W KOŃCU OGRAŁ OBYDWIE GRY, jak widać ma największe bóle że to wiedźmin wygrał a nie bb

Owszem grałem w obie (chociaż w Wiedźmina dłużej). Ja chyba po prostu jestem zmęczony otwartymi, bezcelowymi światami gdzie sterowanie walczy z graczem (to samo z grami Rockstar). To już nie jest dla mnie.

 

 

ps. nie mam żadnego bólu :cool:

Figaro jak zawsze. Pegasusa ma w domu a ograł wszystkie nowości na wszystkie obecne konsole. Że ktoś jeszcze na to się łapie. Szkoda że tak na bierząco nie ogrywał u kolegów/ na stwndach nowości na WiiU i dopiero nadrobił je po kupnie konsoli.

 

Ale co ja tam wiem, zaraz mi napiszę, że się czepiam i jestem frustrat.

 

ps pewno u kolegi grałeś w Wiedźmina i to na jego koncie ?xD

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Xenoblade na pewno w3 do stóp nie dorasta. Infantylna i głupia fabuła. Świat fajny ale nudzi po 50 h. Ja nadal nie mogę się zmusić do skończenia bo po 50h okazuje się że muszę grindowac aby skończyć główną fabułę to dla mnie obecnie jest nie do zaakceptowania. Gry rpg powinny być tak robione aby główny wątek dało się przejść bez nudnego levelowania bez celu. Gra jest świetna tak do 45 h ale potem spadek jak ktoś nie lubi pracować w grze. Ja nie mam czasu aby każdą grę na 100 % robić. Gra musi mieć za(pipi)ista fabułę abym chciał próbować.

 

 

Bb i w3 mają idealne systemy choć różne od siebie. Bb można przejść i na lvl 1 jak jesteś kozak a ja przeszedłem bez farmienia podstawkę tylko troszkę się męcząc przy bossach. W 3 za to idealnie pokazuje jak skonstruować questy aby kończąc grę być na poziomie pasującym do ostatnich questów. Oczywiście tutaj można robić poboczne questy i sobie ułatwić koniec głównego wątku. Gra nie każe ci PRACOWAĆ. Nie na widzę grindu. To przeżytek dawnych lat.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

 

Może niech figaro się wypowie, W KOŃCU OGRAŁ OBYDWIE GRY, jak widać ma największe bóle że to wiedźmin wygrał a nie bb

Owszem grałem w obie (chociaż w Wiedźmina dłużej). Ja chyba po prostu jestem zmęczony otwartymi, bezcelowymi światami gdzie sterowanie walczy z graczem (to samo z grami Rockstar). To już nie jest dla mnie.

 

 

ps. nie mam żadnego bólu :cool:

Figaro jak zawsze. Pegasusa ma w domu a ograł wszystkie nowości na wszystkie obecne konsole. Że ktoś jeszcze na to się łapie. Szkoda że tak na bierząco nie ogrywał u kolegów/ na stwndach nowości na WiiU i dopiero nadrobił je po kupnie konsoli.

 

Ale co ja tam wiem, zaraz mi napiszę, że się czepiam i jestem frustrat.

 

ps pewno u kolegi grałeś w Wiedźmina i to na jego koncie ?xD

Po pierwsze - jesteś żałosnym, małym człowieczkiem. Pisać że jesteś frustratem z kompleksami nie będę, bo każdy już czytał Twoje posty.

 

Po drugie - grałem na PC u siebie. Tak samo mam zamiar ograć nowego Dooma ;)

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Figaro tak oczywiście grałeś na PC. Weź już idź z tym swoimi małymi kłamstewkami.  No i taki pro tip to jest temat o gierkach, więc proszę o spasowanie z tymi prywatami. Jak byś nie zauważył piszę tylko o Tobie w kontekście gierek. Taki z Ciebie gracz a w ogóle nie masz pojęcia o nowych trendach na rynku, a do tego kłamiesz, że wszystko gdzieś ogrywasz. 

 

Te prywaty w moją stronę to chyba przejaw frustracji czyż nie ? No ja akurat przez ileś lat zarobiłem 1 ostrzeżenie, a ty chyba nawet bany itp więc nie wiem kto jest większym frustratem i wrzodem na tym forumku.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Hehe Girsy grałem na moim kochanym lapku acerowym, padem od ps3. Good times.

 

Edit: balon, spoko, koniec prywaty. Ale zawsze, zawsze Ty zaczynasz, co jest smutne. Daj mnie do ignora tak jak blantman, błagam :)

 

Albo nie, ja Cie dam do ignora. Joł.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

straszne bomby, zaraz będzie wojna. 3/4 tego forum płacze o pomoc w bloodbornie, bo nie może zabić bossa (co w przypadku mnie i kilku innych osób oznacza - przejdź mi bossa), albo oglądają tutoriale na bossów na YT. potem jarają się, że wbili platyne (która jest IMO za łatwa, powinni zablokować coop i wprowadzić jakieś ograniczenia i więcej wyzwania, niż samo zaliczenie new game i lochy). nie kumają walki, bo wymaga poznania, troche manuala i refleksu. fabułu nie ma, bo nie ma cinematic experience i nie chodzi nawet o niuanse i lore, bo dla większości nawet main plot jest niezrozumiały.

 

 

 

Bb można przejść i na lvl 1 jak jesteś kozak a ja przeszedłem bez farmienia podstawkę tylko troszkę się męcząc przy bossach

 

na 1lvl nie mozna bo najniższy to lvl4. tak, wszyscy się męczyli "tylko troszkę", a potem było DLC i trafili głową w mur. potem płacz o pomoc bo przecież nastepne giereczki czekają, nowe cut scenki i mash X to awesome

Odnośnik do komentarza

Masz rację ale ja nigdy nie ukrywałem że lubię giereczki nie za trudne. Soulsy to wyjątki :). Bb podstawkę przeszedłem bez większych problemów takich jakie mnie w dark souls 1 spotkały. Dlc przeszedłem z pomocą twoją, ukyo i bansai. Nie ukrywam tego jesteście 100 razy lepsi w te gry bo bardziej was jarają, macie pewnie też więcej cierpliwości i spędzacie z nimi więcej czasu.

 

 

Ja spędziłem 1000 h w civ 5 i ponad 1000 w football managerach. Każdy ma jakis swój gatunek w którym jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza

Bb i w3 mają idealne systemy choć różne od siebie. 

 

No teraz to pojechałeś. Z całym szacunkiem dla wieska ale lezy i kwiczy przy systemie bb. W bb przegrałem milion razy. Nigdy przez kamere, zawsze przez siebie. W wiesku zginąłem moze kilkanascie albo i wiecej razy. 1/3 przez chu.jowa prace kamery.

 

BB przeszedłem pare razy. Główny watek fakt nie wymaga wiele od wprawionego gracza. Ale sa jeszcze lochy. 

 

Wiedzmina przeszedlem raz ale wzdłuż i wszerz. Stawia zupelnie nowe standardy grom tego typu. Szczerze jesli nie byłbym polakiem bez wahania postawilbym najwyzej w 2015 roku BB. No ale jestem a wiedzmin jest przesiakniety starosłowianskim folklorem, religią i klimatem ze gra zyskuje podwojnie. Dlatego jest na pierwszym miejscu moim zdaniem.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem o co wy macie te bóly dupy panowie. I BB i W3 to za(pipi)iste gierki w które trzeba zagrać, nie są chamską copypastą poprzednich odsłon i są warte każdego grosza wyłożonego na kopie. Mierzyć system walki w obu grach - Co to w ogóle za idiotyczny pomysł ? Jeden nie ma nic kompletnie wspólnego z drugim. to tak jakbym stawiał wyższość skarpet nad butami. Obie mają kompletnie inny klimat, inny koncept muzyki, inne cele stawiane graczowi. Drażnią mnie takie głupie hejty na jedną czy drugą grę bez konstruktywnej krytyki i poparciem faktami. Większość argumentów jakie tu czytam są na zasadzie "nie lubie tej gry dlatego jest słaba". Zarzucanie Wiedźminowi że był marketingowym hollywoodem - A niech se będzie tzn że gra musi być zła ? To że ktoś jej tak nie lubi jak BB to jego sprawa, to żaden argument nad wyższością jednej gry nad drugą. Ja bym chciał żeby więcej było tak dobrych gierek w tym roku i następnych bo pokazują takim firmom jak np Ubi gdzie ich miejsce z zabugowanymi copypastami.

 

A zapomniałym - Argument w jakąkolwiek stronę że Wiedźmin taki Polski to trzeba swoje wielbić jprdl co to w ogóle ma znaczyć xd ? Jak ktoś ma tak głupio pieprzyć to niech lepiej się zamknie i nie udziela.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Bb i w3 mają idealne systemy choć różne od siebie. 

 

No teraz to pojechałeś. Z całym szacunkiem dla wieska ale lezy i kwiczy przy systemie bb. W bb przegrałem milion razy. Nigdy przez kamere, zawsze przez siebie. W wiesku zginąłem moze kilkanascie albo i wiecej razy. 1/3 przez chu.jowa prace kamery.

 

BB przeszedłem pare razy. Główny watek fakt nie wymaga wiele od wprawionego gracza. Ale sa jeszcze lochy. 

 

Wiedzmina przeszedlem raz ale wzdłuż i wszerz. Stawia zupelnie nowe standardy grom tego typu. Szczerze jesli nie byłbym polakiem bez wahania postawilbym najwyzej w 2015 roku BB. No ale jestem a wiedzmin jest przesiakniety starosłowianskim folklorem, religią i klimatem ze gra zyskuje podwojnie. Dlatego jest na pierwszym miejscu moim zdaniem.

 

Nie chodziło mi o system walki czy kamerę. Może źle się wyraziłem bo chodzi mi o to jak rozwiązany jest leveling względem głównej osi fabuły. Nie ma ani grama grindu w OBU pozycjach. Możesz zboczyć z drogi aby troszkę pofarmić na mobach lub w w3 na questach pobocznych ale NIE MUSISZ aby grę UKOŃCZYĆ.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mierzyć system walki w obu grach - Co to w ogóle za idiotyczny pomysł ? Jeden nie ma nic kompletnie wspólnego z drugim. to tak jakbym stawiał wyższość skarpet nad butami. Obie mają kompletnie inny klimat, inny koncept muzyki, inne cele stawiane graczowi

 

klimat, koncept muzyki, cele.....WHAT ?

 

oryginalne i zbalansowane bronie ze zróżnicowanym, ciekawym movesetem. każda (a z DLC jest ich 26) wymaga poznania względem różnego rodzaju przeciwników i ogrania. świetny patent z trybem rozkładania i płynnymi atakami, przez co każda broń ma dwie strony medalu. każda ma swoją wyczuwalną wagę, zasięg, impet i szybkość, co przekłada się na reakcje przeciwnika, możliwość zamknięcia go w stunlocku, zestagerowania, obalenia lub wyrzucenia jak szmate. soczyste pchnięcia i miażdzące pj.erdolnięcia - to wszystko czuć. dobre hitboxy. eleganckie animacje. DYNAMIKA. dashe, rolle i backstepy. charge, backstaby, kontry i finiszery. zestaw broni palnej jako suplement do broni białej (parry) lub damage dealer.

mechanika bloodborna to już semi-slasher i możnaby to upgreadować na rasowego slashera (potrzebuje 60fps przede wszystkim). dało się z tego zrobić skillowe i interesujące PVP, a to już coś

 

taki jest bloodborne 

 

w wiedźmina 3 nie grałem jeszcze (must have) , ale sądząc po poprzednich częściach i z tego co widziałem i z opinii paru osób, to rzeczywiście nie ma tu co porównywać. to nawet zgadzałoby się, bo tylko japońce potrafią to robić. tylko oni potrafią też robić wyku.rwiste walki z bossami. jakich bloodborne ma bossów, to się w pale nie mieści          

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...