Skocz do zawartości

Gość _Be_

GOTY 2015  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej goty/gotg gra 2015 na stacjonarkach to?

  2. 2. A GOTY na handheldach?

    • Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 Record Breaker
    • Xenoblade Chronicles 3D
    • Monster Hunter 4 Ultimate
    • The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D
    • Etrian Odyssey 2 Untold: The Fafnir Knight
    • Steins;Gate
    • Helldivers
    • Oreshika: Tainted Bloodlines
    • Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls
    • La-Mulana EX
    • Nie mam handhelda smutna rzaba.psd
    • Hearthstone
  3. 3. Najlepszy remaster 2015

    • Grand Theft Auto V (PC)
    • Journey
    • Divinity: Original Sin Enhanced Edition
    • Homeworld Remastered Collection
    • Dark Souls II: Scholar of the First Sin
    • Resident Evil HD Remaster
    • Uncharted: The Nathan Drake Collection
    • DmC: Devil May Cry Definitive Edition
    • Borderlands: The Handsome Collection
    • Gears of War: Ultimate Edition
    • Rare Replay
  4. 4. Największy fuckup/rozczarowanie 2015

  5. 5. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli ktoś pisze po zagraniu w Bloodborne'a, że nic nie pamięta ze ścieżki dźwiękowej, to ma dauna albo grał w trybie mute

 

abstrahuję tu od tego, komu jaki soundtrack przypadł bardziej do gustu

 

kolejna rzecz, wiedźmin na przestrzeni serii zaliczył regres, jeżeli chodzi o system walki, no kurwa jedynka z 2007 roku ma system bardziej oparty na rozwoju postaci niż trójka z 2015, gdzie wystarczy klepać przyciski na refleks i bić można wszystko o ile levelek nie jest wyższy o więcej niż 5, bo wtedy mobek ma nas na jeden, dwa strzały, a nam pozostaje dziubać mu pasek hp choćbyśmy mieli miecz wykuty z łusek z dupy złotego smoka

 

reasumując W3 to dobra gra, ale BB pod względem gameplayu go zarzyna

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pisanie o BB ze to kolejna gra oparta na tych samych mechanizmach co soulsy jest tak samo idiotyczne jak pisanie o W3 ze to 3 taka sama gra jak W1. Specjalnie to napisałem.

 

Gdyby tak podchodzic to każda wychodzaca gra byla by powielanym schematem. A jesli mialbym byc szczery to BB jest bardziej nowatorska gra łączącą gatunek action rpg ze slasherem niz wiedzmin. 

 

Z tym ze wiedzmin wyzancza nowe standardy w grach skyrimopodobnych, np poziomem sidequestów, postaciami, grafiką i wieloma innymi rzeczami. 

 

A ten paliodor to jakis trol chyba, jeszcze piszac o tym ze posiadacze ps4 maja ból dupy. No faktycznie w3 i bb i dłuuuuugo nic. No a na xboxa stzrelanie z laserkow w krasnali. No jest czego zazdroscic. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Bloodborne to sztuka, artyzm, geniusz w stworzeniu designu leveli, potworów, lore. Wiedzmin to po prostu typowy blockbuster dla każdego, z wku,rwiającą muzyką, która po 100h gry powoduje tylko odruch wymiotny, nie mogłem tego przaśnego battle themu już słuchać bo podczas walk leciał jak i zarówno podczas gry w gwinta. Do tego ma zje.bane sterowanie i tragiczny system walki z zje,banymi hitboksami. Jest ogólnie fajny i wciąga bardzo, ale to nie ten poziom co gra from, ale to normalne, że prawdziwa sztuka jest mniej doceniana i tak super, że dość nieprzystepny i do pewnego momentu niemainstremowy tytuł zgarnął tak wysoką lokate. 

Odnośnik do komentarza

Oj tam krytykować daną grę mogą tylko ci co grali. Rozumiem że bluberowi ma prawo w3 się mniej podobać grał w obie. Komuś może bb nie podejść ale spróbował. Ocenoanie bb bo grało się w ds i obejrzało gameplay na youtube to głupie podejście. Tak samo jak ocenianie wieśka bez zagrania

Odnośnik do komentarza

beka z plebsu raczej, która nie grała w obie gry ale wie która z dwóch jest lepsza :sorcerer:

 

To napisze moze za wczasu zeby nikt sie nie czepial, zagralem w obie, w obu spedzilem podobna ilosc godzin, w obu jest platynka, do obu kupilem i ogralem DLC :cool: i...

 

 

Wiedzmin lepszy, odrobine, ale lepszy, i mowi to ogromny fan soulsow, taki ktory importowal demon's soulsy z japonii i platyne strzelal before it was cool

 

 

Z ta muzyka to pojechales po calosci, pomine fakt ze gwent i walka maja chyba godzinne soundtracki, te od walki po kilka kawalkow na rozne czesci mapy, ale rozumiem z kim mam do czynienia wiec nie dziwie sie ze: "polskie ktore lepiej sie sprzedalo (pipi)owe, japonskie "niemainstrimowe" za(pipi)iste, bo tak".

 

Bloodborne to artyzm? Oczywiscie zgadzam sie w 100% - ale pisanie ze Wiesiek to taki hamburger dla mas czy sugerowanie ze jest wyprany z jakiejkolwiek oryginalnosci czy wlasnego kierunku artystycznego jest tak kolosalnym (pipi)eniem ze az mnie skreca w srodku jak na takie wpisy patrze (tutaj akurat mowie do ogolu). Nie bede za bardzo zglebial tematu bo wiem kiedy rzucam grochem o sciane.

 

PS. Slowianski folklor, tak bardzo dla mas. :yao: CDPR przez tony mułu sie przepierdalalo rekami z Wieskiem 1 a potem 2 zeby znalezc sie w miejscu w ktorym obecnie sa, blockbuster to sobie moze wydac np. EA w postaci Mass Effecta czy Battlefielda albo Rockstar w postaci GTA, to sa blockbustery, CDPR jest niezaleznym studiem bez wydawcy ktore na upartego przeforsowalo jakims cudem slowianska kulture jako tako do mainstreamu po 2 udanych tytulach, ale o blockbusterze nie ma tutaj zadnej mowy. To jest praktycznie identyczna sytuacja co w przypadku Soulsow/BB, niszowa seria przebijajaca sie do mainstreamu tylko dzieki swojej za(pipi)istosci i ogromu wlozonej w nia pracy. Jesli ktos tutaj naprawde nie widzi podobienstw miedzy drogą do sukcesu obu tych serii i firm (z czego jedna jest dalej niezalezna i nie brala od wydawcy typu Sony pieniazkow na gre) no to wspolczuje klapkow na oczach.

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

wiedzmin wyprany z oryginalnosci, bloodborne wrecz przeciwnie...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

chorzy ludzie.

  • Plusik 3
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Może niech figaro się wypowie, W KOŃCU OGRAŁ OBYDWIE GRY, jak widać ma największe bóle że to wiedźmin wygrał a nie bb

 

Owszem grałem w obie (chociaż w Wiedźmina dłużej). Ja chyba po prostu jestem zmęczony otwartymi, bezcelowymi światami gdzie sterowanie walczy z graczem (to samo z grami Rockstar). To już nie jest dla mnie.

 

 

ps. nie mam żadnego bólu :cool:

Edytowane przez Figaro
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
sterowanie ok,jest spyerdolne ( nie wiem w której z ostatnich gier R* masz złe sterowanie)
 

 

 

Rockstar przekłada realizm nad wygodę w kwestii sterowania i od dawna to widać. Największa tragedia była w IV, ale i V wcale nie jest idealnie. Ale to tylko moja opinia. 

 

 

No i nie za bardzo wiem co masz na myśli pisząc "otwartymi, bezcelowymi światami" Z tego co widziałem na forumku w ostatnim czasie takowy świat w xeno Ci niezbyt przeszkadzał   :cool:

 

 

 

 

No niestety nie:

 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jaki niespodziewany obrót wydarzeń. Jedyna dobra gra od Sony na PS4 w 2015 r. nie została jednocześnie uznana za najlepszą grę 2015 r. na forum z "PSX" w nazwie. Jak niektórzy z Was będą mogli w ogóle zasnąć? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale już nie przesadzajcie, wiecie jaki mam stosunek do plejstejszon ale uważam bb za najlepsza grę 2015 tutaj nie chodzi o fanboizm przecież i tak jest lepiej niż na forum gejonly gdzie drugiej miejsce w top 2015 zajął the order 1886 xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...