Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Skreślić XD Co rusz dodają nowe gry, przy okazji kontynuacji jakiejś popularniejszej serii wrzucają części z X360 jak Wiedźmin 2, Darksouls itp. ale "można skreślić" bo nie olali i gry z XBL'a też dają.

Odnośnik do komentarza

@Ins napisałem tylko że na większe tytuły nie ma co liczyć. To jest tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia i chce się w niej mylić. W żaden sposób nie skreślam tej usługi
Zresztą usługa działa dla ludzi w preview od końca czerwca a w preview mógł być każdy.
Jak to jest ze RDR czy L4D2 znikąd wchodzi do BC i działa bardzo dobrze a dzień później dostajemy hot fixa i już nie możemy grać i słuch po tej akcji zaginął? Co to za magia w co oni się bawią? BO1 jest chyba teraz najbardziej oczekiwana gra z tych co zapowiedzieli no ale 3 miesiące bez chociaż słowa jak się ma sytuacja? Trochę nie ładnie z ich strony

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza

Dodali niedawno Wiedźmina 2 i Deus EX HR więc jak nie ma co liczyć na większe tytuły ? Po prostu nie rozumiem jak doszedłeś do takiego wniosku ...

 

A co do RDR i L4D2 to zapewne się w końcu pojawią. Żadna z tych gier nie weszła do BC, były testowane i nikt nie powinien mieć do nich dostępu. Po prostu. Zapewne jest o wiele więcej gierek, w które już można grać ale nikt z testujących ich nie "śledzi" tak ja to było w przypadku wymienianych przez Ciebie tytułów.

 

PS. BO3 może dla mnie w ogóle się nie pojawiać. Wolałbym REZa i Virtua Fighter 5 FS z XBLA niż jakiegoś CoD'a.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

https://xbox.uservoice.com/forums/298503-backwards-compatibility%C2%A0?filter=hot&page=2

Chodzi chociażby o TOP20. Widać czego pragną ludzie i w jakich ilościach.

Wiedźmin 2 ok ale gra była do przewidzenia wcześniej czy później.

Bardziej drażni mnie brak kontaktu ze społecznością w związku z obietnicą sprzed ponad 3 miesięcy.

Aczkolwiek dziękuję za wyjaśnienie kwestii z RDR i L4D2 i obyś miał rację

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No przyjęli, że zamiast 20 gdzie połowa nie będzie nadawać się do grania będą wrzucać po kilka, które będą chodzić dobrze. Nie wiem na co tu narzekać, jak serio chcesz wszystkie gry z pastgenów, to kup X360. BC to dodatek, a nie główna funkcja Xone i nigdy nie zastąpi X360.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No też tego nie czaję, jakbym miał set gier, które chciałem ograć na X360 to brałbym X360, a nie czekał czy może będą w BC. BC w formie emulacji jest dobre dla ludzi co mieli w domu X360 i mają sporo gier, a dzięki temu część z nich mogą sobie "dograć" już na Xone. Jak ktoś nie miał X360 to powinien kupić X360. Proste.

Odnośnik do komentarza

Nie no lista marzeń pseudo użytkowników 360 jest śmieszna bo ja mogę podać swoją listę i żadnego CoDa tam nie będzie (wyjątek - Battlefield Bad Company 2). Mogliby zapowiadać nad czym aktualnie dłubią i czy są większe lub mniejsze szanse na daną pozycję a same tytuły z XBLA powinny być mniejszym priorytetem niż tytuły stricte pudełkowe a mamy dokładnie na odwrót. Tak czy siak chwali im się oferowanie poprzednich tytułów za free przy zakupie nowych odsłon. 

Odnośnik do komentarza

Imo bez sensu jest dodawanie do BC tytułów takich jak Call of duty. Powinni się skupić na exclusiavach (pgr, ninja gaiden) a nie takich grach. No ale jak się spojrzy na pierwszą 20 głosów to trudno się dziwić że co roku wypuszcza się nowego assasyna. AC3 ma więcej głosów niż Ninja Gaiden 2 0_0

Odnośnik do komentarza

po zmianie gt nie dodaje mi acziwow(pokazuje ze zdobywan) i nie dziala online a jak odpalam gow3 to wyswietla,ze wylogowano z live. zeby kontynuowqc kampanie od miejsca do ktorego doszedlem na starym gt musze przed odpaleniem gry odlaczyc neta.

ladna sraka

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...