Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

L4D ma co-op pomiędzy platformami?

 

Jak odpalasz grę na Xone to tak jakbyś odpalił na X360, więc możesz normalnie grać z ludźmi z X360 jak jest co-op onine.

Rdr i halo wars sobie cyfrowo kupie rdr jeszcze raz przejdę a halo wars jakoś mnie ominęło na 360

 

Karolek ja się na left 4 dead pisze

 

Z tym Halo Wars to bym poczekał, gra jest mocno oparta na CPU i już na X360 miała z tego powodu zmuły. Podejrzewam, że na Xone tego typu gra może być niegrywalna.

Odnośnik do komentarza

Plansza wyświetlona po odpaleniu gry nie pozostawiła złudzeń – Microsoft, gdy tylko zorientował się, że popełniono błąd, musiał podmienić odpowiednie pliki na serwerze. Dlatego pomimo obecności okładki Red Dead Redemption i innych detali mogących wskazywać na fakt jej obecności w sklepie oraz posiadania tej gry na dysku nie jest możliwe już jej uzyskanie, ani uruchomienie. W zamian otrzymujemy grę o tytule Hexic HD. Tym, którzy zdołali zawczasu pobrać grę Microsoft „wstrzyknął” aktualizację uniemożliwiającą zagranie w RDR, zapewne do czasu oficjalnego jej udostępnienia..

Edytowane przez Salwador
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam RDR na PS3, ale wersja na X360 była ładniejsza z tego co pamiętam. Wyższa rozdziałka, trochę więcej detali. Mam w związku z tym pytania: czy wersja RDR GOTY X360 ma wszystko na płycie? Można brać używkę? Czy po ściągnięciu gry w wersji elektronicznej na Xbox One płyta będzie jeszcze potrzebna? Czy można się jej pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Do tej pory tego nie zauważyli? XD Z Wiedźminem coś poszło nie tak, bo jak się poszpera w systemie Xone to są dwie zakładki dla tej gry jedna z osiągnięciami i druga bez. Myślałem, że już to wyłapali. Coś im nie pykło przy uploadzie tej gry na Xone.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Do tej pory tego nie zauważyli? XD Z Wiedźminem coś poszło nie tak, bo jak się poszpera w systemie Xone to są dwie zakładki dla tej gry jedna z osiągnięciami i druga bez. Myślałem, że już to wyłapali. Coś im nie pykło przy uploadzie tej gry na Xone.

 

No właśnie mi też nie wskakiwały żadne osiągnięcia i myślałem, że tak już jest w grach uruchomionych przez BC. Wiedźmin 2 to moja pierwsza gierka odpalona przy użyciu wstecznej zgodności. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...