Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy frajer? Wiedźmak 2 na 360 to bardzo fajne wydanie, które warto trzymać na półce. No chyba, że nie jara Cię kolekcjonowanie konkretnych tytułów.

 

Czy ja wiem czy frajer? Wiedźmak 2 na 360 to bardzo fajne wydanie, które warto trzymać na półce. No chyba, że nie jara Cię kolekcjonowanie konkretnych tytułów.

 

Chodzi mi o to, że ja nie mam polskiej wersji xDDD

Odnośnik do komentarza

a propos paypala. chciałem dodać przez konsolę bo z poziomu strony to prędzej bym znalazł złoty pociąg niż tę opcję. nie ma jej tam gdzie powinna być, no nie ma i już. ale do rzeczy, chciałem dodać przez konsolę to jakiś error wyskakiwał. miał ktoś podobny problem? PP nie odpowiada czy coś tam że nie udało się połączyć :dunno:

Odnośnik do komentarza

GRaliśmy sobie dzisiaj 3 godziny w jugementa i chodziło ok ja lagów większych niż w gow 3 nie uświadczyłem. Gorzej z samą grą bo jest (pipi)owa. Dobrze że jej kiedyś na premierę nie kupiłem. W co opie 4 osobowym jeszcze da radę przejść ale te hordy co jakiś czas i te wyzwania na gwiazdki... Wolałem GoW 3 .

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Bo Judgment jest lepszy. Mam Ci bluber przypomnieć, że jak Ci wymieniłem opisowo wszystkie pola na których Judgment > 1 to potrafiłeś napisać tylko tyle, że w sumie trudno żeby gra która wyszła później nie miała lepszego gameplayu, AI, różnorodności itp., czyli de facto przyznałeś mi rację  :reggie:

 

No ale wiadomo, jedynka lepsza bo jedynka i był opad szczeny z grafiką na premierę.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Jedyne co Judgement ma lepsze od jedynki to oprawa. Bardzo słaba część jak na Gearsy. Jedynke mogę przechodzić o każdej porze dnia i nocy, a po wczorajszym skończeniu Judgementa nie chce już go więcej na oczy widzieć.

Długie to góvno jest? Wczoraj z 2-3h graliśmy i było blisko pawia, ta gra to jest jakaś kpina. W połowie drogi z wagonika nie wysiądę ale blantman, figuś i badzamby, oooszczegam was nasłuchacie się jeszcze.

 

Niech dadzą LEFT 4 DEAD we wstecznej to zobaczycie króla goty coop rozyebundę jakiej konsole od tamtej pory nie zaznały.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...