Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie może mi ktoś powiedzieć jak mam znaleźć te gry z x360 z poziomu konsoli? znalazłem Deusa po wpisaniu w wyszukiwarce jak chciałem pobrać wyskakuję jakiś pakiet i nie da się pobrać

Z poziomi konsoli uruchamiasz przeglądarkę, logujesz się na xbox.com i szukasz gry w zakładce gry x360(wśród gier xone znajdzie CI "tylko pakiet") i dodajesz/kupujesz.

Odnośnik do komentarza

Do listy gier we wstecznej kompatybilności dołączają kolejne produkcje, w tym jeden hicior od Rockstara (jednak się złamali :P ):

  • Red Dead Redemption
  • Halo Wars
  • Left 4 Dead 2 (Karolek ma rację, chodziło o część drugą)
  • Tekken Tag Tournament 2
  • Castlevania: Symphony of the Night
ŹRÓDŁO: http://www.ppe.pl/news/41650/red-dead-redemption-na-xbox-one-nowe-gry-w-usludze-microsoftu.html Edytowane przez Vexilium
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Próbowałem z płyty odpalić instalację Halo Wars i RDR, faktycznie nie idzie. Liczę, że niedługo będzie oficjalne info i pełna obsługa BC dla tych pozycji.

 

E: Na xbox.pl zakładka BC wygląda teraz tak:

AETNd6s.jpg

RDR brak, ale liczę, że niedługo zagramy przynajmniej w te gierki. :fsg:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Próbowałem z płyty odpalić instalację Halo Wars i RDR, faktycznie nie idzie. Liczę, że niedługo będzie oficjalne info i pełna obsługa BC dla tych pozycji.

 

E: Na xbox.pl zakładka BC wygląda teraz tak:

AETNd6s.jpg

RDR brak, ale liczę, że niedługo zagramy przynajmniej w te gierki. :fsg:

 

 

Szczegolnie w CoD'a bym zagral, ale nie mam juz konsoli. Trudno

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Odpaliłem tryb Arcade w Alanie i na moje oko chodzi lepiej niż na X360 bo jest włączony vsync a framerate chyba jakoś mocno nie ucierpiał chociaz spadki sa. Jak się samemu vsync ustawiało na X360 to gra chodziła praktycznie non stop w 20 fps.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...