Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ogralem NG2 i wszystkie Splinterki zeby sprawdzić jak wyglądają. Dostały nowe życie. Co tu więcej gadać. Wszystko żyletka obraz. W końcu pocisne Blacklist bo poprzednio to bolało już w oczy.

 

Za(pipi)ista sprawa. Jeszcze tylko Maksiu i bede spelniony jeśli chodzi o wsteczną z 360tki. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Bansai napisał:

 

 

 

I co tam @Czezare, zmalal, urus? :D

A tak serio no to mega news dla mnie, jeszcze X ENHANCED, aww yis. Co prawda SC: BL i Conviction ogralem niedawno, ale chyba kupie sobie jutro po robocie Double Agent tez.

 

Wiadomość o tym doniosłym fakcie doszła do mnie wczoraj, kiedy późnym wieczorem wracałem trójmiejską kolejką SKM z firmowego paintballa. Przyznaje, że gdyby nie to, że znajdowałem się w miejscu publicznym to bym...

clgh5JJ.gif

Tak czy inaczej; KURRRRŁA NARESZCIE!:banana:

 

PS: Jeszcze tylko NG3: RE i można śmiało zakładać kłódkę w tym temacie...

Odnośnik do komentarza

Double agent > Blacklist >>> Conviction ale przy wszystkich się dobrze bawiłem.Chyba wrócę do blacklist aby na 360 skończyć już w pudełku kupiłem jakiś czas temu i z bansai troszkę coopa zaliczyłem. BTW jeżeli chodzi gdzie kupić to w cex olsztyn widziałem wszystkie 3 za śmieszne pieniądze double agent chyba za 10 zł. Jak masz @mozi cex w mieście przejdź się, tam wszystko z 360 można za małe pieniądze dostać. 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lokalny sklepik, dwie dyszki za pudełko - zapłaciłem i powiedziałem, że jak za gierkę tej jakości w 4K to kradzież, fajnie wyglądał typ chowający banknot do kasetki i mruczący pod nosem, że cena chyba pójdzie do góry :kaz:

 

edit: @Postal pewnie rozbija się o licencje które wygasły, jak w przypadku większości ścigałek.

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, ewentualnie dodałbym jeszcze Ninja Blade, choć jak pamiętam gra miała totalnie zyebany system zapisu. Trzeba było zrobić CAŁĄ dużą misję i na końcu pokonać bossa, żeby gra raczyła się zasejwować. Mało kto pamięta, że to gra From Software...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czezare napisał:

Przepraszam, ewentualnie dodałbym jeszcze Ninja Blade, choć jak pamiętam gra miała totalnie zyebany system zapisu. Trzeba było zrobić CAŁĄ dużą misję i na końcu pokonać bossa, żeby gra raczyła się zasejwować. Mało kto pamięta, że to gra From Software...

 

Ja pamiętam, mam to w boxie ale to taki max 5/10 szpil

Odnośnik do komentarza

NIe ma znaczenia. Kupujesz pudełko NTSC, a gra i tak zaciągnie wersje z aktualnie ustawionego regionu. Tak więc istotne jest tylko to czy w ogóle posiadasz dany tytuł.

 

PS. Pamiętać tylko trzeba by kupić NGB, a nie zwykłą wersje NG.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...