Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, mozi napisał:

Mnie najbardziej boli brak serii PGR. To były kocury. Szczególnie 2 w tamtym czasie to był maskrator. 

PGR jest bardziej martwy od trupa. Pierwotny producent nie żyje, a jedyna firma, która mogłaby serię ewentualnie wskrzesić (Microsoft) nie jest tym zainteresowana, ponieważ promuje Forza Horizon.

Też żałuję, bo w dwójkę napyrtalałem swego czasu jak poyebany.

Poza tym licencje, licencje i jeszcze raz licencje...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No mnie najbardziej interesował właśnie WaW i MW2, a to chyba najbardziej oblegane przez oszustów części. To znaczy i tak kupię, dla singla i co-opa, a multi, no cóż, trudno. Chociaż szkoda, że gracze Xbox One i Series muszą grać na tych samych serwerach z graczami niewspieranej już 360-tki.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wczorajsza wypowiedź MS w sprawie dodawania kolejnych tytułów do wstecznej:

 

"It's definitely something that we're looking into, and I'll say 'Never say never'. But I will also say some of these games were designed before the idea of generational compatibility came into play. So, in some cases, we've run into some technical challenges, and in other cases, there's licensing challenges and whatnot. So, the team's definitely looking into it. I can't commit to anything here, but it's definitely something top of mind for us and something that we are investigating."

Odnośnik do komentarza

no większość dobrych gier już jest we wstecznej, a że wymienione wyżej są  średniakami wiem, ale i tak bym chciał. FEAR'a 2 nigdy nie ograłem, 007 tylko demo i był to całkiem przyjemny sredniaczek na licencji, a Condemned dla satysfakcjonującej walki wręcz. MoH i Saboteur to już tak trochę na siłę dodałem, nie mam na nie ciśnienia

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał żeby dodali:

-Blur (nie stanie się bo licencjonowane bryki)

- PGR 3+4 (to samo jw)

- seria Armored Core

- Ridge Racer 6

- Max Payne 3

- oba Transformers War for Cybertron 

- Tony Hawk American Wasteland

 

To takie moje osobiste typy do których wracam albo chciałbym wrócić kiedyś.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanko od kolegi dostałem gierkę na x360 Sonic & all stars... With banjoo kazooie. Xbox one x nie widzi płyty nie pojawia się żadna ikonka. Dysk jest trochę zajechany. Jest możliwość ,że podstawowa wersja tej gry jest w wstecznej, a ta z dodatkiem (jeśli to można nazwać dodatkiem) nie? Ps. Napęd śmiga normalnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...