Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, 20inchDT napisał:

To teraz najważniejsze pytanie - czy na scarlet będą wrzucać kolejne tytuły z 360? 

Nie będą już wrzucać gier z xboxa 360. Mówią  że teraz skupiają się na tym aby tysiące z xboxa one były kompatybilne ze scarlett

 

Fajny filmik, wydaje mi się że ludzie stojący za wsteczną kompatybilnością i tzw. Darmowymi remasterami są trochę niedocenieni bo przez lata wykonali kawał roboty

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kubson napisał:

Kiedy ten too human będzie do ściągnięcia bo w sklepiku pisze download now, a z boku info ze produkt niedostępny 

Dodałeś sobie do konta z Marketplace? Jeśli tak to powinieneś mieć w bibliotece: https://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Too-Human/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d5307de

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jak masz płytę to ściąga Ci gierkę ze sklepiku i sam nośnik służy tylko jako licence check - musi być w napędzie żeby można było grać, ale nic poza metadanymi nie jest z płytki odczytywane. Jak masz kupione w cyfrze to masz kupione w cyfrze i elo :cool: Jak pewnie też zauważyłeś w Game Passie jest sporo gier we wstecznej, one również nie wymagają nośnika do działania.

 

A, i nie wiem, czy wsteczna działa jak wcześniej szkalowało się markę na polskim forum internetowym

Edytowane przez Bzduras
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Bzduras napisał:

Jak masz kupione w cyfrze to masz kupione w cyfrze i elo :cool: Jak pewnie też zauważyłeś w Game Passie jest sporo gier we wstecznej, one również nie wymagają nośnika do działania.

No właśnie po tych gamepassowych gierkach naszło mnie to pytanie. Ale jak tak, to gitez majonez.

 

26 minut temu, Bzduras napisał:

A, i nie wiem, czy wsteczna działa jak wcześniej szkalowało się markę na polskim forum internetowym

giphy.gif

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...