Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka gier takich jak Dead Rising 3 czy Ryse, które korzystają z jakichś funkcji Kinect, ale jest to na przykład gadanie w sekwencjach gry, albo machanie łapą w jakimś fragmencie. 

Rush Disney Pixar Adventure na pewno wykorzystuje Kinect w pełni bo gra oryginalnie była pod to robiona i dodali zwykłe sterowanie. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Komuś indyczka?

 

 

 

 

0:12 - Genesis Noir

1:41 - Munchkin

1:59 - Yooka Laylee

2:24 - The Escapists 2

2:44 - Cities: Skyline (Windows 10 Edition)

3:14 - Lonely Mountains: Downhill Interview (w/ Anthony Stevens from Thunderful Games)

4:36 - Demon's Tilt Interview (w/ Ralph Barbagallo from FLARB)

6:05 - Genesis Noir Interview (w/ Ashley Nicollette from Fellow Traveler)

7:52 - Minit

8:09 - The Red Strings Club

8:32 - The Talos Prin(nene)le

8:52 - Vambrace: Cold Soul

9:22 - State of Mind

9:46 - Dead by Daylight

10:24 - While you wait, games to play today! (Descenders, Bad North, GoNNER, Steamworld Dig 2, Slay the Spire, Enter the Gungeon)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

D2 super gierka, tylko zrobiłem błąd, wybierając kobietę a nie Corvo. Przez całą grę brakowało mi tego za(pipi)stego ataku szczurów xD 

W każdym razie polecam. 

Z okazji Halloween powinien dojść The Evil Within 2. Widać, że Bethesda bardzo chętnie dzieli się grami, które wydała. 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

D2 super przeszedłem z przyjemnością na premierę jak kiedyś dadzą dlc to chętnie wrócę :)   WWZ też mnie interesuje pod coopa. W weekend trzeba jakieś forumowe granie uskutecznić. 

 

Panzer Dragon orta mam już i ograne ale polecam każdemu sprawdzić bo takich gierek już teraz nie ma. A Yoka-Laylee chciałem kupić chyba 100 razy na wyprzedaży i nigdy jakoś się nie zabrałem za to. Idealnie wejdzie z game pass :) 

Odnośnik do komentarza

ten felix za(pipi)isty opis ma na steam "Felix The Reaper is a romantic comedy about the life of Death. It's brought to you as a 3D shadow manipulation puzzle adventure game of dance, dying people and dangerous love."  Zainteresowali mnie nie powiem 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...