Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

To nie koniec nowych gier w EA Access:

 

 

Later this year, even more blockbuster content will hit The Vault, including:

o   Dead Space™ Ignition
o   Madden NFL™ 17
o   Skate™ 3
o   Zuma's Revenge™
 
Additionally, members will be able to experience 10 hours of the next chapter in the epic space opera, Mass Effect™: Andromeda before its release with the EA Access Play First Trial beginning on March 16, 2017.

 

ŹRÓDŁO: https://www.ea.com/eaaccess/news/the-vault-expands-with-these-ea-stalwarts.html?utm_campaign=eaa_eaa_ww_ic_soco_twt_eaa-q4announce-012017-tw&utm_source=twitter&utm_medium=social&cid=29277&ts=1484945347563

Odnośnik do komentarza

Superhot, Rocket League, Witness, Firewatch czy Virginia. Takie akurat gierki do GwG. Mam nadzieję że będzie poziom. Myślę że w połowie tego tygodnia będzie info.

 

haha no to żeś wybrał gry, które raczej nigdy nie trafią do golda (oprócz może virgini). z tym hyper light drifterem też pojechaliscie, nówki gierki i raczej w 90% nie ma szans na to żeby były w gwg bo to raczej "aaa indie" i do subskrypcji trafiają raczej gry AA i indie z małym potencjałem sprzedażowym. Na Ryse też bym nie liczył bo gra należy do Cryteka. 

 

Pewnie znów jakieś crap na które nie warto marnować czasu

Odnośnik do komentarza

Boli mnie strasznie, że MS nie dogadał się z twórcami indie. Jest tyle świetnych tytułów, które mogły trafić na One'a i kiedyś do Golda. Nie mówię, że ma być to od razu Axiom Verge czy HLD, ale Deer God zbyt srogi kupsztal nawet jak na standardy gier w abonamencie. Tyle, że jak nie masz z czego wybierać... 

Odnośnik do komentarza

 

Superhot, Rocket League, Witness, Firewatch czy Virginia. Takie akurat gierki do GwG. Mam nadzieję że będzie poziom. Myślę że w połowie tego tygodnia będzie info.

haha no to żeś wybrał gry, które raczej nigdy nie trafią do golda (oprócz może virgini). z tym hyper light drifterem też pojechaliscie, nówki gierki i raczej w 90% nie ma szans na to żeby były w gwg bo to raczej "aaa indie" i do subskrypcji trafiają raczej gry AA i indie z małym potencjałem sprzedażowym. Na Ryse też bym nie liczył bo gra należy do Cryteka.

 

Pewnie znów jakieś crap na które nie warto marnować czasu

Ja wiem? Nie teraz to później. Czekam na dobre ceny na powyższe. A gry nie muszą być własnością MS by były w GwG. Przecież nie chcę Dooma ;)
Odnośnik do komentarza

Nie mówie o własności przecież to jasne że nie tylko takie gry trafiają. Co do cen to Firewatch czy Superhot były na promocjach ostatnio po 50 czy 40 zł chodziły jak to nie są dobre ceny to ja już nie wiem co jest dobrą ceną.

Odnośnik do komentarza

Boli mnie strasznie, że MS nie dogadał się z twórcami indie. Jest tyle świetnych tytułów, które mogły trafić na One'a i kiedyś do Golda. Nie mówię, że ma być to od razu Axiom Verge czy HLD, ale Deer God zbyt srogi kupsztal nawet jak na standardy gier w abonamencie. Tyle, że jak nie masz z czego wybierać... 

 

Oj tak, o ile o exy AAA nie płaczę, tak strasznie mnie boli brak takich perełek jak Downwell, Steamworld Heist, Absolute Drift, Salt & Sanctuary, Transistor... A te indyki które dostały port na one zazwyczaj zaliczają kilka miesięcy obsuwy w stosunku do innych wersji.

Odnośnik do komentarza

 

Boli mnie strasznie, że MS nie dogadał się z twórcami indie. Jest tyle świetnych tytułów, które mogły trafić na One'a i kiedyś do Golda. Nie mówię, że ma być to od razu Axiom Verge czy HLD, ale Deer God zbyt srogi kupsztal nawet jak na standardy gier w abonamencie. Tyle, że jak nie masz z czego wybierać... 

 

Oj tak, o ile o exy AAA nie płaczę, tak strasznie mnie boli brak takich perełek jak Downwell, Steamworld Heist, Absolute Drift, Salt & Sanctuary, Transistor... A te indyki które dostały port na one zazwyczaj zaliczają kilka miesięcy obsuwy w stosunku do innych wersji.

 

To niestety działa w obie strony. Raz coś z indyków jest szybciej na One, raz na PS4.

Odnośnik do komentarza

W coopie świetne. Lubilem obronę kryjowki w VH a tutaj to naprawdę dopracowali. Sporo pulapek, ulepszen, kombinacji, wyzwan. rozwijamy nie tylko skille postaci... Ale tez pułapki. Do tego torty. Wyższe toeey wprowadzaaj sporo nowości do niby juz znanych map. Do tego scenariusze i tryb wndless do wyexpienia szybkiego. Jest tez craft sprzętu oraz później będzie mozna ulepszac ekwipunek i enchantowac. Przylozyli sie jednym słowem. Fajnie sie klasybizupelniaja. Np kolega stawia pułapki mistyczne z ogniem a ja swoimi mechanicznymi zwiekszam podatnosc wrogow na ogień. Na multi sie fajnie smakuje ilość pulapek oraz... Mapka. Im więcej osób tym nie tylko więcej pulapek i mobow...ale tez może sie zdarzyć, ze będzie dodany fragment mapy, pojawi sie jakiś most na środku, dodatkowy nexus etc.

Edytowane przez Kriss_Hietala
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...