Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Tak jest akurat z każdą grą, nie wiem czemu, ale DLC nie mają permanentnych obniżek ceny i dochodzi do komicznych sytuacji gdy po 2 latach nowa gra kosztuje 70 zł, a DLC do niej 2-3x tyle.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Temat przerabiany pewnie pierdyliard razy, ale chcę się upewnić, bowiem z tego co wyczytałem na internecie, to po skończeniu się golda i nie przedłużaniu go:

-gry na X360 zostają i można w nie grać bez subskrypcji

-gry na XOne są przypisane do konta, ale ich uruchomienie wymaga odnowienia subskrypcji

 

taknie?

 

edit: yay!

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Don jak to dlaczego? W ten sposób właśnie można zarabiać na używanych gierkach. Podstawka będzie krążyć w obiegu za grosze a DLC trzeba kupować cały czas i to za więcej niż sama gra. Wychodzi w BC później gierka i znowu kasa leci strumieniami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Burnout :) nigdy do tej gry się nie przekonałem wolałem te nie sandboksowe części ale spoko może tym razem. Reszta meh . Outland to platformer który mam od dawna a nawet nie zagrałem . Outlast w plusie na ps4 nie potrafiłem skończyć. Za bradzo się bałem tych etapów w ciemności.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Outlasta sie boje :( ale Spiace Psy chetnie ogram, mam na steamie ale jakos nie moglem sie za to zabrac. Outland nawet nie wiem co to jest, a do Burnouta rowniez nie moglem sie przekonac po pewnym czasie, ale moze teraz sie wezme (taa jasne, zwlaszcza, ze tyle gier lezy i sie kurzy). Ogolnie spoko GwG, bez szalu ale spoko.

Odnośnik do komentarza

spiące psy ograłem na x360 i całkiem miło wspominam. myślałem o remasterze na xone bo wiele razy w promocji było ale stwierdziłem że poczekam bo może kiedyś będzie w goldzie jak inne gry SE. no i się doczekałem :) BP również na propsie, goty ścigałka, chętnie powrócę do niej i pogram dla przyjemności.

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie oferta średnia.

Sleeping Dogs były już (chyba) na X360 ale była blokada regionalna i nie pobrałem - dla mnie OK.

Mam wrażenie że Outlast już było... ?(jakiś horror był na początku GwG na XOne)-nie lubię horrorów no ale może z kumplem sprawdzimy.

Outland - kiedyś chyba sie zastanawiałem nad kupnem i nawet nie wiem czy mam :/

Burnout Paradise - wstyd że w pełniaka nigdy nie grałem więc może w końcu wypróbuję. Chociaż w kontekście FH3nie będzie łatwo.

W sumie jak dla mnie oferty tak dobrej dawno nie było.

Obiektywnie - średnio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...